Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב טקסני

oryo

פוסטים מומלצים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 531
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אוקיי אז בסופ״ש האחרון די הייתי קרוב לפציעה חמורה או מוות תודות למישהו שהחליט לבדוק את האינסטינקטים שלי:

https://photos.app.goo.gl/Qbbnyx93SmBvT1SYA

אמנם בוידאו הכל נראה סופר לאט אבל בפועל היינו על 40mph, אז פגיעה של חזיתית מרכב גבוה סביב ה60mph לאחר בלימה היתה מסתיימת באירוע לא כיפי לאף אחד מהמשתתפים. היינו כל המשפחה ברכב.

בפועל הטסלה חטפה נזק צדי קוסמטי די רציני, פעם שניה בחצי שנה שהורסים לי טסלה בלי שאני אשם :(

לאחר התאונה הנהג עצר בצד הרכב, החלפנו פרטים וקראנו למשטרה. כשהשוטר הגיע הוא יידע אותי שבגלל שהרכב לא פגע בי והנהג טוען שהוא היה בנתיב שלו - אז הביטוח הולך לטעון שהאשמה עלי. אמרתי לו שלדעתי יש תיעוד של הכל בטסלה, הוא די שמח לשמוע (השוטר היה נחמד והיה די ברור שהוא מאמין לי), ובעצמו שחרר צעקת omg כשראה את זה על המסך, משם המשיך לנהג ונתן לו דו״ח על נהיגה רשלנית. אז מעבר למזל הענק שהצלחתי להשתחל בין הרכב התוקף וברזל ההפרדה, מזל גדול שהייתי בטסלה שתיעדה הכל היטב, אחרת הייתי צריך להתעסק עם תביעת הביטוח ו״קנס״ על האירוע.

הביטוח של הנהג יצר איתי קשר השבוע ואמר שהם יכסו את כל הנזקים, אצלם במערכת רואים את הדו״ח וכו׳ ולכן ברור שהנהג הוא האשם. ל״מזלי״ הנהג עובד בסמסונג וזה רכב חברה ולכן הכיסוי הביטוחי קרוב לוודאי גבוה.

בשני הקרוב יבוא שמאי לבדוק את הרכב ומשם נראה איך מתקדמים, דיברתי כבר עם מוסך ואני נערך לאירוע של 2-3 חודשים. דרעק.

...אז בינתיים אני אתנייד בבהמה שהצטרפה למשפחה:

image.thumb.png.9e678b85e814770557d0c730d32ba893.png

פורד F-250 שנרכשה בגלל שמישהו היה צריך לעזוב את האזור די בזריזות ולכן מכר במחיר זול מספיק בשביל שאחליט ללכת על זה. בגלל כל מיני האקים מיסויים יוצא שהדבר הזה עלה לי סד״ג של $30k, מודל 2019 עם לא מעט שדרוגים ושווי שוק של 50-55k~. אין לי חיבה יתרה לטראקס אבל בגלל כל מיני עניינים החלטתי ללכת על זה ומקסימום למכור אם לא יתחשק, כאשר הכיוון הוא לעשות איזה טיול קראוונים מתישהו (הרכב בנוי לגרירה) ובשאיפה למצוא משהו מתאים לשים על הנכס שלי שיגנרט קצת בזמן שהוא חונה - כי יש לי איזור מקורה לקראוון ומספיק שטח בשביל שזה לא יפריע לכלום.

הרכב עצום, התמונה לא מעבירה עד כמה הגוש הזה מטופש. כשהוא חונה ליד הפאליסייד, האחרון נראה כמו יאריס. במקור רציתי לעשות תמונה עם שוטגן בשביל קנה-מידה טקסני אמיתי אבל אחרי כל החרא מהשבוע האחרון לא היה לי חשק לשטויות.

• אהבתי 6
  • מבאס 1
  • רעיון טוב! 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדעה הלא פופולארית הסמולנית שלי:

הטראק  הזה זה ביזבוז שמייצג איזושהי בעיה בצרכנות קפיטליסטית או משהו, אנאערף.

ולמה?

קודם כול אני יכול להבין את ההצדקה, בטוח גם שבגלל שאור בעל עסק וזה רכב כבד אפשר גם לקבל כול מיני הטבות, אז את ההיגיון הכלכלי אני מבין ומסכים שהוא קיים (גם אם לא מסכים עקרונית על אם הוא צודק).

אבלללל

זה גוש מתכת עצום ששוקל טונות, מזהם, שכנראה שמחוץ לשימושים מאוד מאוד ספציפיים הוא די אוברקיל. 

וזה גם לא רכב רביעי טוב, בטח לא בפורום של חובבי רכב. לא יודע, אליז היה יכול להיות רכב רביעי טוב. קייטרהם 7, באגי רציני, רכש שטח בנוי, אספנות מעניינת. אבל זה? meh.

ויוצא שבגלל איזו הצדקה כלכלית שבנויה על איזה תמריצים שמחולקים פחות נכון הבהמה הזאת הולכת להסתובב על הכבישים ולזהם את העולם - על סתם.

סורי אור, תתחדש. :)

• רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותיהנה.

לדעתי אתה תתאהב ברכב ובז'אנר, ויש מצב שאתה קונה פוטנציאלי של המה-שמו של טסלה :-)

יש משהו כיף בכלי רכב מגודלים, אולי זה פונה לאיזה זיכרון ילדות גברי מודחק של משחק עם מערבלי בטון/משאיות/דחפורים/אוטימוס פריים...

חוץ מזה היכולת לגרור כל מה שמתחשק לך זאת תכונה שימושית להפליא.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמדהים בתאונה זה שממש רואים שאתה ממתין שהוא יגיב והאדיוט, שמי יודע במה הוא היה עסוק, פשוט לא מפנה את ההגה. אפילו הנהג מאחור שם לב לאדיוט וסטה הצידה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Supertigre כתב:

מה שמדהים בתאונה זה שממש רואים שאתה ממתין שהוא יגיב והאדיוט, שמי יודע במה הוא היה עסוק, פשוט לא מפנה את ההגה. אפילו הנהג מאחור שם לב לאדיוט וסטה הצידה. 

זה מאוד שונה, במציאות הכל זז יותר מהר, אתה לא יודע שיש תאונה עוד רגע ולכן זמני התגובה מתקצרים. ממש זוכר את החישוב של כמה לסטות בשביל לא להתרסק על הצד ולא להתרסק עליו, זה היה intense. 

לפני 7 שעות, hans כתב:

ויש מצב שאתה קונה פוטנציאלי של המה-שמו של טסלה

אני כבר הרבה זמן אומר שזה הרכב היחיד באופק שאני יכול לדמיין כיורש של ה3, אבל לא שמתי הזמנה... לא אשתתף בבטא שלהם, שיתגלחו על אחרים ואז נראה. 

מבחינת הבהמה - מסכים עם דויד שזה אוברקיל מיותר, אבל הנה עוד דרך להסתכל על זה: אצלי בבית היא בעיקר תשב, וכשתהיה פה משפחה / כשחברים יצטרכו אז אסייע, אז במקום לכעוס על הזיהום אפשר לראות את זה כאור נלחם קצת בזיהום ע"י הורדת בהמה מהכביש? 

יותר מדי לוליינות? 😅

מודה ומתוודה שזה די כיף לנסוע על השטות הזו, אתה יושב ממש גבוה, בקטע מגוחך. לא יודע מה הקטע, אבל יש קטע. 

ממתין שההורים יגיעו עוד חודש ונצא לטיול, אז אבין טוב יותר אם יש עתיד עם הבהמה או שצריך להפרד כידידים. 

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדה שאנשים קונים ג׳יפונים שהחליפו מיניוואנים (רכבים פרקטיים בהרבה לעומת הג׳יפון, שזו תצורה עם חסרונות בלבד) זו תעודת עניות למין האנושי.

• אהבתי 4

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זה שהחלפנו את ה-V6, V8, V10, V12 בכל מיני סוללות מתניידות?

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תתחדש!

קצת מוזר לבחור דווקא ברכב כזה בשביל הסעת אנשים, אלא אם זה מקסיקנים שאתה צריך להסיע לעבוד יחד עם חומרי בניין בארגז, או שהאנשים שאתה מסיע הולכים לכל מקום עם המקרר ומכונת הכביסה שלהם, אבל ברומא תתנהג כמו רומאי.😁

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Gosser1860 כתב:

לא זה שהחלפנו את ה-V6, V8, V10, V12 בכל מיני סוללות מתניידות?

לפחות הן מקטינות את הזיהום במרכזי הערים... לג׳יפון אין שום תכונה אחת עדיפה על מיניוואן.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

על מיניוואן אתה לא יכול לשים גלגלי כרום 24 אינצ' ולהיות גנגסטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עדיין לא המציאו את המיניוואן שיראה גנגסטה גם אם ישימו בו גריל מזהב וגלגלים 30 אינץ'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...