Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

1986 ACCORD HATCHBACK DX 2.0L SOHC - שיפוץ

ADRIANFARINA
שימו לב! השרשור הזה בן 4103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דוד ברזל מצ'וקמק בארץ עולה כמו דוד מנירוסטה בחו"ל....

אפילו פחות..

לגבי אישורים , זה הגיע במזוודה..

תן לרומני בירה , הוא ישתה 5 דקות , תראה לו מאיפה הבאת את הבירה , הוא ישתה כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 255
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רכב שמור יפה קנית ! צריך הרבה מזל בשביל זה :-D.

בזמנו היתה בבעלותי התשובה של ניסאן לדגם הזה (אם אני לא טועה) בארה"ב:

nissan200sxII.JPG

פרוייקט מרשים ביותר

ALFA ROMEO 147 120HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסן נראית קופי של ההונדה..

היום סיימתי לבנות ולהרכיב את צמות החשמל של תא המנוע .

הספקתי גם להחליף את החלון האחורי המשולש לחלון מקורי במקום הפלסטיק המאולתר שהיה .. סוף סוף אפשר לראות דרך החלון.

תן לרומני בירה , הוא ישתה 5 דקות , תראה לו מאיפה הבאת את הבירה , הוא ישתה כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק יכול להצדיע לך על אומץ ונחישות לשפץ בתנאי שדה.

וראיתי שיפוצניקים רבים בימי חיי

רק שאלה אחת מה מצבה הקוסמטי החיצוני של הכלה מהצילומים הראשוניים הכלה נראית לא רע קווים ישרים אבל עשית טעות אחת והיא,

כשכל החלקים המכניים היו מפורקים היית צריך לקחת את הכלה לשיפוץ ושיחזור חלקים חיצוניים פגועים וחלודים, ולבדוק האם הגוף החיצוני איננו מלא בחומרי מילוי, כי אם תצטרך לתקן ילכלכו לך את כל מה שבנית, או שתמצא מקצוען לנושא.

את זה אני מספר לך מניסיוני כי אני במקצועי יועץ ומדריך לצביעת רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אין לי כוונה לטפל בפחחות , הגוף ישר כי יש לו תיקונים לא מעטים .. בנתיים לא מוטרד מזה . אולי עוד שנתיים אני אעשה את זה.

מה שכן , אחרי סידור הצמה החדשה וחיבורה .. אין לי טעינה.. :x .. העניין הוא שהצמה בסדר , אין נתקים וכל החוטים מסודרים בסדר הנכון . אני צריך לבדוק אלטרנטור ומיישר זרם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף לעבור על ת'רד כזה של חולה אמיתי.

שאפו בנאדם!

יש לי סנטימנטים למראה הזה שהיה כה חדשני בשנות ה80 והמשיך גם ל90 (אבל החל כבר ב70). בתור מישהו שגר באל.איי זה היה נחשב לרכב סטודטנים קלאסי. היו כמות עצומה של כלים יפניים כאלו על הכביש אבל הונדה הייתה זו שהתחילה עם המראה לפני כל היפניות האחרות (גם האינסייט היא סוג של מחווה לעיצוב הזה).

בארץ היו את הספרינט (אהובתי הבוגדנית משכבר...) השירוקו והרנו פואגו במראה המחוטב הזכור לטובה.

שמע עשית עבודה מדהימה, לא מכיר יותר מדי אנשים שהיו משקיעים ברכב כזה ככה. אבל היי, אצלנו בארץ זה נחשב אקזוטי.

נ.ב. עשית לי חשק לאטארי... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה נראה חלון הפרספקס האחורי אחרי השליפה מהרכב (הודבק עם סיליקון שחור)

mzqdj5mjnzzn.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הראות דרך חלון הפרספקס בדלת הקדמית

a1mzzztodmmr.jpg

פירוק הדיפון הפנימי

nyint3uvzyhz.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אומר שזו אחת הפסגות של השיפוץ הזה , הבאת החלונות היתה משימה לא קלה בכלל

r5rijnwzn2te.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל ששניהם היו שבורים ובארץ אי אפשר להשיג ובחו''ל קשה.. זה היה הפתרון המעאפן שהם מצאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...