Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ישן בן 10 נחשב אמין?

Yuri Abaev
שימו לב! השרשור הזה בן 1024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע, 

הבוקר הכנסתי את אישתי ושלושת הילדים לרכב בן 14, ונסענו כ 150 קמ לכל כיוון. 

בדרך ליעד הם התלוננו שקר להם נורא מהמזגן.

בחזרה, חצי מהדרך כולם ישנו כמו דוב בשנת החורף. 

• אהבתי 5
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השאלה מה זה "אמין" בעינך?

יש אנשים שאחרי שהחליפו 2 נורות ומצבר אמרים "האוטו התחיל לעשות בעיות" ומוכרים אותו.

אם תקנה רכב מטופל שיהיה בכל הידיים פרטי עם נגיד 150.000 ק"מ אפשר לבנות על בין 1 ל 2 כניסות למוסך בשנה חוץ מטיפול שנתי. 

זה יכול להיות בוקסות למשולשים שנכשלו בטסט, מנגנון חלון חשמל, חיישן חמצן שצריך להחליף, אולי ציריה, אולי בולמי זעזועים, כל הדברים שהותקנו בארץ כמו קודנית, מרימי שמשות, שלטי נוחות וכו' שבדרך כלל לא מחזיקים הרבה שנים ועוד. 

כל עוד אתה בסדר עם זה, אז כן, יכול להיות רכב אמין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Yuri Abaev כתב:

כל אלה לא בעייתיים, אני דואג שאתקע עם האוטו כצריך לאסוף את הילד מהגן

בעיקרון גם רכב חדש מהיבואן לא מובטח לך שלא יתקע (והיו מקרים).

אני הייתי מחפש רכב עם תיעוד טיפולים כמה שיותר שנים אחורה ומבעלים שלא ניראה מה"משתוללים" , רכב שטופל בזמן אמור לגלות אמינות טובה - בנוסף תבדוק לגבי דגמים ספציפיים שמגלים אמינות יפה לתקציב שלך.

באופן כללי אני יכול להגיד לך שלא הייתי סומך על שום רכב ב100%, תמיד כדאי לחשוב מה יקרה אם ולתכנן מראש מה לעשות במידה ופתאום לא יניע הרכב דווקא כשאתה חייב אותו.

בהצלחה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנאמר, כל רכב יכול להתקע, לרכב בן 10 יש סיכוי גבוה יותר מלרכב חדש. אם הרכב מטופל ואתה תמיד עם יד על הדופק הסיכוי יורד, אבל עדיין קיים, ועדיין גדול מרכב חדש.

מצד שני, רכב בן 10 גם עולה הרבה פחות.

אז אם אתה יכול ורוצה שלם על רכב חדש - למה לא. ואם לא - תתחזק את הרכב הישן כמו שצריך, ותכין גיבוי לכל מקרה.

• רעיון טוב! 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Roy142 כתב:

בעיקרון גם רכב חדש מהיבואן לא מובטח לך שלא יתקע (והיו מקרים).

נכון (וזה מבאס), אבל ברכב חדש עם אחריות אתה שם את הרכב במוסך ונותן להם לשבור את הראש ולסדר מה שצריך.

בהנחה שלא גרמת נזק לרכב, התיקון לא יעלה כסף.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, dorsht כתב:

נכון (וזה מבאס), אבל ברכב חדש עם אחריות אתה שם את הרכב במוסך ונותן להם לשבור את הראש ולסדר מה שצריך.

בהנחה שלא גרמת נזק לרכב, התיקון לא יעלה כסף.

הכסף של התיקון זה לא העניין בסיפור, הבחור רוצה "שלא יהיו פדיחות לאסוף את הילדים" 

מה שהתכוונתי בעצם להגיד זה שלא משנה איזה רכב תקנה, אף רכב לא מבטיח לך שיניע ב100 אחוז. 

בכוונה נתתי את הדוגמה של רכב חדש כי המון אנשים קונים חדש כי הם רוצים "0 תקלות".

אמנם באופן כללי רכב חדש אמור להיות אמין באופן כללי אבל הרבה יותר חשוב לדעתי שיהיה גיבוי לכל מקרה.

רכב זה פתרון מאוד תחבורה מאוד נוח, אבל התלות שאנשים מפתחים כלפיו לא כלכך בריאה לדעתי.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה והוא תוחזק באחזקת שבר החל מגיל 5-6, נגיד אצל היד השנייה, אז בגיל 10 הוא יהיה חצי שבור כי "אוטו ישן, כבר לא צריך לטפל בחלפים מורשים" או "לא חובה שמן איכותי, זה כולה לנסיעות בתוך העיר".

מצד שני, אם הוא טופל כמו שצריך, ללא תלות בגיל ובאופי הנסועה ובאיזו יד הוא כרגע, אז כן, הוא יהיה יותר אמין. 

רוצה לומר- תלוי באקזמפלר. 

ועוד תוספת- באיזו שנה אנשים פה חיים שרכב בן 10 עלול לא להניע? 

ממרומי 5 המכוניות שהיו בבעלותי, הכי צעיר בן שנתיים עם 22 אלף ק"מ, והכי זקן נמכר בן 17 עם 220 אלף, פעמיים לא הניע לי רכב בגלל ש(מפתיע) המצבר סיים את חייו בכבוד. 

אז שחררו קצת מהפניקה. 

עריכה אחרונה על ידי שביט
  • אהבתי 2

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור רק לתחזוקה.

רכב בן 8, לא הניע לי כי הקודנית חסמה אותו.

רכב בן 10, הניע אבל לא עבר את ה-10 קמ"ש בגלל מצערת מלוכלכת, בלי שום סימנים מקדימים.

גם סטרטר יכול ללכת מעכשיו לעכשיו.

בסה"כ, שיט הפנס מפעם לפעם. ברכב ישן יותר זה קורה יותר. לא כל יום,לא כל הזמן, אבל קורה.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתנייד יום יום ברכב בן 22. רוב הנסיעות הן במרכז, אבל נוסע גם צפונה ודרומה כשצריך. ברור שיש מדי פעם תקלות, אבל בהחלט ברמה סבירה ולרוב מצופה מכל רכב משומש בן 5-15 (כמו אלטרנטור וסטרטר, משולשים). התקלה היחידה שאני מחשיב להזדקנות היא נזילת מים מפקק מנוע. עד היום לא חזרתי אף פעם הביתה על גרר.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שחור או לבן אבל יש לי אישית כלל אצבע והוא להחליף רכב שהגיע לגיל 10 שנים.

תקנה רכב גג בן 6-7 ותמכור אחרי 3 שנים.

עוד פעם, שריטה פרטית שלי.

עריכה אחרונה על ידי Shmelov

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Shmelov כתב:

שריטה פרטית שלי

פרטית לגמרי.

שומע, אחי? תקנה רכב בן 3.5 ולמכור בגיל 9 בדיוק.

עריכה אחרונה על ידי M H
  • מצחיק 1
---------------------
הזמן הכי טוב לשתול עץ היה לפני 20 שנים.
הזמן הבא הכי טוב הוא עכשיו ...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, M H כתב:

למכור בגיל 9 בדיוק

אבל אז הוא יהיה עם טסט לשנה, מה אתה, פראייר????

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...