Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

עכשיו יש 3 ימים של סיבה ברורה - 35-40 מעלות חום.
וההמשך לא שונה בהרבה.
אין ולא היה היגיון וצורך אמיתי במסיכה בחוץ בשום שלב של המגיפה.
לא יעטו גם בפנים?
זאת לא סיבה להמשיך גם בחוץ.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני מעדיף את המסכה מאשר לינשום את כל החול שבאוויר כרגע, בנוסף כל הזמן משפצים בניינים בכל השכונה והזיהום מורגש, אם כבר המסכות ניקו לנו את הריאות למי שחיי באזורים עם זיהום באוויר.

הדבר היחיד שמעצבן אותי עם מסכה זה האדים על המשקפיים.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל חושב שברמות התחלואה האלה (טוב חשבתי את זה גם שהיינו עם רמות תחלואה הרבה יותר גבוהים)

והיקף מתחסנים כל כך גבוה,  אז צריך להודיע שמבוטלים כל תקנות הקורונה. 

אז מה אם התחלואה תעלה, אין כבר סכנה קיומית.  אנשים לפעמים נתקעים עם הנהלים בלי להבין מה היה ההיגיון שלהם מלכתחילה.

בכל הגלים לפני שהיו חיסונים , אז המטרה של כל המגבלות הייתה למנוע קטסטורפה, כלומר מבחינת המשפטית מותר להגביל את האזרחים אם יש סכנה קיומית. 

אבל החל מפברואר 2021 , וכל עוד לא יהיה ידוע על מוטציה עמידה לחיסון, אז אין סכנה קיומית למדינה.

ניתן לפתוח הכל כולל הכל, מה שננקרא איש איש לנפשו. 

שכל אחד יחליט לבד מה הוא מצמצם ומה המגבלות שלו. 

גם אם ב-3 חודשים הבאים כל המיליון לא מחוסנם ידבקו .. הם לא יעמיסו את בתי החולים (רובם מתחת לגיל 60) .

לפי כל הנתונים ילדים פחות מדבקים, לכן גם לילדים יש פחות סכנה .. אפילו אם כולם ידבקו.. אז מה יקרה?

בבני ברק 1 מתוך 3 ילדים נדבק בקורונה.. לא שמעתי על אסונות משם.

אז כנראה הכל פוליטי , לכל אחד יש את האינטרסים שלו וכל אחד מפחד שאם יקרה משהו נוראי (ויש סיכוי או סביר להניח תבחרו את הנוסח המתאים לכם) ותגיע לפה מוטציה עמידה לחיסונים , הרי ילבישו את האשמה שהמוטציה נכנסה לפה על זה שהקל ושיחרר את המגבלות. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, hwgeek כתב:

מי בעד ביטול חובת מסכות בחוץ?

אני ממש לא בעד, בקושי בהתחלה גרמו לאנשים לשים מסכות ועכשיו שאין חובה לשים בחוץ- יהיו הרבה שגם לא ישימו בפנים ויאללה תתחילו להיות שוטרים ולהעיר לאנשים :-(.
מה כל כך דחוף לבטל את המסיכות שבעולם עוד המצב משתולל ומנתב"ג כמות האנשים הנכנסים רק תלך ותעלה?
היה אפשר להמשיך עם המסכות עוד חודש חודשיים בלי בעיה ולישמור את המגמה החיובית של ירידה בתחלואה.

אני בעד, כשאנשי המקצוע אומרים שאין צורך במסיכה בחוץ, ומשאירים את התקנה מחשש שאנשים לא ישימו גם בפנים, הדרג הפוליטי מאבד אמינות.

ומה שזה יוצר זה שגם כשיצטרכו לשנות ולהחמיר דברים, אז האזרחים יזלזלו כי התפיסה תהיה שהם לא אמינים, והדברים שהם עושים מיותרים.

לצורך העניין השלב הבא יהיה שאנשים מחליטים שלא באמת צריך את הבידוד "כי תראו האנשים של משרד הבריאות עצמם אמרו שלא צריך מסכות בחוץ ובכל זאת יש חובה כזו, אז הם אומרים שצריך בידוד, אז מה?"

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מצוינים בלהחליט לעצמנו (ולעזאזל ההנחיות)

אנחנו מצוינים #2 גם בלבכות אחר כך למה קרה XYZ

לו היתה משמעת מינימלית בארץ,אחח,כמה דברים היו קורים נורמלית.

• אהבתי 1

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם נכון, וזה אפילו מחדד את העניין שציינתי.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, hwgeek כתב:

דווקא אני מעדיף את המסכה מאשר לינשום את כל החול שבאוויר כרגע, בנוסף כל הזמן משפצים בניינים בכל השכונה והזיהום מורגש, אם כבר המסכות ניקו לנו את הריאות למי שחיי באזורים עם זיהום באוויר.

הדבר היחיד שמעצבן אותי עם מסכה זה האדים על המשקפיים.

האמת אני גם מעדיף ללכת עם מסכה ברחוב מאשר לנשום את כל הפיח של תל אביב. הבעיה היא האדים על המשקפיים. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לי מוזר שביטלו את מדידת החום בכניסה לעסקים ומקומות עבודה -

זו באמת גזירה שאם כבר עמדנו בה (בכל מקומות העבודה כבר היה מד חום לטובת העניין) אז באמת מה המשמעות בלבטל אותה?

אפילו בלי קורונה אני לא רואה מה החיסרון במדידת חום בכניסה לעבודה, עיכוב של 3 מאיות השניה בכניסה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, flytomars כתב:

לי מוזר שביטלו את מדידת החום בכניסה לעסקים ומקומות עבודה -

זו באמת גזירה שאם כבר עמדנו בה (בכל מקומות העבודה כבר היה מד חום לטובת העניין) אז באמת מה המשמעות בלבטל אותה?

אפילו בלי קורונה אני לא רואה מה החיסרון במדידת חום בכניסה לעבודה, עיכוב של 3 מאיות השניה בכניסה?

חבל שביטלו.

מה שהיה טוב במדידה הוא העניין ההרתעתי.

"לא מרגיש טוב-אל תגיע לעבודה".

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור האטרף והלחץ לבדוק ילדים כאשר חצי מהאוכלוסייה מחוסנת.

נניח וגילו ילד מאומת ללא סימפטומים. את מי הוא מסכן?

כל סביבתו מחוסנת ולילדים המחלה הזאת לא מסוכנת כרגע. מי שבחר לא להתחסן זה מבחירתו ומנהל את הסיכונים שלו.

חוץ מסגירת מערכת חינוך לא רואה את התועלת בכך. עלתה בי מחשבה שזה בכדי להציג מספרים של ילדים מאומתים רק בשביל להצדיק את החיסון בשבילהם.

חיסון למחלה שלא מסוכנת להם.

• רעיון גרוע 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הבעיה עם הילדים זה שהם מדביקים אחד את השני ויכולה לצאת ככה מוטציה שעמידה לחיסון. לילדים אין כנראה סכנה גדולה מזה אבל למבוגרים שהתחסנו כן.

או שזה לא עובד ככה? לא יודע, כבר הפסקתי לעקוב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מ 80 מקרים ביום לא תצא מוטציה.
אצלינו בר"ג אימצו "מגן חינוך" - בדיקת מטוש כל שבוע ( למי שההורים מסכימים ).
יותר סביר לקבל טעויות ( faulse positive) ולשלוח כיתות / בתי ספר שלמים לבידוד.
מסתובבים כל שנה עשרות וירוסים של "יומיים חום". עד עכשיו לא עלה בדעתו של אחד לחסן את כל הילדים מכל וירוס כזה.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

הבעיה עם הילדים זה שהם מדביקים אחד את השני ויכולה לצאת ככה מוטציה שעמידה לחיסון. לילדים אין כנראה סכנה גדולה מזה אבל למבוגרים שהתחסנו כן.

או שזה לא עובד ככה? לא יודע, כבר הפסקתי לעקוב.

בדיוק ככה זה עובד, אלה שרשראות RNA, אין "הגנה" מפני טעויות (כמו ב-DNA), ו"טעויות" הן בעצם מוטציות.

לפני כשעה, vladclar כתב:

מ 80 מקרים ביום לא תצא מוטציה.
אצלינו בר"ג אימצו "מגן חינוך" - בדיקת מטוש כל שבוע ( למי שההורים מסכימים ).
יותר סביר לקבל טעויות ( faulse positive) ולשלוח כיתות / בתי ספר שלמים לבידוד.
מסתובבים כל שנה עשרות וירוסים של "יומיים חום". עד עכשיו לא עלה בדעתו של אחד לחסן את כל הילדים מכל וירוס כזה.

זה משחקים של סטטיסטיקה, מכיר את ההוא שחטף 3 ברקים אחד אחרי השני? זה לא עניין אותו שהסטטיסטיקה אמרה שזה אחד למיליארד, הוא כבר התפחם.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בוא נחסן את כולם כל חודש מחדש בגרסה המעודכנת של החיסון, שכוללת את כל המוטציות החדשות בעולם.
יש דבר שנקרא ניהול סיכונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כרגע גרסאות של החיסון, הרכש שרוצים לאשר בממשלה מול פייזר זה בדיוק זה - לשריין מנות חיסון בגירסאות עתידיות.

אין טעם לחסן את אותו בן אדם באותה גירסה של חיסון כל חודש, זה לא נותן כלום.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...