Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי סוזוקי קרוסאובר 2014 ואני מתחרט

אביתר 29
שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

לפני כ 3 חודשים רכשתי רכב משומש מסוג סוזוקי קרוסאובר ,שנת 2014.

לאחרונה אני מרגיש רצון די גדול להחליף את הרכב.

אני לא יודע אם זה בגלל חווית הנהיגה , העיצוב , הצבע שבחרתי או פשוט שאני לא מתחבר בנפש שלי לרכב.

סך הכל הרכב תקין והשקעתי בו כל מה שצריך לאחר רכישה - צמיגים, מערכת , אביזרים וניקיון יסודי.

יש לו גם טסט עד מרץ 21 ככה שיש לי שקט בנושא.

ובכל זאת , אני מרגיש תחושת חרטה , שלא באמת קניתי משהו שרציתי בלב שלם ,למרות שראיתי הרבה רכבים ופסלתי הרבה בגלל כל מיני סיבות.

בדקתי את המחירון של הרכב , ובסך הכל גם אם אמכור אותו במחיר שאפילו יהיה ב 10 אחוז מתחתיו, לא אפסיד הרבה.

השאלה היא האם שווה להתעסק שוב עם כל נושא המכירה והקניה , ואיך אדע מה באמת יהיה לי טוב ואוכל להיות שלם איתו ולא אתחרט שוב?

הדרישות שלי לא מיוחדות ושונות בסך הכל , אנחנו זוג + ילד , מחפשים אוטו מרווח ,בגאז' גדול , עדיפות לפתח מיזוג במושב האחורי , ביצועים טובים ואמינות.

בתחילת הדרך די חשקתי בטויוטה אוונסיס , אך ירדתי מכך עקב היצע מאוד נמוך בלוחות.

אשמח לשמוע את דעתכם.

תודה רבה,  

אביתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

השאלה מה באמת אתה מחפש ברכב. מראה פחות משפחתי? כוח? הנאה כלשהי? 

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מראה יותר ספורטיבי כן

כוח סביר + , הסוזוקי לא ממש רעה

כן , הנאה , הרכב הזה פשוט משעמם אותי וקודר לי בתוכו , לכן רשמתי שאני לא מתחבר אליו בנפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שיהיו רכבים שיותר תתחבר אליהם. הקרוסאובר היא לא הרכב הכי מרגש בעולם, בלשון המעטה.

השאלה אם יש לך את הכח לכל הסיפור הזה, ואת התקציב לרכב שכן תהנה ממנו. אלו שאלות שיהיה לנו קשה לענות עליהן - אתה צריך לשאול את עצמך.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה , 

למכור את הרכב זה כנראה יהיה החלק הקשה - אולי כדאי ללכת לסוכנות אמינה ולעשות החלפה אחד באחד למשהו שיותר אתחבר אליו?

התקציב יהיה זהה לתקציב המכירה של הרכב הנ"ל +-.

יש לכם המלצות לרכבים שיוכלו להתאים לי?

*שכחתי לעדכן שהרכב הקודם שלי היה מיצובישי לנסר ומאוד אהבתי את הרכב, החזקתי בו קרוב ל 4 שנים, רק הדלק קצת ביאס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון עשיר עם הסוזוקי הזאת (רכב של ההורים), אם היה אפשר למדוד במדדים אובייקטיבים את המושג החמקמק הזה שנקרא ״נשמה״ אז הרכב הזה היה מקבל 0 כוכבים.

זה רכב שהוא נטו פונקציונלי, לקחת אותך מנקודה א׳ לנקודה ב׳ בנוחות סבירה ועם מספיק מקום, לא מעבר לזה.

השאלה היא למה הלכת עליו מלחתכילה אם אתה מחפש רכב עם ערך מוסף? 

לשאלתך, אם אתה רוצה קצת יותר פלפל ועדיין להיות עם רכב בעל תדמית אמינות ושמירת ערך טובה הייתי הולך על מאזדה 3, צריכת הדלק גם צריכה להיות סבירה בסכ״ה.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע לי שאתה מחפש משהו יותר ספורטיבי, ואם אני צודק, לא תמצא את זה בטויוטה אוונסיס. 

יצא לי לנהוג קצת על רכבי סוזוקי, וחוץ מאמינות - הרכבים האלו לא מצטיינים בשום דבר, אבל באמת - פשוט שום דבר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, אביתר 29 כתב:

שלום לכולם.

לפני כ 3 חודשים רכשתי רכב משומש מסוג סוזוקי קרוסאובר ,שנת 2014.

לאחרונה אני מרגיש רצון די גדול להחליף את הרכב.

אני לא יודע אם זה בגלל חווית הנהיגה , העיצוב , הצבע שבחרתי או פשוט שאני לא מתחבר בנפש שלי לרכב.

סך הכל הרכב תקין והשקעתי בו כל מה שצריך לאחר רכישה - צמיגים, מערכת , אביזרים וניקיון יסודי.

יש לו גם טסט עד מרץ 21 ככה שיש לי שקט בנושא.

ובכל זאת , אני מרגיש תחושת חרטה , שלא באמת קניתי משהו שרציתי בלב שלם ,למרות שראיתי הרבה רכבים ופסלתי הרבה בגלל כל מיני סיבות.

בדקתי את המחירון של הרכב , ובסך הכל גם אם אמכור אותו במחיר שאפילו יהיה ב 10 אחוז מתחתיו, לא אפסיד הרבה.

השאלה היא האם שווה להתעסק שוב עם כל נושא המכירה והקניה , ואיך אדע מה באמת יהיה לי טוב ואוכל להיות שלם איתו ולא אתחרט שוב?

הדרישות שלי לא מיוחדות ושונות בסך הכל , אנחנו זוג + ילד , מחפשים אוטו מרווח ,בגאז' גדול , עדיפות לפתח מיזוג במושב האחורי , ביצועים טובים ואמינות.

בתחילת הדרך די חשקתי בטויוטה אוונסיס , אך ירדתי מכך עקב היצע מאוד נמוך בלוחות.

אשמח לשמוע את דעתכם.

תודה רבה,  

אביתר.

אני לא חושב שיש תעודת ביטוח לזה שתהנה (או לא) מהרכב הבא שתרכוש. החלפת הרכב ללא תוספת כסף לדעתי תעלה לך לא מעט, כאשר לא ברור אם "בעייתך" תפתר. אם תמצא דגם שאתה בטוח שיתאים לך - אז אולי.

אישית הייתי נוסע שנתיים-שלוש, ורק אז מתקדם הלאה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונים סוזוקי קרוסאובר בגלל פרמטרים מאד ברורים:

- אמינות

- חיסכון בדלק

- יחסית מרווח

- שוק יחסית טוב

האם אתה מוכן לשנות את הפרמטרים בשביל לחפש משהוא אחר? אם כן תגדיר פה את הפרמטרים החדשים עם תקציב ותראה מה יציעו לך במקום.

לפי דעתי, רק כאשר תידע מה האלטרנטיבות תוכל באמת להחליט אם משתלם לך או לא.

• רעיון טוב! 1

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבואן סוזוקי מביא דגמים עם ייעוד מובהק של הובלה מ-א' ל-ב' ובחזרה באמינות מופתית. הקרוסאובר מתאים להגדרה זו. לי, למשל, הוא מתאים כמו כפפה מידה L ליד - מניע בבוקר, נוסע לעבודה, מניע בצהריים וחוזר הביתה. וכאשר צריך לנסוע עם המשפחה מעמיס את המטען, מניע ונוסע. 

המושג של "הנאה מרכב" גמיש וחמקמק מאד. כל אחד נהנה מדבר אחר., או שפשוט לא נהנה. ביא בחשבון שאם רכת רכב במחיר מחירון ויישרת קו מכירה שלו כעת כנראה תגרום לך להפסד של די הרב האלפים, את מחיר יישור הקו לא תקבל וגם תפסיד את ירידת הער והזמן שתבזבז על מציאת קונה, בדיקות וכו'. בזה בכלל בלי להתחשב בבלבול המוח של חיפוש רכב, עלויות הבדיקות ויישור קו נוסף, כאשר אתה קונה שוב חתול בשק שיכול להיות נפלא ויכול להיות בור בלי תחתית בתיקונים.

לדעתי למשפחה עם ילד או שניים ותקציב מוגבל עשית קניה מצויינת, תהנה מהרכב כמה שנים ואז תחשוב שוב מה אתה צריך, מה אתה רוצה וכמה כסף אתה מוכן להוציא על התענוג.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סע איתו עוד קצת, אולי תתקל בתקלה המפורסמת בגיר והיא תוסיף קצת פלפל לחווית הבעלות

• מצחיק 2

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העצות חברים

לא כל כך אהבתי את שינוי הכותרת של מה שרשמתי , קצת לא במקום.

לפני 3 שעות, motizkn כתב:

קונים סוזוקי קרוסאובר בגלל פרמטרים מאד ברורים:

- אמינות

- חיסכון בדלק

- יחסית מרווח

- שוק יחסית טוב

האם אתה מוכן לשנות את הפרמטרים בשביל לחפש משהוא אחר? אם כן תגדיר פה את הפרמטרים החדשים עם תקציב ותראה מה יציעו לך במקום.

לפי דעתי, רק כאשר תידע מה האלטרנטיבות תוכל באמת להחליט אם משתלם לך או לא.

תודה על התגובה.

מחפש פחות או יותר את אותם הדברים , אבל שיהיה לי גם כיף להיכנס לאוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"כיף" זה משהו סובייקטיבי לגמרי. אני מכיר יותר מאדם אחד או שניים שנוסעים כבר בקרוסאובר השלישי שלהם. לעניות דעתי אתה קודם צריך להיות סגור על עצמך בקטע של מה "כיף" לך, ורק אחר-כך, לפעול.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, שי כתב:

סע איתו עוד קצת, אולי תתקל בתקלה המפורסמת בגיר והיא תוסיף קצת פלפל לחווית הבעלות

תודה על התגובה "היעילה".

לפני 5 שעות, avnercohen כתב:

זה נשמע לי שאתה מחפש משהו יותר ספורטיבי, ואם אני צודק, לא תמצא את זה בטויוטה אוונסיס. 

יצא לי לנהוג קצת על רכבי סוזוקי, וחוץ מאמינות - הרכבים האלו לא מצטיינים בשום דבר, אבל באמת - פשוט שום דבר.

בוא נגיד שאני לא מחפש רכב ספורט ,אולי שרק משדר משהו כזה.

יותר בקטע העיצובי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...