Jump to content

elad11

 • הודעות

  172
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של elad11

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

8

מוניטין

 1. לא מכיר את הרכב, אך יש לי הרגשה לפי התיאור שלך שאת מסתכלת במד טמפטורת נוזל קירור ולא" במד כמות מים". מה שאת מתארת נשמע תקין לחלוטין.
 2. למסירה מקרר עובד מרמלה, נמצא בבית פרטי ללא מדרגות 05-06-86-36-3-3
 3. יצאה הוראה להחליף למונה חדשים זה כן מדובר על קניית מונה ( השוני בו שאפשר לעלות כמה אנשים לאותו כיוון ולהפעיל לכל אחד מונה נפרד) בסופו של יום שנגמר החוזה המונה נשאר אצל בעל הזכות.
 4. לא יודע כמה מהחברים פה עבדו בעבר על מונית. מונה וכובע זהו חלק מהזכות הציבורית ושייכים לבעל הזכות, במידה ונגמר החוזה הם חוזרים לבעל הזכות לכן עליו לשלם. עלות ההתקנה והביטוח חלים על בעל המונית.
 5. elad11

  סולר מוזל - איפה יש?

  בת״א יש ב קרליבך 10 ב5.55 ₪ יש גם בסלמה בגב התחנה המרכזית החדשה בדרך כלל יותר זול באגורה מקרליבך.
 6. אם אני לא טועה מסדרים שם מי שופכין לשפדן.
 7. יש דגם כזה עם פנסי ערפל לדעתי החיווט קיים גם בדגם הפשוט אבל לא מחובר.
 8. יכול להיות שזו ההתראה שמופיעה ? Error service vehicle only leave vehicle in P position אם כן יש לאחרונה קיט תיקון זול שהעלה מוסך רון.
 9. קרה לי שcpu היה מתאמץ בין 70 ל 100 מכל פעולה פשוטה, פתחתי את החלק האחורי ובכמה ברגים פירקתי את המאוורר. בין המאוורר לרשת כניסת אוויר היה פשוט גוש אבק שחסם לגמרי את המעבר ניקתי אותו והמחשב חזר לעבודה רגילה, ממש פשוט ומהיר.
 10. אני קניתי סט 2 מזרקים נגד נמלים ושמתי בכמה מקומות בתא המנוע וריססתי כל יום k333 (אם אני לא טועה במספר) בצבע צהוב שמשמש בעיקר נגד נמלים. רכשתי ממוסך מאזדה מורשה ממסר מקורי בעלות 300 שקלים (יש גם חליפי בפחות). תפתח את התא ממסרים ליד המצבר יש ממסר אחד בצבע כחול, תפעיל את המזגן ותיתן לממסר מכה קלה אם המזגן חוזר לעבוד זה בוודאות משם. בכל אופן לבדוק שהבעיה שלך זהה לשלי, אני נתקלתי בזה אצל עוד אנשים בפורום בהצלחה.
 11. ברכב הזה יש עניין ידוע שנמלים נכנסות לממסר של המזגן והמפוח מפסיק לעבוד. הלכתי ל3 מוסכים שטענו שצריך לפרק דשבורד ולהחליף מפוח, בזכות הפורום מצאתי את הבעיה וכיום עברו כמעט 3 שנים ועדיין עובד.
 12. אני באופן אישי יצאתי מהדיון כי ראיתי שהניתוק שלך שונה משלי והטעיתי אותך. העליתי תמונה ממני לאחר פריצת הכספת והניתוק האלחוטי הרכב מניע עד היום ללא קודן.
 13. קודם כל חבר כמו שכבר אמרו יש פה נזק רציני, זה דברים שצריך לקחת את הזמן ולעבוד בזהירות. לגבי הקופסה אני פרצתי 2 כספות בשתי מאזדות דור שני, תסתכל בחלק התחתון של הצמה. איפה שיש איזו לא מקורי לפעמים צריך גם עזרת בעל מקצוע. מאיפה אתה? אולי נוכל להסתכל
 14. טוב חברים עדכון, אתמול נסעתי 8-9 שעות על חצי מהמהירות המקסימלית הכל עבר בשלום. היום לאחר 4 שעות החלטתי להגביר מהירות באותו רגע המפוח הרעיש והפסיק. פעם שעברה בדקתי את סיבוב המפוח ביד הסתובב בקלות, עכשיו איך שהתחיל להרעיש ניסיתי לסובב ומסתובב קשה. בזמן שהרעיש נתתי מכה למפוח וחזר לעבוד. תודה רבה על ההכוונה לגבי תזוזת הציר ניסיתי למצוא גישה לדפוק עליו ולא הצלחתי ואם אני מפרק החוצה מעדיף כבר לשים חדש ולהמשיך הלאה, כנראה שאין מנוס ונקפוץ למוסך להחלפת מפוח מקווה שיגמר רק בזה. התיעצתי עם עוד מוסך הוצע לי מפוח של וולאו או סיני. וולאו מספיק איכותי או להרכיב מקורי?
×
×
 • תוכן חדש...