Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב טקסני

oryo

פוסטים מומלצים

• תגובות 531
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בסוף מגיעים ל"זה שאין לנקוב בשמו"..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, אליה כתב:

וולדמורט!

יש לך ניחוש נוסף..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר, ברור לי למי הכוונה.

חכה שתטייל בגרמניה ותיפול פתאום על WiFi עם השם המפורש..ועוד ליד תחנת רכבת..

עריכה אחרונה על ידי אליה

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, DareDevil כתב:

ניחוש נוסף..

הפיהרר?

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, אליה כתב:

זה בסדר, זה ברור למי הכוונה.

סיקרנת. עכשיו רק צריך טיסה, מלון ופס לרכבת..

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, אליה כתב:

זה בסדר, ברור לי למי הכוונה.

כמה הפורום הזה דפק את המוח שאני לא יודע אם מדברים פה על היטלר או ביבי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, יובל .מ. כתב:

כמה הפורום הזה דפק את המוח שאני לא יודע אם מדברים פה על היטלר או ביבי?

Wat8.jpg.b5391ce8b9e004b9c804ea146ed8a826.jpg

היטלר, אנחנו מדברים על היטלר.

1464270324_.png.6e9fcddd7659191f8e36edd7b5971d33.png

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.7.2023 בשעה 09:47, oryo כתב:

למה כריסטופר נולאן הוא הבמאי הכי טוב של זמננו, ולדעתי אי פעם?

1. נולאן אינו "רק" במאי (תפקיד משוגע בפני עצמו) - אלא גם הכותב והמפיק של הסרטים שלו. כמו שהוא מולטי-דיציפלינרי בעבודה (כאמור, מיישם שלושה תפקידים מתאים במקביל, במצויינות) הוא גם כזה בקולנוע היות ואין באמת ז׳אנר ספציפי אליו הוא משתייך: יש לו סרטי דרמה, מתח, אקשן, קומיקס, מד״ב ומלחמה.

2. ממנטו Memento הוא סרט שעובר מסך גם היום בקלות, ללא בעיות קצב וחדשנות פסיכית גם ב2023, לא ברור איך זה ייתכן עדיין לחדש שלושה עשורים אחרי שהומצאת אבל הוא עשה ועושה את זה איכשהו. קחו אדם שלא ראה ממנטו והושיבו אותו מול המסך ותראו איך בסוף הוא אומר ״אומג מה קרה פה עכשיו״ (ואם לא, זה הזמן לחסום אותו בפייסוש!). נולאן הצליח לייצר סרט מופת על הנסיון הראשון שלו לייצר סרט (״אמיתי״/מלא) וזה אומר דרשני.
ציון 5/6

3. היוקרה The Prestige סרט על שני קוסמים בשלהי המאה ה19 שמכיל אקשן מתח רגש וטוויסט מטורלל? איך זה ייתכן...!? קאסט מהטובים שאי פעם חוברו (ג׳קמן בייל ג׳והנסון קיין וה-הפתעה של הסרט דיוויד פאקינג בואי!!), טוויסט שמופיע לך מול הפרצוף ואתה עדיין חוטף פצצה לפנים (ואז עוד כאפה נוספת לסגור את זה כמו שצריך), סרט מבולגן לגמרי שעדיין עובר טוב בצפיה ראשונה, ועדיין מצליח להשתבח עם כל צפיה נוספת (#הסמויה). Masterpiece לכל דבר ועניין.
ציון 6/6

4. האביר האפל The Dark Knight זה סרט קומיקס. שווה להתעכב לרגע על המשפט הזה ולחשוב על כל סרטי הקומיקס אי פעם ולקלוט שאיכשהו, לא ברור איך, נולאן הגאון הזה הצליח לדחוף סרט קומיקס(?!) לראש מדרג הסרטים ע"י כל מדרג בערך + לקבל אוסקרים (לא מספיק), ובכלליות לייצר סרט קומיקס שמרגיש הרבה יותר כמו סאגת פשע מציאותית, כל זאת בזמן שהפרוטגניסט מסתובב בתחפושת של עטלף והאנטגוניסט ליצן.
מ ט ו ר ף .
ציון 6/6

5. אינספשן Inception (לא, אני לא אקרא לסרט בשם העברי המטומטם שלו) מערבב את המח, ליטרלי, כשהוא מתחיל לשחק על ציר הזמן והתת מודע בנסיון של נולאן לייצר סרט שוד בחלומות. הסרט אמנם שזור במלא בעיות וככל שחושבים עליו לעומק הוא קצת נחלש, אבל עדיין נולאן מצליח לבנות עולם שלם ולגרום להרהורים על האם המציאות היא אמיתית או שהכל בסה״כ חלום ממנו נתעורר. הסיום הפתוח היה שנוי במחלוקת אבל לדעתי הוא מצמרר ומתאים מאוד למיינדפאק שהוא הסרט עצמו.
ציון 5/6

6. בין כוכבים Interstellar הוא למדע בדיוני מה שהאביר האפל הוא לסרטי קומיקס, אדפטציה ריאליסטית לז׳אנר שאינו ריאליסטי בהגדרה. סרט מלא ברגש ועצמה, וכיום כאב לילדה אני מתחבר אליו הרבה יותר שכן האהבה אליה היא אכן סוג של מימד רביעי. קצת כמו אינספשן, גם פה יש עולם ופרשנות שמטבעם מכילים כל מיני פרדוקסים / נק׳ בהגיון נמוך, ובד בבד לדעתי הם לא גורעים יותר מדי מהחוויה העצמתית שהיא הסרט מתחילתו עד סופו.
ציון 5/6

7. דנקירק Dunkirk לוקח את ז׳אנר המלחמה ומפרשן אותו בצורה חדשנית לגמרי, גילן גולן מ שובר מסך חידד לי את הנקודה הזו: זה סרט בו הדבר הכי קרוב ל״גיבור״ הוא הקרב עצמו, כי ככה זה במלחמה, אין באמת גיבור אחד אלא כאוס שלם. אני לא מתייחס לסרט הזה כסרט, אלא כחוויה. סרט שהיה מדהים לצפיה בקולנוע ובד בבד ברור לי שיהיה די פח לצפיה על מסך 55 אינץ׳ בשקט בשקט כי הילדה ישנה.
ציון 4/6

אינטרסטלר זה לדעתי בפער ענק הסרט הכי טוב בכל הזמנים.

אני לא אשכח שישבתי בקולנוע, אני, אשתי, בת דודה שלה ובן זוגה (פגישה ראשונה עם המשפחה של האשה! ביג דיל) בהקרנת בכורה של הסרט הזה - לא הכרתי אותו, לא חיכיתי שיצא, פשוט זרמתי עם מה שהבת דודה ובן זוגה רצו - ואחרי 3-4 שעות פשוט שכחתי איפה אני ולא הבנתי מה אני עושה באולם קולנוע ומי אלו האנשים שלידי 😆

מאז כמובן ראיתי אותו עוד המון פעמים והוא נהיה מדהים יותר בכל צפייה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

טוב אז היתה איזושהי עסקה טובה מדי לפספס והבאתי מחליפה טקסנית פרופר לרכב-זונה הלא היא הGTI.

צריך לנקות את כל הסיפור להעלות את הגולף למכירה ולשאול את עצמי מה נסגר. ולעשות תמונה מחמיאה לחדשה ולשתף כאן, למרות שזה יהיה מאתגר, היא לא בדיוק שיא היופי.

ואם מישהו מעוניין בGTI אוטובאן במצב מצוין סטייג׳ 2 שמורה היטב ממהנדס לשעבר ב55,000 ש״ח - מוזמנים ליצור קשר, אבל המשלוח עליכם... >.<

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה את המניוק השמאלני הזה..מייבש אותנו יממה בלי תמונות.

אני מהמר טנדר כלשהו.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...