Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוי צ'מפיון

GTאי
שימו לב! השרשור הזה בן 1128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אדוני, ראיתי שפנית לשירות לקוחות, אני מקווה שאתה מרגיש טוב והכל בסדר עם הרכב, אני רואה שאתה לקוח ותיק מאוד של קבוצת צ'מפיון ואני רוצה להודות לך על כך. אשמח לשמוע איך אפשר לעזור... אני מאוד מצטערת לשמוע שיש תקלה ברכב בן שנה וחצי, ואנחנו נעשה כל מה שאפשר בשביל לפתור אותה כמה שיותר מהר, תן לי בבקשה את הכתובת שלך ונדאג לאסוף את הרכב בשעתיים הקרובות, אגב, בשביל שיהיה לך נעים בזמן ההמתנה בבית הנהג יביא איתו מאפיים טריים ואשמח לשמוע אם יש לך העדפות.

אני רואה שיש לך רכב ספורטיבי, אתה נהנה ממנו? מנצל את מה שיש לו להציע? אשמח לתאם לך חצי שעה במסלול עם נהג מקצועי ע"מ שיוכל להראות לך כמה דברים נהדרים שאפשר לעשות עם הרכב, הרכבים שלנו מצוינים ואנחנו באמת מאמינים במוצר שאנחנו מוכרים.

התעוררתי

כן, מה הבעיה? ....  הבנתי, אין לי איך לעזור לך פנה ישירות למרכז שירות שלנו. נכון, אנחנו שירות לקוחות אבל אין לי מה לעשות בנושא וגם אין לי דרך לסדר שיקבלו אותך מהר. כן, אני מבינה שאתה לא יכול להשתמש ברכב אבל אין לי איך לעזור לך.

מתקשר למרכז שירות (מוסך) ראשון:

הלך מצטבר? טוב אין לי מה לעשות, אתה יכול להביא את הרכב אבל זה יקח לפחות יומיים כי צריך לעשות בדיקות שהיצרן קבע, לחבר אותו לטעינה בלילה ועוד הרבה בדיקות

מתקשר למרכז שירות שני:

היום יום ראשון, התור הבא הפנוי שיש לי הוא ביום שלישי... מצטערת אדוני, אין לי מי שיקבל אותך לפני יום שלישי, אני מבינה שאתה לא יכול להשתמש ברכב אבל אין לי מה לעשות

מה בסך הכל ביקשתי? להחליף מצבר במסגרת אחריות. כנראה שהגזמתי

• אהבתי 1
  • מבאס 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שאלה יהיו הצרות שלנו

אם המוסך קרוב אליך כנס אליהם הכי מוקדם שאתה יכול בבוקר. סיכוי קלוש שלא יכניסו אותך.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, GTאי כתב:

שלום אדוני, ראיתי שפנית לשירות לקוחות, אני מקווה שאתה מרגיש טוב והכל בסדר עם הרכב, אני רואה שאתה לקוח ותיק מאוד של קבוצת צ'מפיון ואני רוצה להודות לך על כך. אשמח לשמוע איך אפשר לעזור... אני מאוד מצטערת לשמוע שיש תקלה ברכב בן שנה וחצי, ואנחנו נעשה כל מה שאפשר בשביל לפתור אותה כמה שיותר מהר, תן לי בבקשה את הכתובת שלך ונדאג לאסוף את הרכב בשעתיים הקרובות, אגב, בשביל שיהיה לך נעים בזמן ההמתנה בבית הנהג יביא איתו מאפיים טריים ואשמח לשמוע אם יש לך העדפות.

בשביל מצבר? היו משתמשים בשירותים קיימים (או שירות מקביל שלהם) של אופנוען שמגיע עם מצבר ובוסטר, מחליף לך במקום והולך לשבור את הראש עם המצבר הישן.

את הדבר הפעוט הזה אני דווקא כן מקבל מאלדן.

אפילו יותר מזה, באו להחליף לי בולוסטר בזמנו נורת דרך קדמית.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזיה.
בשביל להחליף מצבר לקבוע תור ולהשבית רכב לכמה ימים ??!!

נראה לי שאתה "טוב מידי" איתם... מתקשר לשירות לקוחות, מצפה ליחס, שואל, מברר... מאיפה הגעת - מאנגליה ?

תניע את הרכב (בוסטר\כבלים) וסע למוסך שיחליפו לך מצבר. נקודה.

• רעיון טוב! 5

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד לא הוגן לומר "אל תצפה לא תתאכזב", על אחת כמה וכמה כשהציפייה מאוד סבירה. 

אתה הולך לניתוח שיניים ומתעורר בלי בבולבול. מישהו אומר לך "אל תצפה לא תתאכזב". מה היית אומר לו? 

מחילה אבל אתה החבר עכשיו. 

• אהבתי 2
  • מצחיק 6
  • מעניין 2

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, איציק נ. כתב:

מאיפה הגעת - מאנגליה ?

תניע את הרכב (בוסטר\כבלים) וסע למוסך שיחליפו לך מצבר. נקודה.

גנבת לי את המילים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער - לא מוצא טעם בכותרת המפוצצת. נכון, היה עדיף שהמוקדן יתנצל ועד סוף השיחה תהיה לימוזינת פינוקים מתחת לבית...

אבל חלומות לחוד וחיים לחוד.

רכב באחריות - לא מתאמים. מגיעים למוסך ואני כמעט משוכנע שאפילו צ'מפיון יעניקו לך חוויה לא רעה. האחריות היא הבעיה שלהם, לא שלך.

ואילו אתה בחרת בדרך של תבוסה מראש וכמעט שאלת מתי יהיה להם נוח...

קצת הגזמת - גם בכותרת וגם בהתנהלות שלך.

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יומיים, בקטנה,

אני ממתין 8 חודשים לפורד שיפתרו כבר את הבעיות שיש לי ברכב,

כמה פעמים אמרו שיחזור אלי, ואף אחד לא ממש התאמץ להרים טלפון.

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שאתה מוסיף עכשיו מידע נוסף שהיה לך בעת הכתיבה של ההודעה הפותחת  שאולי היה מאזן קצת את הדראמה - זה גם לא 100%.

בוא תסביר מה בכל זאת לא היה בסדר כשכבר הגעת למוסך. כי את זה עוד לא תארת.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, GTאי כתב:

כתבתי את השרשור כשכבר הגעתי בעצמי למרכז שירות בראשון וטיפלו בי יפה מאוד למרות שהתור רק מחר, ולמרות שאני נותן שירות 20 שנה בעבודה, לא הייתי מעז להתנהג כפי שהם מתנהגים, ולדעתי מי שכאן חושב שאני לא בסדר - פשוט לא מבין איך שירות צריך להיות.

למען ההבהרה - אני לא חושב שאתה לא בסדר, אני חושב שהם היו צריכים להתנהל בצורה אחרת לגמרי.

אני לא רואה סיבה שבשביל להחליף מצבר, צריך להגיע למוסך, פשוט לא רואה, בטח לא כשהשוק מוצף בפתרונות שלא כוללים הגעה למוסך. החל מהזמנת מצבר עד הבית, ועד שגריר או אלדן עם ניידת שירות מצברים.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • אהבתי 2

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^זו לא השאלה

רכב באחריות שמחסל מצבר כדאי לבדוק מה הסיבה. לכן מוסך עדיף. כשאין אחריות השירות שהצעת בהחלט יעיל בהרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו שמערכות ה-S&S לא מחסלות מצברים. סתם לדוגמה.

גם ב-3 הקודמת החליפו לי מצבר אחרי שנה וחצי, ואז עוד אחד אחרי שנה נוספת.

יענו בזמן שהרכב באחריות הוחלפו 2 מצברים, בלי שהיה לי שום גורם ש"חיסל מצברים" חוץ מה-S&S המשוקץ הזה

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...