Jump to content

ronrcz

 • הודעות

  1,379
 • כאן מאז:

כל מה שפורסם על ידי ronrcz

 1. לא מבין איזה ריגוש יש מטיגואן,הרכב מרגש כמו מחבת חרסינה..בכל מקרה שיהיה בהצלחה.
 2. אני מחכה בהתנעה ראשונה בבוקר דקה -שתיים לפני התחלת הנסיעה ,אני מכבה את הרכב מיידית אלא אם כן נהגתי חזק ואז אני נותן לו עוד 2-3 דקות לפני כיבוי.
 3. אתה סתם היסטרי , בתור מישהו שנהג על רכב עם המנוע הזה ועוד אחד עדיין בבעלות המשפחה מ2014 אני חייב להגיד שאין שום בעיה עם המנועים, ואפילו אם הרצועה התפוררה ,עושים ניקוי ומחליפים רצועה,המקרים שנדפקו מנועים ,לפחות אלו שבפורום אפשר לספור על יד אחת.
 4. S60 לא פחות גדול מאף רכב שהוזכר כאן ואף להיפך.
 5. אמת,וכתבתי בפורום לא מעט על ההתנהלות הלא מובנת של בעניין הזה של היצרן והיבואן,כל שהיו צריכים לעשות זה להוריד הוראה למוסכים לבדוק את הרצועה עם כל כניסה של רכב למוסך ובמקביל לעשות ריקול ובאמת להחליף לכולם את הרצועות. זה לא נעשה וחבל.
 6. צודק לגמרי, אל תעשה פלסטלינה כי אם זה לא מבוצע נכון זה יכול לגרום נזק לצבע, תקנה בקבוק כזה ותיישם על הרכב, לא מבין מה אתה רוצה מהיבואן, זה מגוחך, זה זיהום סביבתי ואתה תראה את זה גם בהמשך.
 7. הוולבו ,אם זה הדגם האחרון אז מדובר ברכב פשוט מעולה,הניהוג של האלפא עדיף והתחושה כיפית אבל הוולבו מרגיש פרמיום באיכות הנסיעה,תלוי מה חשוב לך יותר.
 8. ב2019 הרצועה הוחלפה לרצועה תקינה,כמו כל רכב כדאי לבדוק בטיפולים את מצבה אבל מנסיון אישי מדובר ברכב מצויין ואמין מאד.
 9. בדקת את הטויוטה?,הרבה מתלוננים על כאבי גב מהכסא של הרכב. הראפיד רכב זול ומרגישים את זה,כמו כן לא הייתי חותם בכלל לגבי האמינות שלו ולא רק בגלל הגיר.
 10. צודק ב 100% , אם כולם היו מתנהלים ככה היו נגרמות הרבה פחות בעיות.
 11. המברשות של VIKAN מעולות,של sMOTHER מעולות לחלקים החיצוניים של הרכב.
 12. אתה חוזר על עצמך שוב ושוב מבלי לנמק,חבל על המילים, בהצלחה.
 13. נכון,זה יותר קשור לאיך תחזקו את הרכב מאשר כל דבר אחר.
 14. יש חברות שמייבאות חלקים מכל הסוגים ללא שום בעיית מכס.
 15. לא יודע מה עובד ומה לא עובד,אומר לך אותה תופעה,אותו יצרן,מה פתר את הבעיה.
 16. זה מהחיישן למבדה , הייתי לי בדיוק את אותה התופעה לפני הרבה שנים היה לי 306 חדשה ,עד שלא החליפו {לא זוכר אם את העליון או התחתון} זה לא נפתר.
 17. גם חזרת על מה שאני רשמתי לגבי הירידת ערך,אני שמח שאתה מצטט אותי,אפילו נרגש. החלפה של כלכך הרבה חלקים ראשיים לרכב שעבר קילומטראז כמו שהוא עבר זה לא סביר,אם הייתי פותח שרשור על רנו עם אותם הנתונים חלק מהאנשים פה היו עפים על עצמם עם התיאורים שהם המציאו לגרוטאה. מעבר לכך אתה יכול לקרוא לזה יישור קו או בכל שם אחר שתבחר,מדובר פה בחלקים שבלי בעיה אם לא היו מחליפים אותם הם היו משביתים את הרכב,בשורה התחתונה הבלאי הוא גבוה מאד בין אם אתה קורא לזה תחזוקה ,קלקול,זבל, או איך שבא לך,כפי שאמרתי בשורה התחתונה הרכב רחוק לרעה מהמוניטין שלו כ רכב "יפני 0 תקלות". למרות שזאת לא הייתה המטרה שלי לחזור ליפני ,רק יפני,כי המטרה שלי הייתה להכליל את כל הרכבים הישנים ככאלה שלא נותנים שקט בראש ומתקלקלים בתדירות גבוהה,אבל אתה כרגיל היית חייב לסחוב את השרשור ליפני/צרפתי והתקפות אישיות והרסת את השרשור. לפותח השרשור ,כל הכבוד לך שאתה הולך עם הכיף שלך הלאה למרות השקעה לא מבוטלת,תהנה ותמשיך להעלות לכאן את החוויות שלך מכל הקשור לספורט מוטורי.
 18. איזו גישה מחורבנת בהונדה,שהייתי מנקה מצערת ב307 זה היה עניין של 10 דקות לניקוי יסודי כולל פירוק והרכבה.
 19. זה בדיוק מה שבאתי להגיד,יש לך מספיק אופציות הנעה ברכבים של פיגו , ה1.6 בנזין המעולה,הדיזל,החשמלי,אם אתה לא שלם עם ה1.2 יש מספיק אופציות טובות מאד שמשלימות מערכת הנעה מצויינת עם גיר פלאנטרי 8 הילוכים.
 20. אחיזת כביש גבוהה בהרבה,הנאה מהנהיגה שלא קיימת בשאר הרכבים שרשמת,איכות ייצור והרכבה ברמה הכי גבוהה שיש,הלאון זה אנטי תזה לזה וגם האמריקאיות,בידוד רעשים,איכות החומרים בתא נוסעים,טכנולוגיה,אני יכול להמשיך עד מחר,נראה לי שהבנת.
 21. ronrcz

  סיטרואן c3 2021

  תחליף את הרצועה ולא תהיה לך בכלל בעיה,עניין של 1800 ש"ח,לא בשמיים.
×
×
 • תוכן חדש...