Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, yotams4 כתב:

אז תרופות סבתא יותר יעילות ובטוחות כי הן קיימות יותר זמן?

זה לא מה שכתבתי ...   

אבל תמיד שטכנולוגיה חדשה יוצאת יש לה חבלי לידה ויש כמה שנים עד שהיא מסיימת אותם. 

לפני 30 שנה,  אנשים לא הסכימו לרכוש תיבות פלנטריות כי הם לא היו אמינות לעומת הידניות 

היום הפלנטריות אמינות. 

כאילו אם יהיה דיון על מנועים ותיבות הילוכים .. אז תצא בהכרזה שסוס ועגלה זה הכי אמין ובטוח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, korola כתב:

זה לא מה שכתבתי ...   

אבל תמיד שטכנולוגיה חדשה יוצאת יש לה חבלי לידה ויש כמה שנים עד שהיא מסיימת אותם. 

לפני 30 שנה,  אנשים לא הסכימו לרכוש תיבות פלנטריות כי הם לא היו אמינות לעומת הידניות 

היום הפלנטריות אמינות. 

כאילו אם יהיה דיון על מנועים ותיבות הילוכים .. אז תצא בהכרזה שסוס ועגלה זה הכי אמין ובטוח. 

אתה יודע, יש שיגרה ויש מצב חירום. גם הקוקטייל של האיידס היה ניסיוני ולא ידוע. וגם החיסונים של סאלק נגד פוליו.

בכלל, בלי קשר, ממליץ לראות את הדוקומנטרי:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/How_to_Survive_a_Plague

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, korola כתב:

מה שבטוח זה שאם החיים שלך תלויים בזה , אז עדיף להשתמש בטכנולוגיה שכבר עובדת כמה שנים.  

מה שבטוח עדיף לתת קונטרה עם הידיים במקום כל מיני דברים מגוחכים כמו כריות אויר וחגורות בטיחות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו כריות אויר , זוכר את ריקול הענק על כריות אויר?

אז הם היו הגרסאות הראשנות מתחילת שנות ה 2000,

וכן היו כמה תאונות שחלקים מהמנגנון התפרקו ועפו כמו קליע והרגו את הנהג או הנוסע.

למרות שהתאונה לא הייתה קשה כל כך. 

ואני לא מדבר על מצב כמו שקיים ברגע זה שיש רק חיסון אחד, אני מדבר בגדול על המצב בעוד 4 חודשים.

שיהיו יותר מחיסון אחד , ויהיו כמה טכנולוגיות.. 

מה אמר המת לעיור  ?  "נחייה ונראה" 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, korola כתב:

כריות אוויר הומצאו בשנות ה-50, התחילו לראשונה להכנס בשנות ה-70, התבססו בשנות ה-80 והיו כבר סטנדרט בשנות ה-90. לא מבין איך הסיפור של הכריות אוויר רלונטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברפואה יש נטיה חזקה להייפים על טכנולוגיות חדשות. בהתחלה התלהבות גדולה מהחידוש ומהמחקרים הראשוניים, ואז התפכחות כאשר נצבר ניסיון עם מחקרים יותר נרחבים וממושכים.

חיסוני ה-RNA האלה הם משהו די מהפכני, הניסיון של 3 חודשים ממש לא מספק. בהחלט יכול להיות סיפור דמוי, נניח, Vioxx, שאם מישהו זוכר כמעט מוטט את MSD הגדולה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, korola כתב:

אפרופו כריות אויר , זוכר את ריקול הענק על כריות אויר?

וכן היו כמה תאונות שחלקים מהמנגנון התפרקו ועפו כמו קליע והרגו את הנהג או הנוסע.

למרות שהתאונה לא הייתה קשה כל כך. 

עם כל התקלות עדיין הן הצילו יותר משפגעו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, garicho כתב:

כריות אוויר הומצאו בשנות ה-50, התחילו לראשונה להכנס בשנות ה-70, התבססו בשנות ה-80 והיו כבר סטנדרט בשנות ה-90. לא מבין איך הסיפור של הכריות אוויר רלונטי

נקודת ציון חשובה נוספת נרשמה בשנת 1991, אז קבע המחוקק האמריקאי שכל מכונית עתידית שתיוצר החל משנת 1998 ואילך תחוייב להכיל לפחות שתי כריות אוויר קדמיות. ואכן, מתחילת שנות ה-90 הותקנו כריות אוויר כמעט בכל כלי הרכב בארה"ב וגם מחוצה לה. אפילו באירופה, בה כמעט שלא שמעו על כריות אוויר עד שנות ה-90, נכנסו מערכות הגנה אלה לשימוש נרחב כמעט מידית. מהלך שתרם ב-20 השנים האחרונות לירידה מתמשכת במספר הנפגעים בתאונות הדרכים.

לי זכור שבארץ הם נכנסו לשימוש המוני בתחילת שנות ה 2000, הריקול של טויוטה היה על רכבים הכל משנת 2003. 

וזה רלוונטי, כי לכל טכנולוגיה חדשה , אפילו הוא בשורה התחתונה היא מצילה חיים, לרוב יש תקלות וטעויות שגובות חיים. 

סביר להניח שבשורה התחתונה הן מצילות יותר מאשר גובות, אבל אלו לא אותם אנשים.

כלומר החיסונים יצילו מיליונים .. אבל יתכן שיפגעו באלפים אחרים. 

מה שאני טוען זה שיהיה חלק מהציבור שיעדיף לחכות ולא להתחסן בין הראשונים , וזה יהיה בכל העולם.

לכן מאוד הגיוני שפייזר יפזרו את החיסון לעוד מדינות גם בסבב הראשון ולא ימכרו הכל לארה"ב וגרמניה כמו שחושבים פה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בין אלה שיחכו חודש חודשיים למרות שכשפייזר פיתחו את הויאגרה היא היתה תרופה ללחץ דם. לך תדע איזה בונוס יבוא הפעם עם החיסון.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמן אמן אמן החיסון של פייזר נותן יכולת לאכול מלא ממתקים בלי להשמין.

אמן כן יהי רצון אמן אמן אמן

• מצחיק 1
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, korola כתב:

מה שאני טוען זה שיהיה חלק מהציבור שיעדיף לחכות ולא להתחסן בין הראשונים , וזה יהיה בכל העולם

יש סיכוי שזה יהיה חלק גדול מאוד מהציבור. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, David32 כתב:

שניצלים אחי שניצלים.

בנושא אחר בכלל, סיימתי קורס נאמני קורונה. בסופו קיבלתי SMS שמציע לקבל ערכת נאמני קורונה מסניפי רמי לוי. משום מה במדינת חלם, לא קיבלתי את הברקוד. לפחות המענה עד עכשיו יעיל איכשהו..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, SlowRide כתב:

מה זה נאמני קורונה?

טרנספורטר לדוגמה @Transporter

לפני 56 דקות, David32 כתב:

ואוווו ועוד עם כל הממתקי שחיתות שיש בהולנד

פה יש רק רוטב בייגלה מלוח של גלידה גולדה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לארגן מסיבות של נובורישים זה נאמן קורונה?
שואל ברצינות, יותר מדי ערק ואין לי כח לחפש בגוגל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...