Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי סוזוקי קרוסאובר 2014 ואני מתחרט

אביתר 29
שימו לב! השרשור הזה בן 1429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנסיון שלי (משפחה עם 2 ילדים), הפוקוס אחלה (2016 סטיישן דגם טיטאניום).

המינוס היחידי הוא שלא מדובר על רכב חסכוני בדלק.

רכשתי מbudget לפני כחצי שנה כולל שנה אחריות, החלפת צמיגים וכל מיני סידורים קטנים בפחות מ50K.

ולדעתי היום חברות ליסינג אפילו ירצו יותר להפטר מרכבים בגלל המצב, אז הסיכוי שלך טוב.

עריכה אחרונה על ידי krembo18
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

דווקא לי הפוקוס 2017 מנוע 1.5 הרגישה חסכונית. אולי כי שוב, אני משווה לאלפא שלי.

אם הייתי מחפש רכב גדול\עבודה\סתם לנסוע יכול מאוד שהייתי בוחר בכזו סטיישן בגלל השימושיות.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, krembo18 כתב:

מנסיון שלי (משפחה עם 2 ילדים), הפוקוס אחלה (2016 סטיישן דגם טיטאניום).

המינוס היחידי הוא שלא מדובר על רכב חסכוני בדלק.

רכשתי מbudget לפני כחצי שנה כולל שנה אחריות, החלפת צמיגים וכל מיני סידורים קטנים בפחות מ50K.

ולדעתי היום חברות ליסינג אפילו ירצו יותר להפטר מרכבים בגלל המצב, אז הסיכוי שלך טוב.

היי

האמת שראיתי שהמחירים ממש נמוכים יחסית לשנתון

מה צריכת הדלק אצלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק הממוצעת בנהיגה מנהלתית במבחני הדרכים השונים היתה סביב 10-10.5 ק"מ לליטר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף לרשימה סקודה אוקטביה.

אי אפשר לקרוא לו רכב מרגש, אבל אולי העיצוב הפרקטי בתוספת מנוע טורבו ותא-מטען ענק יעשו לכם את זה (וזה עניין סובייקטיבי).

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין אותך לגמרי, אם מצבך הכלכלי מאפשר - חפש רכב אחר אבל אל תקנה עד ששלך נמכר. להכנס לרכב שקנית בעצמך (לא קבלת מהעבודה) כל יום ולהתבאס זה חוויה לא נעימה.

מאזדה זה רכב מהנה - בטח הצורה האחרונה, גם אופל אסטרה סטיישן יכולה להתאים.

בהצלחה ותתיעץ בפורום - בשביל זה אנחנו פה 😛

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בעגלה. קח את העגלה איתך למגרש מכירות רכב כלשהו - ותבדוק. מדובר בדגם נפוץ שתמצא כמעט בכל מגרש.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה דור של מאזדה 3 מדובר. אם מדובר בדור השני הרי שלטעמי אינו מומלץ, הרכב צפוף, הגג המשופע מקשה על גישה לספסל האחורי, ותא המטען קטן עם פתח צר. ם מדובר בדור השלישי עליך לבדוק זאת, אבל אני חושש שהבעיות האלה לא נפתרו בין הדורות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שמדובר בדור השלישי, לי היתה מאזדה דור שני האצבק במשך 6.5 שנים והסתדרנו ללא שום קושי עם שני תינוקות.

התא מטען הספיק לעגלה ענקית + תיקים ולא זכור לי בעיות לנהל את הילדים במושב האחורי.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי לפני שנה כמה ימים על 308, לא רוצה לחזור לדבר הזה. שום דבר לא אינטואיטיבי. הקקטוס שהחליף אותו אחרי תאונה היה עוד יותר גרוע, למרות שלפחות ידית ההילוכים לא היתה מוזרה כמו בפיז'ו. אבל זה עניין אישי, ואולי בשימוש יותר ממושך מתרגלים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...