Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתה יודע שאתה מכור לקארספורום כש...

elad1299
שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אל תנסה לבנות קלסתרון שלי מכיוון שאתה עלול לא לישון בלילה.

We've past that phase already, dear...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 305
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מצאתי את עצמי לאחרונה כמה פעמים מקבל SMS מאישתי, מחזיר לה בתשובה רק סמיילי ותוהה מה עוד לכתוב כי צריך 5 תווים! :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב יה קמצן! רק סמיילי?

אתה יודע שאתה מכור לקארספורום שבאמצע עבודה המנהלת שלך שלא יודעת מילה בעברית מסתכלת על המסך, רואה תמונות של מכוניות, ושואלת אותי אם אני מחפש רכב חדש.

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

כשהאתר נופל ואתה כולך בחרדות, אולי מת להם הדיסק הקשיח שיושב עליו האתר, אולי טרקטור קרע להם את כבל התקשורת. ואולי אני צריך לחזור לעבוד במקום לגלוש כל היום בפורום.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

אתה יודע שאתה גולש יותר מדי בקארספורום כשהרגלי השירותים שלך פתאום משתנים ואתה עושה קרב מבטים עם המגבונים הלחים לפני ״מעשה״.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה נכנס לפה לפני שאתה נכנס לפייסבוק :lol:

ועוד משהו...

שאתה שומע מישהו מדבר על רכבים באוטובוס, וחושב אם יש לו יוזר בפורום

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצאתי את עצמי לאחרונה כמה פעמים מקבל SMS מאישתי, מחזיר לה בתשובה רק סמיילי ותוהה מה עוד לכתוב כי צריך 5 תווים! :lol:

כתבתי כבר בטופיק אחר- כשחוקי הפורום מחלחלים לך לחיי העבודה.

כשאני מקבל מייל בלי כותרת/ כותרת לא קשורה/ בפונט גדול זה מעצבן אותי ואני לא רחוק מלהעיר לשולח :-P

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה נוסע ברכב ומצלם תאונה בעזרת מצלמת הרכב שלך והדבר היחידי שעובר לך בראש כל הדרך הביתה: "אני חייב להגיע הביתה ולהעלות את זה ליוטיוב, החברה בקארספורום יעופו על זה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שכשאתה קונה את הסמארטפון הראשון שלך, אתה בודק שחיבור האינטרנט עובד בניסיון התחברות לפורום.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע שאתה מכור לקארספורום: שאני קם אני מכבה את השעון המעורר בפלאפון וישר נכנס לגימייל, ובודק מיילים על הודעות חדשות מקארס. איך יצא הגריל החדש בפולו,למי חרטו על הרכב,איך אנשים שוטפים את הרכב ועוד.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיש לך בעיות נפשיות, אתה פונה לערן ושי.

כשיש לך בעיות עם קורות חיים אתה פונה לשביט וסמירו.

כשיש לך בעיות משפטיות אתה פונה לוויל וישה. (איפה ישה?)

כשיש לך בעיה עם נחשים אתה פונה לבאגירה.

כשיש לך בעיה עם ב.מ.וו אתה פונה לנימנים.

כשיש לך בעיה שאתה לא יודע מי מתמצא בה, אתה פונה לעוף טופיק, כי בטוח יש שם מישהו שמתמצא בזה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמשיך עם הקו שלך -

כשאתה עושה סטטיסטיקות ומנתח מדגמים, מעלה השערות ונוחש ניחושים על עיסוקו של כל אחד, ויודע איזו שאלה להפנות למי.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...