Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי גנטים ב-0 מאמץ צריך עזרה

פוסטים מומלצים

היי קניתי SX4 2012 רכב שני ונראה שמלבד שהרכב שמור ביותר (באמת) שמרו בקנאות גם על אי נקיון הגנטים

מחפש חומר לשימוש חד"פ אם צריך 2-3 סבבים שמנקה את הגנטים ללא התערבות מכנית /מברשת אני לא פריק של נקיון רוצה עבודה סבירה אין בעיה שישאר מעט /לכלוך בפינות רק להשפריך לחכות ולשטוף

היום קניתי את החומר (שהתלבטתי בינו לבין טרטל איירון ובחנות המילצו לי עליו)  שבתמונה ועשיתי איתו שלושה סבבים ואיך נאמר מלבד לעזור לחשבון הבנק של המוכר לא עשה כלום (וגם לא עשה את הצבע האדום סגול הידוע)

צריך את עזרתכם לחומר הממולץ (שלא פוגע בצבע של הרכב חלילה) להשפירץ להמתין וגרניק חוזר חלילה 3 פעמים לכל היותר 
מצ"ב החומר שנרכש + 4 הגנטים 

תודה רבה :)
וחג שמח 

IMG-20231214-WA0019.jpg

IMG-20231214-WA0018.jpg

IMG-20231214-WA0017.jpg

IMG-20231214-WA0016.jpg

IMG-20231214-WA0015.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון טוב עם Sonax

https://www.solomycar.co.il/item/62760/מנקה-ומחדש-גאנטים-ביסט-SONAX-1L/?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiA7OqrBhD9ARIsAK3UXh1CWohxw80e3nFE1iAZ5k_ADKgpUPQLVtgfNwhcjXXZ-SW8uk3CVuYaAjsfEALw_wcB

לא קניתי מהקישור המצורף, אבל זה החומר.

מומלץ כן לעשות שיפשוף קל עם מברשת ג'אנטים בזמן שהחומר על הגלגלים.

בדיוק דקה של עבודה על כל גלגל.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה החומר שאתה מחפש:

https://kochexperts.co.il/product/rrr/

https://www.justmotor.co.il/product/נוזל-ניקוי-חישוקים-וממיס-מתכות--500-מל-koch-chemie-rrr-0

ניסיתי לא מעט חומרים בסגנון. שום חומר לא ייתן לך 100 אחוז בלי לשפשף את הליכלוך, אבל הRRR הכי אגרסיבי שיצא לי להשתמש. חסרון קטן - הוא קצת מסריח, אז לא מומלץ בגראז' סגור.

עריכה:

ראיתי שיש להם עוד חומר בשם MWC, לא ניסיתי אותו, אבל עושה רושם שהוא אפילו יותר חזק מהRRR:

עריכה אחרונה על ידי motek
  • אהבתי 1
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Ido Porat כתב:

היום קניתי את החומר (שהתלבטתי בינו לבין טרטל איירון ובחנות המילצו לי עליו)  שבתמונה ועשיתי איתו שלושה סבבים ואיך נאמר מלבד לעזור לחשבון הבנק של המוכר לא עשה כלום (וגם לא עשה את הצבע האדום סגול הידוע)

ענית לעצמך.
זה לא ממש מוצר שדיטיילרים , גם חובבים כמוני למשל, משתמשים בו.

טרטל,סונקס, קוך כמי , ננולקס אלה היצרנים שמוצריהם מציגים תוצאות יפות ללא הברשה מסיבית. אם כי מומלצת בכל מקרה. 

גם לגבי המוצר שקנית, שים לב לשלב 3, יש לנגב את הגלגל אחרי שטיפת החומר. וכן יש להשתמש במברשת על מנת להגיע פנימה לחלק היותר פנימי של החישוק.

עריכה אחרונה על ידי zaf
  • אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, amosbmw כתב:

יש לי ניסיון טוב עם Sonax

https://www.solomycar.co.il/item/62760/מנקה-ומחדש-גאנטים-ביסט-SONAX-1L/?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiA7OqrBhD9ARIsAK3UXh1CWohxw80e3nFE1iAZ5k_ADKgpUPQLVtgfNwhcjXXZ-SW8uk3CVuYaAjsfEALw_wcB

לא קניתי מהקישור המצורף, אבל זה החומר.

מומלץ כן לעשות שיפשוף קל עם מברשת ג'אנטים בזמן שהחומר על הגלגלים.

בדיוק דקה של עבודה על כל גלגל.

תודה רבה

לפני 37 דקות, motek כתב:

זה החומר שאתה מחפש:

https://kochexperts.co.il/product/rrr/

https://www.justmotor.co.il/product/נוזל-ניקוי-חישוקים-וממיס-מתכות--500-מל-koch-chemie-rrr-0

ניסיתי לא מעט חומרים בסגנון. שום חומר לא ייתן לך 100 אחוז בלי לשפשף את הליכלוך, אבל הRRR הכי אגרסיבי שיצא לי להשתמש. חסרון קטן - הוא קצת מסריח, אז לא מומלץ בגראז' סגור.

עריכה:

ראיתי שיש להם עוד חומר בשם MWC, לא ניסיתי אותו, אבל עושה רושם שהוא אפילו יותר חזק מהRRR:

דבר ראשון תודה רבה
דבר שני האם הRRR מתאים להסרת "הכתמים השחורים" שמאחור והאם הם לא פוגעים בצבע של הרכב (השפרצות וכו)

לפני 19 דקות, zaf כתב:

ענית לעצמך.
זה לא ממש מוצר שדיטיילרים , גם חובבים כמוני למשל, משתמשים בו.

טרטל,סונקס, קוך כמי , ננולקס אלה היצרנים שמוצריהם מציגים תוצאות יפות ללא הברשה מסיבית. אם כי מומלצת בכל מקרה. 

גם לגבי המוצר שקנית, שים לב לשלב 3, יש לנגב את הגלגל אחרי שטיפת החומר. וכן יש להשתמש במברשת על מנת להגיע פנימה לחלק היותר פנימי של החישוק.

חבל שהמוכר היה קעקר קטן במקום להגיד לי ללכת לטרטל כי אני מכיר אותו אמר שזה עדיף
ניסתי לשפשף טיפה לאחר השטיפה לא ירד כלום אז לא המשכתי
אז איזה חומר אתה הכי ממליץ (שלא פוגע בצבע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Ido Porat כתב:

דבר שני האם הRRR מתאים להסרת "הכתמים השחורים" שמאחור והאם הם לא פוגעים בצבע של הרכב (השפרצות וכו)

RRR מיועד גם לשימוש על פח הרכב, הוא מפרק כתמי חלודה גם, אז אין חשש לגבי צבע הרכב. אגב, לא יודע אם הדבר הזה נכון גם לגבי MWC, שלדעתי איתו כן כדאי להזהר על חלקי פח.

לגבי הכתמים השחורים, אני חושב שזה הצטברות של "אבק ברקסים" (brake dust), ובדיוק לזה הז מיועד. אז כן..

לפני 4 שעות, Ido Porat כתב:

חבל שהמוכר היה קעקר קטן במקום להגיד לי ללכת לטרטל כי אני מכיר אותו אמר שזה עדיף

יש לי גם את המוצר של טרטל ווקס וגם את הRRR אגב. הטרטל די בינוני, מה שלא אופייני כי בד"כ המוצרים שלהם מעולים, במיוחד סדרת ה hybrid solutions.

במקומך הייתי מנסה את MWC ונזהר על חלקי הפח. או RRR או לא בא לך להזהר.

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, shlomiko כתב:

אין לי מושג של איזה חברה בדיוק אבל איפה שהייתי שוטף את הרכב היו משתמשים במסיר שומנים היה נותן אחלה תוצאות

אויי, זה בדיוק המתכון לעכל את הגלגל ודפוק את הצבע.

מזכיר פוסט בפייסבוק (אבא ואמא בני דודים) שמישהי אמרה שניקתה עם מסיר שומנים והצבע ירד , התשובה הייתה , תברחי לפני שבעלך יראה. 😂

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברח מהמקום הזה ומהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש ב-Break Buster לא מדולל, כן משתמש במברשת, מכולם לא הגעתי לדרגת ליכלוך כזו אז לא יודע איך ישפיע.

מכיר ש-MWC מאוד מוכר בקרב מקצוענים בעיקר באירופה, שווה בדיקה.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.12.2023 בשעה 20:20, amosbmw כתב:

גם אני משתמש בו, ולא הרגשתי הבדל ביןBeast ל Xtreme 
Xtreme פחות מסריח, אבל בקבוק של חצי ליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, מיץ פטל כתב:

ממליץ על הביסט. חייב שפשוף (יחסית קל).

הריח שלו זה פיגוע אזורי.

אכן מוצר טוב, אבל אחרי שמשתמשים באחרים קשה לחזור לריח הנוראי של המוצר הזה :-) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...