Jump to content

אבנר טייל

 • פרסום הודעות

  98
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

2 נייטרלי

אודות אבנר טייל

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  רנו גרנד סניק
 1. אשמח להמלצות על מוסך קרוב יותר לאזור בני ברק, היות שיהיה צריך לחזור מהמוסך ואח"כ למוסך ברגל/אוטובוס.. וכן, אם יש למאן דהו צפי של מחיר, גם אשמח לשמוע. אגב, זה יום שלם עבודה?
 2. היי. נפסלתי בטסט [מממ בני ברק] בגלל חופש במסרק הגה. אשמח להחכים בדיוק מה זה, ומה העלות לתיקון? ואם יש המלצה כאן באזור למוסך מורשה רנו אמין וטוב, אשמח מאוד! תודות!
 3. ניסו להניע עם כבלים מכל הסוגים והמינים ולא הועיל. חיברו גם את הכבל ישירות ולא הועיל. כך שלא זו היתה הבעיה.
 4. עידכון: הוחלף סטרטר. מה אומרים? הוחלף סטרטר לחדש בבית הלקוח. 1,200 ש"ח כולל מע"מ. מחיר הוגן? נ.ב. על הדרך הוא גם חידש לי פנס אחד + תיקן משהו במגעים של המצבר.
 5. היי חברים, אתמול אני מנסה להניע את הרכב, אך הוא לא מניע, ונשמע 'תיק' מצד ימין של ה'קבינה'.. מאזור המצבר. [הסטרטר, עד כמה שידוע לי נמצא בצד שמאל, ולא משם מגיע הרעש]. קראתי ל'ידידים' והם ניסו עם כבלים והאוטו לא מניע. היום בבוקר אני מנסה שוב להניע, כמובן שהתקלה חזרה על עצמה, אך עכשיו היא הגיעה עם הודעה על המסך "battery low start engine"... שו אדה? ומה צריך לעשות? רנו גרנד סניק, בנזין, 2011. דחוף לי אשששש, אני תקוע עם האוטו אצל ההורים. תודה!!
 6. תודה [email protected] ! מה מחיר ניקוי של בית מצערת? והאם הדבר אפשרי לעשות לבד? סרטונים ביוטיוב או משהו, אשמח. אגב, shellcase, הסיבה שחשבתי שהמנוע עדיין דלוק זה בגלל שהכל היה פעיל, כל הנורות וכו'.
 7. ערב טוב. מתנצל מראש על האריכות. קרו לי בשבועיים האחרונים שתי תופעות ממש מחשידות ברכב. 1. מרכז הארץ. השעה 16:30 אחה"צ. רותח אש. האוטו מהביל... אני נכנס לרכב, מניע ומיד מפעיל את המזגן על המקסי'. האצתי בחזקה [כתוצאה מאיזשהו צורך רגעי] ולאחר 10 מטר עצרתי. מה שקרה זה שהרכב התחיל להידרדר אחורה [אפילו שהוא היה על D] + הברקס לא הגיב.. הייתי צריך ממש לעמוד על דוושת הברקס בשביל שהרכב לא ימשיך להיגרר. לחצתי על לחצן כיבוי הרכב, ומה שקרה זה שבלחיצת הכיבוי כאילו הרכב נדלק, ואז הכל חזר לעצמו... 2. אותו המקום וכמעט אותה השעה. וגם אותו החום..
 8. מובן בהחלט למה ברקס ו/או לחיצה חזקה על דוושת הגז מבטלות את ההגדרה. אבל אני דיברתי על בעיה אחרת.. והיא; חוסר הנוחות בנסיעה... ובשביל זה אני צריך מישהו שיש לו את אותו הרכב שיוכל לתאר לי מה הוא מרגיש..
 9. אם אני מרפה, המהירות יורדת. אם אני לוחץ, התחושה חוזרת. בקיצור, זה לא תקין. יש כאן מישהו עם אותו הרכב ויכול לבדוק בשבילי מה קורה אצלו? תודה!
 10. אכן התכוונתי למגביל מהירות [ערכתי גם את הפוסט שמעל], אך אני כן מרגיש שמהנוע 'נחנק', ולא שאין תגובה כלל מצד דוושת הגז, ואפילו שאני לא נותן כלל קיקדאון, אלא 'ממשיך' ללחוץ על הגז באותו הלחץ על הדוושה.
 11. וואלה. עשיתי סלט... חיפשתי מגביל מהירות ובטעות כתבתי בקרת שיוט.. אז טעות שלי, קבלו תיקון.. אני מדבר על מגביל מהירות. לגבי 1. אפשר להגדיר הגבלת מהירות גם כשהרכב עומד.. ורק בבקרת שיוט אי אפשר. לגבי 2. לא רלוונטי. לגבי 3. עדיין רלוונטי. עשיתי עכשיו סיבוב, והתחושה היא כשהמנוע מגיע למהירות המוגדרת, הוא כאילו 'נחנק', ולא שדוושת הגז הופכת ללא פעילה. וזו תחושה מעיקה.. א"א לנסוע ככה. זה הופך את המעיים, כמו שכתבתי לעיל תחושה של "גז-ברקס-גז-ברקס-גז-ברקס".. האם ישנה אפשרות לשנות/לתקן את זה?
 12. היי חברים, אני עם רנו גרנד סניק בנזין 2011. אני רוצה להגדיר בקרת שיוט שתגביל את הנסיעה [נניח] ל-105 קמ"ש. אך נתקלתי בכמה בעיות קטנות, שאשמח מאוד שתעזרו לי.. 1. שמתי לב שאפשר להגדיר רק תוך כדי נסיעה של בערך 30 קמ"ש ולא כשהרכב עומד. כאן אני שואל, למה זה כך? זה לא בטיחותי!! למה שלא יהיה אפשר להגדיר כשהרכב עומד בחניה, לפני תחילת הנסיעה? אם ישנה דרך להגדיר כשהרכב עומד, אשמח מאוד לשמוע! 2. לאחר שהגדרתי שהמהירות תוגבל ל-105 קמ"ש, קרה לי שכשהייתי בערך על 90 קמ"ש ולחצתי ברציפות על דוושת הגז, פתאום הרכב כביכול 'זינק' קדימה ללא כל הסבר הנראה לעין, וזה הי
 13. ממש לא עדיף איביי מעלי אקספרס לגבי נושא השרשור. חברה של אשתי רכשה לוח גרפי מאיביי לפני כחודש, והמוכר הודיע לה חגיגית [רק] לפני כשבוע שאין לו אפשרות משלוח לישראל... במקביל, אשתי עצמה רכשה באמזון לפני כשבועיים את אותו המוצר, והוא הגיע תוך 9 ימים עם שליח עד הבית..
×
×
 • תוכן חדש...