Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי סוזוקי קרוסאובר 2014 ואני מתחרט

אביתר 29
שימו לב! השרשור הזה בן 1422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בלי לשפוט את השיקולים שלך, אני יכול לאמר על עצמי שאם כל מה שהיה חסר לי זה רק עיצוב ומכל השאר הייתי מרוצה אז לא הייתי מחליף את הרכב שלך. 

אולי לא הייתי בוחר בו מלחתכילה אלא מחפש גם רכב עם עיצוב לטעמי בנוסף לשאר התכונות שגרמו לך לבחור בסוזוקי אבל אם כבר קניתי, לדעתי זו לא סיבה שמצדיקה החלפה גם במדדים ״סובייקטיבים״.

בענייני אמינות, נכון שהגיר לא נקודה חזקה אבל אני לא חושב שזה עניין נפוץ מדי (הרכב של ההורים בן 5 ללא שום בעיה) ועד עכשיו, כשכן קרתה איתו בעיה, זה נראה שהיצרן תמיד לקח אחריות וסידר את זה ללא עלות ככה שלא הייתי דואג מזה.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תחליף למאזדה 3 מנוע 1.5. מכונית הרבה יותר יפה, הרבה יותר כייפית ויותר פונה לנהג. פחות מרווחת ותכליתית. 

קח בחשבון שבמכירת האוטו לא תקבל את המחיר ששילמת, אלא כמה אלפים טובים פחות בגלל  תוספת יד ובגלל מכירה זמן קצר אחרי הקניה שזה דבר מאוד מרתיע ומרחיק הרבה קונים. 

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשת רכב שהוא בסך הכל בסדר גמור אחד גדול, אבל בהחלט לא מעורר אפילו לא טיפה אחת של רגש חיובי - עבורי לפחות. אתה לא צריך למהר ולמכור לפני שאתה באמת יודע מה אתה רוצה מעצמך ומהרכב. גש למגרשים, תרחרח, תבדוק, בצע נסיעת מבחן ואם תמצא משהו שאתה באמת מחבר אליו, אז תבדוק את הנושא הכלכלי ותבצע החלטה. זה לא ממש קשה למכור את הדגם שברשותך, כך שזה לא יהווה בעיה. בהצלחה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, אביתר 29 כתב:

תודה על התגובה "היעילה".

בוא נגיד שאני לא מחפש רכב ספורט ,אולי שרק משדר משהו כזה.

יותר בקטע העיצובי.

קודם כל אתה צריך להגדיר תקציב, ולדעת מה אתה מחפש: יותר כוח, יותר קטן, יותר גדול, 3 דלתות, 5 דלתות, ג'יפון או רכב נמוך, יש המון גורמים שיהפכו אותך למאושר מהרכב פשוט אתה צריך לזהות אותם...  יש לך בת זוג וגם ילד, לכן זה משהו שמגביל אותך ואתה לא יכול לקנות עכשיו אופנוע הארלי דווידסון לדוגמה, מהניסיון שלי, אם הבת זוג רוצה את הרכב אז כבר 95% מהבעיה שלך נפתרה :) (ואם לא - אז יש לך לגיטימציה להחליף את הרכב. עצה מבעל ניסיון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב עד 50 אלף

משפחתית מרווחת יעם ביצועים סבירים + וצריכת דלק 1 ל 10 גם מתקבל עקב נסועה לא גבוהה.

עדיפות לאחת עם תא מטען לפחות של 450 ליטרים וכמובן איזשהו עיצוב מעניין.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיצוב הוא עניין סובייקטבי.
לדעתי המשפחתיות הנאות ביותר הן מאזדה 3, סיאט לאון ופורד פוקוס (אחרי מתיחת הפנים)

למאזדה גם תא נוסעים בעיצוב ספורטיבי:

image.png.7bd6e8485bfee8b02f858dc689fcac7f.png

image.png.0731ebd3d3fe9feb7e2b725398c5a5a5.png

למאזדה תא מטען לא גדול וזאת כנראה פשרה עבורך אבל יש לה עיצוב ספורטיבי, התנהגות כביש טובה, צריכת דלק לא רעה בכלל בגרסת ה1.5 אבל הביצועים לא מזהירים (היא זו שיותר קרובה לתקציב שלך).

הפוקוס נראית טוב לטעמי בעיקר מאז שקיבלה את פני האסטון מרטין:

image.png.b695aabc608f0b196fd2512dd2cb29f2.png

לגרסת הסטיישן תא מטען גדול כפי שאתה רוצה, מנוע ה1.5 ט' מספק ביצועים טובים וההתנהגות טובה.
הפוקוס נסחרת במחירים נמוכים בגלל בעיות אמינות בגיר הרובוטי שלפני מתיחת הפנים למרות שלגרסה המתוחה (שנת 2016) גיר פלנטרי אמין.

הלאון היא יותר ספורט אלגנט, לדעתי העיצוב שלה הוא קלאסי
image.thumb.png.25a345d25208626912c30ed626b17b8c.png

אמרת שהביצועים פחות חשובים לך אבל אפילו לגרסת 1.2 הבסיסית ביצועים לא רעים בכלל וצריכת דלק די טובה והיא פחות מבוקשת ביד 2 מגרסאות הFR אז יותר קל למצוא אחת שמורה.
למען תא מטען גדול יש גרסת סטיישן. בתקציב יכנסו דגמי 2015-2016. תיקח בחשבון שיש לה גיר dsg שעלול לדרוש תיקון אבל צ'מפיון מעניקים אחריות מוערכת ל7 שנים על מוח גיר ומצמדים 
וגם עלות התיקון היא כבר לא אסטרונומית כפי שהיתה פעם במידה ותצטרך לשלם מכיסך.

עריכה אחרונה על ידי mcshmupi

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מכל אלו שמעלי- אני הייתי בוחר בפורד. יש לי לא מעט ק"מ ניסיון איתה. ביצועים טובים בקו ישר, לגבי התנהגות בסיבובים ועיקולים- לדעתי פחות. אולי כי אני משווה לאלפא שלי.

נהגתי גם במאזדה 3 מנוע 1.5, כחבילה היא טובה, עדיין מעדיף את הפורד בגלל הביצועים ובמיוחד גרסת הסטיישן.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו חפש כזאת לא טחונה במחיר סביר - ותגלה שהן לא ממש קיימות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, mcshmupi כתב:

image.png.345518ae9f9483ceebbc14413a45b4f3.png

זה באיזור, כנראה מצריך מתיחת תקציב מסוימת

זה מחירון יד 2. לוי יצחק נמוך משמעותית. מתחיל ב-48 והתוספת לטיטאניום נמוכה בהרבה

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הפוקוס (מהשנתונים הרלוונטיים) שיש כרגע ביד2 למכירה מוצעות בטווח של 35-51, פרט לאחת (טיטניום סטיישן 2017 עם ק"מ נמוך). כמה מהן במצב ששווה לקנותז זו כבר שאלה אחרת.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...