Jump to content

elad11

 • פרסום הודעות

  156
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

3 נייטרלי

אודות elad11

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. קרה לי דבר דומה פעם שאתה שם רוורס המנוע נוטה ואיכשהו נוצר קצר בצמת מנוע. האם הוחלף ברכב חלק כלשהו בחודשים האחרונים? ברכב אצלי הוחלף מדחס, בדיעבד התברר שפשוט סגרו בורג על הצמת מנוע דבר ששרף לי מחשב. לקח אצלי כמעט 3 שבועות לאתר את הבעיה.
 2. מה לגבי להשתמש ברזרבי, ולשים שם במקום צמיג שונה.
 3. תסתכל 10 סמ מעל הצינור אויר בתמונה האחרונה זו הכספת. יושבת על המחשב מנוע בדרך כלל במאזדה מנתקת אי בו לייזר מקורי. 5ברגים לאחר שגזרו להם את הראש ונשאר שפיץ. אחד יושב יותר עמוק פשוט והוא הכי בעייתי לפתיחה. פירוק הכספת הזו די פשוט כי הכול מולך עם גישה מלאה.
 4. לא מכיר במרצדס אבל יש מכוניות שברדיו המקורי קיים קוד, תפנה למי שקנית אם זה משומש לפעמים בספר רכב קיימת מדבקה ואפילו טלפון למוסך מורשה עם מספר רכב יוכלו לחלץ קוד.
 5. תרכיב את המערכת מולטימדיה כרגע ותהנה, אין למה לעשות הכנה למגבר אם אתה לא מרכיב אותו כרגע כי בכל מקרה תפתח שם שוב בהרכבה. לגבי מחיר באיזה רכב מדובר? ואיזה דגם מערכת?
 6. במכון טסטים ניתן לבצע שינוי צבע ברישיון, עשיתי בעבר תוך כדי טסט אם אני זוכר נכון לקחו עמלה של כ 30 שקלים.
 7. מזנון עץ צבעי 2 מטר אורך רגלים ברזל שחור 600 2 שולחנות עגולים סט עם זכוכית מושחרת 600 סל קל סייבקס שחור 400 עריסה לתינוק בצבע לבן מעץ 230 כולל מזרון שולחן עם 4 כסאות 1 מטר 400 מלוד 050-686-3633
 8. אם המצבר גם ככה מעל גיל 3 ואתה מתכנן להחליף, לא הייתי מתעסק בהנעה תזמין מצבר עד הבית. כולל הגעה והחלפה לוקחים על שירות אקסטרה של 50-70 שקלים בלי כאב ראש.
 9. אני לא יודע אם זה הכי נכון אבל ביצעתי במספר מסחריות, פשוט חתכתי את הכבל rca והארכתי עם זוג חוטים רגילים 0.75/1.5 מ״מ מה שהיה לי באותו רגע. בתוך הכבל יש גיד יחיד וכבל מלופף סביב עצמו לשים לב שלא יהיה מגע ולסגור עם הלחמה. עבד לי מספר שנים לא בעיה.
 10. בלוד באזור הרכבת יש פטריק רדיאטורים מקצועי ובמחירים נוחים, החליף לי דוד עליון ותחתון והעביר חוטר נסעתי במשך שנתיים שלוש עד המכירה ללא שום בעיה. ‭053-5788888‬
 11. הרכב עבר איזושהי התקנה/ תיקון כלשהו לאחרונה?
 12. נהוג בדרך כלל במרצדס שהנהג מעוניין בזמנו הפרטי לנסוע ללא סימן מזהה. את מדבקות המונית עושים על מגנטים וכובע מותקן על זרוע בצד מתפרקת בקלות, העניין לא חוקי אך קיים. החיסכון ב לנסוע ברכב כזה אך לא למטרת עבודה הוא לא כמו שנראה הנהג מחוייב בביטוח כמונית, וצריך לשלם על זכות ציבורית וכל שנה לפני טסט הוא יהיה חייב להביא אישור מונה ולהדביק מדבקות חדשות ואישור בלמים. התעסקות שלא כל כך מוצדקת והרכב בסופו של דבר ימכר בהנחה כעבר מונית ואם יימכרו מתחת לגיל 3 שנים תצריך ללכת למכס ולשלם הפרש על ההנחה שקיבלת עליו. ייתכן כמו שאמרו שגם הוא בדיוק בתהליך הפיכה לפרטי.
 13. לאחי יש סקודה אוקטביה 2017 צורה ישנה מפוארת עם פנסי קסנון, שני הלדים הקדמיים לא נשרפו אלא החליפו צבע מלבן לצהוב בהפרש של שבועיים. הרכב היה בתקופת האחריות והוחלף ללא כל בעיה. רק לידיעה המוסך עדכן כדרך אגב שעלות כל פנס 4,700 ש״ח.
 14. אוהל ל4 אנשים 70 שח אוהל ל 6 אנשים 90 שח מזרון דקים מתקפלים 20 שח מזרון מתנפח יחיד 50 שח מזרון מתנפח זוגי 60 שח מלוד 050-686-36-3-3
×
×
 • Create New...