Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב טקסני

oryo

פוסטים מומלצים

לפני 9 שעות, oryo כתב:

אני אשכרה עושה טרייד לאריאל אטום

תמיד חשבתי שלרכב הזה יש שם של כוכבת פורנו. די משתלב עם היעוד אם לאמר את האמת.
עם המחשבה הזו והציטוט הזה אשלח אותך לדרכך ואאחל בהצלחה.
להחליף רכב מטופש ברכב מטופש נשמע לי כמו צעד מאוד הגיוני סך הכל ואני ממש לא ציני.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 531
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 9 שעות, oryo כתב:

ואני די בבלבלות כי ברור לי שזו החלטה מטומטמת

דווקא לא ממש לדעתי. השאלה היא רק מה אתה אז עושה עם האופנועים?

האם באמת יהיה לך זמן גם לסוג צעצוע כזה? כי הרי אי אפשר לעשות שום דבר עם אטום מעבר ללנסוע לכיף. אם עם לוטוס אליז אפשר עוד לכאורה לתרץ שאתה הולך לקנות סיגריות ובקבוק קולה, באטום קצת פחות....

מה ריאלית יהיה השימוש שלך בזה (מעבר ללהיכנס לגראז ולהתלהב כמו ילדה שיש לך כמה צינורות עם מנוע על גלגלים [מאוד לגיטימי])? אם יש שימוש - לא מטומטם בכלל.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, David32 כתב:

מה ריאלית יהיה השימוש שלך בזה

אני אגיד לך מה לא יהיה השימוש - הייעוד שלה, מסלול. 

האופנועים דורשים overhead, אחד הדברים שאני הכי אוהב באופנוע זה ש, לכאורה, אתה יכול לנסוע לכל מקום ולעצור בכל מקום, ובדרך להינות מהחוויה. בפועל, לעלות/לרדת מציוד כשאתה נוסע בצורה בטיחותית(קסדה כפפות מעיל) לוקח אקסטרה זמן, אין יותר מדי בעיות חניה באוסטין, ואני שונא לעלות על הכביש המהיר. התקורה גבוהה יותר מרכב רגיל... אז יוצא שאני לא משתמש בהם יותר מדי. 

ללכת בסופש לכבישים כיפיים - זה לגמרי יותר כיף מכל רכב, רק שריאלית אין לי זמן כי אני עובד/מארח/משפחה. בורגנות.

האטום עושה עלי רושם של אופנוע על 4 גלגלים, חוויה ידנית ברוטאלית דומה (בקטע טוב), אבל עם פחות תקורה וקצת יותר בטיחות. מלבד שיא הקיץ/חורף, אני יכול להשתמש בה לפגישות אם/כש מתחשק. 

קונספטואלית, אני מדמיין את עצמי לוקח אותה בסופשים כשאני צריך להסתובב בין נכסים, ונהנה קצת מהטיול על הדרך. מה שאהבתי במיאטה ואני אוהב גם באופנועים, זה שלא צריך להתפרע בשביל להינות. 

כלכלית הגעתי איתו להסכם שערך הטרייד של המשאית גבוה מהשווי בפועל, והאטום בשווי הוגן. אני מאמין שזה נותן לי באפר של כמה דולרים, ובפועל מה שאני אקבל זה צעצוע מאוד נדיר ומאוד מוגבל שרק נהיה נדיר ומוגבל יותר לאורך זמן, ביקוש נמוך אבל היצע אפסי, ביצועי על במחיר שפוי ותחזוקה פשוטה. לכן ברמת העסקה בין שני הכלים נדמה לי שהעסקה "הגיונית".

...הבעיה שבתכלס עדיף לקחת את הכסף ולקנות איתו s&p או משהו 😅 או לחלופין להוציא פחות כסף על מיאטה nd2 שתאפשר לי גם לנהל שיחה או להשתמש במזגן.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכנעת אותי 😅

[מצחיק שבסופו של דבר ND2 על הפרק, וגם אני בדיוק בהתלבטות מה זאת קשה לגביה כרכב יחיד]

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, David32 כתב:

שכנעת אותי 😅

[מצחיק שבסופו של דבר ND2 על הפרק, וגם אני בדיוק בהתלבטות מה זאת קשה לגביה כרכב יחיד]

לדעתי, nd2 זה הרכב הכי נכון שיש לחובב נהיגה. יחס מחיר/תמורה/כיף פנומנלי, a true driver's car למי שלא מחפש לקבוע שיאים במסלול אלא להינות מהדרך. הnd כבר היתה על סף השלמות, ואז הם שיפרו אותה עוד קצת.

מצד שני, בתור רכב שני/פנאי, היא לא מספיק דפוקה / אני לא מספיק עשיר בשביל שאחזיק אותה for the lolz. ואני יודע שזה נשמע קאונטר אינטואיטיבי כי אטום יותר יקרה, אבל נדמה לי שהיא מספקת חוויה שונה מספיק + אני מאוד מאמין ביכולת שלה להחזיק ערך בגלל ההיצע האפסי והייחודיות.

אז עבורי - אני צריך שיהיה פער מספיק גדול מהטסלה בשביל שאהיה מוכן להשתמש בזה מלכתחילה, והND2 לא שם. אותה סיבה שלא רכשתי איזו m2/m235 למרות שאני ממש אוהב את ה form factor.

החשש המרכזי שלי הוא שיהיה מדובר בהרבה יותר סיוט מאשר חלום, תודות לאבנים רוח חוסר במזגן ורעש, וכל זה עבור מחיר מוגזם לגמרי בשביל צעצוע. אבל ממה שאני מכיר את עצמי אני מאמין שאני עדיין מספיק טמבל בשביל להינות מזה.

נראה בשישי 🤷‍♂️ כרגע אני שם את זה על 50/50. זו ספציפית מגיעה בלי פנסים, שמשה, ואפילו בלי wheel fenders... טרלול.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, oryo כתב:

טוב אז בסוף ההחלטה לרכוש את הטארק היתה מטופשת, הייתי צריך לקבל אותה בלחץ זמן והלכתי על זה - הימור שנכשל כי בסוף לא מסתדר לי לשים RV בנכס, ולכן אין לי באמת שימוש במשאית. היא יושבת כ״כ הרבה זמן בצד שהלך המצבר...

אמהמה, בשיטוט בפייסבוק פתאום קלטתי שאיזה מר ברנש העלה את רכב החלומות שלי (הלמבו הוציאה את העוקץ מרכבי-על, לכן מדובר במשהו די מטומטם ובר השגה). עקרונית אני אמור לשמור את זה למיילסטון עתידי עליו לא החלטתי (אקזיט? סגירה גדולה? משבר גיל 40?) אבל ההזדמנות קוראת לאופורטוניסט או משהו. עשיתי hail marry ושאלתי האם ישקול טרייד+ על הטראק, ובמקריות משוללת כל הגיון מסתבר שהבחור גם ככה תכנן לרכוש טראק בשביל לגרור צעצועים אחרים מדי פעם.

אז אני בדיונים איתו, וזה די רקם עור וגידים, ובשישי הקרוב אנחנו נפגשים ואני אהיה אמור לקבל החלטה האם אני אשכרה עושה טרייד לאריאל אטום (3, k20 supercharged).

...ואני די בבלבלות כי ברור לי שזו החלטה מטומטמת. אני על גבול המאמין שאתחרט עליה, אבל פאקינג בא לי. 🤔🤷‍♂️🤦‍♂️

מזל טוב!

לגמרי מתחבר לכתוב על הלמבו. גם אני שוקל ברצינות למכור את הספיידר, אחרי בקושי 3 חודשים.

יש בטקסס sales tax על רכבים? כי אם לא, מקסימום התחרטת מכרת פוטנציאלית ברווח.

לפני שעתיים, oryo כתב:

או לחלופין להוציא פחות כסף על מיאטה nd2 שתאפשר לי גם לנהל שיחה או להשתמש במזגן.

יש האומרים כבר ND3 חביבי, כבר יש לי הזמנה

לפני 6 דקות, oryo כתב:

לדעתי, nd2 זה הרכב הכי נכון שיש לחובב נהיגה. יחס מחיר/תמורה/כיף פנומנלי, a true driver's car למי שלא מחפש לקבוע שיאים במסלול אלא להינות מהדרך. הnd כבר היתה על סף השלמות, ואז הם שיפרו אותה עוד קצת.

THIS

כל הסרטוני יוטיוב והכתבי רכב לא מספרים לנו שהפער בפאן בין ND2 לכל דבר אחר (בכביש ציבורי כמובן) כמעט ולא קיים, ולא משנה כמה אקסטרא כסף תוציא.

אני פשוט בהלם מה diminishing returns בתחום. מצד אחד מאוכזב - כי הוצאתי מלאנתלפים כסף על "רכב החלומות" שלי, שבאמת - מושלם. מצד שני - זה די מדהים שמכונה כמו ה ND2 קיימת במחיר יחסית נגיש ושפוי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...