Jump to content

elad11

 • פרסום הודעות

  167
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

7 נייטרלי

אודות elad11

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. יכול להיות שזו ההתראה שמופיעה ? Error service vehicle only leave vehicle in P position אם כן יש לאחרונה קיט תיקון זול שהעלה מוסך רון.
 2. קרה לי שcpu היה מתאמץ בין 70 ל 100 מכל פעולה פשוטה, פתחתי את החלק האחורי ובכמה ברגים פירקתי את המאוורר. בין המאוורר לרשת כניסת אוויר היה פשוט גוש אבק שחסם לגמרי את המעבר ניקתי אותו והמחשב חזר לעבודה רגילה, ממש פשוט ומהיר.
 3. אני קניתי סט 2 מזרקים נגד נמלים ושמתי בכמה מקומות בתא המנוע וריססתי כל יום k333 (אם אני לא טועה במספר) בצבע צהוב שמשמש בעיקר נגד נמלים. רכשתי ממוסך מאזדה מורשה ממסר מקורי בעלות 300 שקלים (יש גם חליפי בפחות). תפתח את התא ממסרים ליד המצבר יש ממסר אחד בצבע כחול, תפעיל את המזגן ותיתן לממסר מכה קלה אם המזגן חוזר לעבוד זה בוודאות משם. בכל אופן לבדוק שהבעיה שלך זהה לשלי, אני נתקלתי בזה אצל עוד אנשים בפורום בהצלחה.
 4. ברכב הזה יש עניין ידוע שנמלים נכנסות לממסר של המזגן והמפוח מפסיק לעבוד. הלכתי ל3 מוסכים שטענו שצריך לפרק דשבורד ולהחליף מפוח, בזכות הפורום מצאתי את הבעיה וכיום עברו כמעט 3 שנים ועדיין עובד.
 5. אני באופן אישי יצאתי מהדיון כי ראיתי שהניתוק שלך שונה משלי והטעיתי אותך. העליתי תמונה ממני לאחר פריצת הכספת והניתוק האלחוטי הרכב מניע עד היום ללא קודן.
 6. קודם כל חבר כמו שכבר אמרו יש פה נזק רציני, זה דברים שצריך לקחת את הזמן ולעבוד בזהירות. לגבי הקופסה אני פרצתי 2 כספות בשתי מאזדות דור שני, תסתכל בחלק התחתון של הצמה. איפה שיש איזו לא מקורי לפעמים צריך גם עזרת בעל מקצוע. מאיפה אתה? אולי נוכל להסתכל
 7. טוב חברים עדכון, אתמול נסעתי 8-9 שעות על חצי מהמהירות המקסימלית הכל עבר בשלום. היום לאחר 4 שעות החלטתי להגביר מהירות באותו רגע המפוח הרעיש והפסיק. פעם שעברה בדקתי את סיבוב המפוח ביד הסתובב בקלות, עכשיו איך שהתחיל להרעיש ניסיתי לסובב ומסתובב קשה. בזמן שהרעיש נתתי מכה למפוח וחזר לעבוד. תודה רבה על ההכוונה לגבי תזוזת הציר ניסיתי למצוא גישה לדפוק עליו ולא הצלחתי ואם אני מפרק החוצה מעדיף כבר לשים חדש ולהמשיך הלאה, כנראה שאין מנוס ונקפוץ למוסך להחלפת מפוח מקווה שיגמר רק בזה. התיעצתי עם עוד מוסך הוצע לי מפוח של וולאו או סיני. וולאו מספיק איכותי או להרכיב מקורי?
 8. תלך עם הטופס שהגיע בדואר התשלום מופיע למכון רישוי במחשב. בוודאות ביצעתי זאת לפני כשלושה שבועות ללא בעיה.
 9. אני יפרק לכמה ימים אבל לא חושב שזה יביא לפתרון. איך אני יכול לוודא את המק״ט המדויק? אולי שווה להזמין מאייבי את החלק אם יש פער גדול.
 10. קודם כל תודה על העזרה. דיברתי עם רון על החלפת מפוח בלבד, לא עלתה אפשרות שמדובר במשהו אחר. הרעש החל כחודש לאחר החלפת הפילטר. פירקתי כרגע את הפילטר סיבבתי את המפוח לא הרגשתי קושי בסיבוב המפוח ולא נתקלתי בשום חפץ זר. הרעש במפוח בעוצמה מקסימלית קורה רק שאני מגביר לאחר שהמפוח חם - אם הנעתי את הרכב עכשיו שם על המקסימום אין רעש.
 11. הרעש כאילו המפוח לא מאוזן, כאשר מופיע הרעש במהירות גבוהה עד החצי, בחצי התחתון של המהירות לאחר מכן לא שומעים רעש. היום נסעתי כ3 שעות עם מזגן עובד בחצי עוצמה ברגע שהעליתי למהירות מקסימלית חזרה הבעיה. הרכב משמש לעבודה עובד יום יום 10 שעות. אני לא רוצה להגיע למצב שזה יחמיר והמזגן לא יעבוד בכלל, התייעצתי עם מוסך רון אמר שמדובר ב1500 שח לפני מעמ על חלק מפרוק, הרכבתי פעם ברכב אחר עם באוקטביה יש גישה אולי נרכיב לבד אם נמצא חלק בזול.
 12. אוקטביה 2018 כשאני מגביר לעוצמה המקסימלית המפוח מרעיש ומפסיק לעבוד, לאחר כרבע שעה חוזר לעבוד. ראיתי שעל המפוח יש חלק אלקטרוני מתברג אליו, צריך להחליף מפוח? אם כן אשמח להמלצה מאיפה לרכוש פילטר מזגן הוחלף לפני 6 אלף ק״מ
 13. קרה לי דבר דומה פעם שאתה שם רוורס המנוע נוטה ואיכשהו נוצר קצר בצמת מנוע. האם הוחלף ברכב חלק כלשהו בחודשים האחרונים? ברכב אצלי הוחלף מדחס, בדיעבד התברר שפשוט סגרו בורג על הצמת מנוע דבר ששרף לי מחשב. לקח אצלי כמעט 3 שבועות לאתר את הבעיה.
×
×
 • Create New...