Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 23 דקות, galbh כתב:

המחירים של המתחרים לא יעלו כשיעלה המס?

ב-2023 יעלו ועוד איך, אבל הזמנות של המתחרים היום ישוחררו מהמכס עוד ב-2022. טסלה היא היחידה שמוכרת עכשיו למסירה ב-2023 (אני טועה?). כל מה שטענתי הוא שמחיר הכניסה של 208,500 הוא תיאורטי בלבד כי תחול עליו עליית מס של 19 אלף שקל. 

ברור שב-2023 כל השוק יהיה יקר יותר ולכן 2022 זו השנה להצטייד. מחיר המינימום להצטיידות בטסלה ב-2022 (נובמבר) הוא 216,000 (ריפוד לבן, צבע לבן, 18").

על אותו משקל גם גרסת LR שכביכול עולה "רק" 253K, זמינה רק לפברואר ותספוג את אותם 19K תוספת מס למחיר של 272K כמו מחיר פרפורמנס עד שלשום וזה בלי שום תוספות. נו שויין, בכל זאת אחלה אוטו ועדיין 127K פחות מ-i4 במחיר ההזוי.

עריכה אחרונה על ידי Cadillac58

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מסכים שהמחיר תאורטי. 

הזמנתי בדצמבר עם וו גרירה, הוספתי עוד על צבע כדי לקבל במרץ ולא לבן ביוני. בסוף קיבלתי תוך שבוע, אבל עלה 215

לי זה היה "שווה" כי האלטרנטיבה הייתה לשכור רכב למספר חודשים.

לפחות קיבלתי תאוצה 5.6 שניות :)

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם טסלה לא תשמור את המחיר למי שביצע הזמנה לפני עליית המס ויקבל את הרכב לאחר עליית המס?

כשטסלה מעלה מחיר, מחיר ההזמנה של מי שרכש לפני עליית המחיר שמר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, robertf כתב:

העליית מיסים שאתם מדברים עליה לא נדחתה ל-2025? 

לא, זה כנראה היה בלון ניסוי שהתפוגג בדיונים לקראת התקציב.

מה שבסופו של דבר עשו זה להאריך את תוקף הוראת השעה על הפחתת שווי השימוש של רכב חשמלי עד ל 2025 (ולהגדיל אותה מ 1000 ש"ח ל 1200 ש"ח). אז מי שיקח טסלה בליסינג מרוויח.

גם את זה הייתי לוקח בערבון מוגבל, אין לזה כרגע עלות למדינה כי אין כמעט/בכלל רכבים חשמליים בליסינג שיש עליהם זקיפת שווי. אם העסק יתפוס, מדובר בהוראת שעה שמחליטים עליה בוועדת הכספים, אפשר לשנות אותה מחר...

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלו כאן כבר אבל אני לא מוצא:

אם אני מזמין לפברואר, טסלה ידרשו ממני את תוספת המס של 2023?

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, יכולים. בפעם היחידה שזה קרה (טעות בחישוב מיסים של טסלה), טסלה לקחה את זה על עצמה למרות שלפי החוזה היא יכלה לגלגל את זה ללקוח. ניחוש שלי שאם לא תהיה דחיית מיסים בסוף שנה, טסלה תקדים למחזור פברואר  את הרכב לנובמבר כדי להתחמק מהמס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Uri-G כתב:

בגדול, יכולים. בפעם היחידה שזה קרה (טעות בחישוב מיסים של טסלה), טסלה לקחה את זה על עצמה למרות שלפי החוזה היא יכלה לגלגל את זה ללקוח. ניחוש שלי שאם לא תהיה דחיית מיסים בסוף שנה, טסלה תקדים למחזור פברואר  את הרכב לנובמבר כדי להתחמק מהמס.

בארה"ב היה לטסלה זיכוי פדרלי של $10000 שנחתך בחצי כמה פעמים עד שבוטל לגמרי. לפני כל פעימה כזו במרכזי המסירות של טסלה עבדו בקצב מטורף, של מעל 200 מסירות ביום, כדי שמה שיותר לקוחות יהנו מההטבה. באולמות התצוגה פינו את דגמי התצוגה ובמקומם הציבו שורה ארוכה של שולחנות לחתימה על מסמכים וכסאות לממתינים. כמובן שכל האמריקאים הממושמעים ישבו בשקט וחיכו בסבלנות לתורם.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Uri-G כתב:

לא הייתי בונה על זה. למסירה בפברואר אם המיסים יעלו טסלה לא יספגו שום דבר כי זו עלית מיסים אמיתית, לא תעלולים חשבונאיים. 

לגבי הקדמת מסירות, אם יוכלו יקדימו, אבל לא בטוח שיוכלו. זה שכרגע זמן אספקה שנה קדימה אומר שאו שהביקוש היסטרי או/ו שההצע שלהם באמת מוגבל ויש להם הרבה אי וודאות קדימה. התחושה שלי שיש בעיה אמיתית של אספקה וכרגע ההקצאות נמוכות יותר משנה שעברה (אמור גם להתחיל מודל Y שייקח חלק מהנפח). במצב כזה אולי ירצו אבל פשוט לא יצליחו להביא בוסט בסוף השנה

לפני 11 שעות, tinoki כתב:

שאלו כאן כבר אבל אני לא מוצא:

אם אני מזמין לפברואר, טסלה ידרשו ממני את תוספת המס של 2023?

כדי לעשות את זה פשוט - כן. אם הרכב יימסר בפברואר ומס הקניה באמת יעלה, הם ידרשו את התוספת (זה רשום מפורשות בהזמנה)

עריכה אחרונה על ידי OF
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, mh53 כתב:

מסירה מיידית.

איפה רואים מתי המסירה?

או שכל המכוניות שמופיעות באתר טסלה תחת הכותרת "מלאי" זה זמין עכשיו ?

---------------------
הזמן הכי טוב לשתול עץ היה לפני 20 שנים.
הזמן הבא הכי טוב הוא עכשיו ...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, M H כתב:

איפה רואים מתי המסירה?

או שכל המכוניות שמופיעות באתר טסלה תחת הכותרת "מלאי" זה זמין עכשיו ?

מה שנמצא תחת "מלאי זמין". זמין עכשיו.

אם אתה עושה התאמה אישית לתצורה שאתה רוצה, גלול עד סוף הדף ותוכל לראות צפי מסירה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר הסבר פשוט מה ההבדל בין הדגמים לסדרה 3 SR?

יש סיני, אמריקאי' יש אחד עם יותר מרחק ויש אחד עם כ"ס יותר/

מה עוד ההבדלים?

בפנים הרכב, חיצונית?

ואיך ניתן לזהות, כמו פנסים שונים או ריפוד עם תפרים, אין לי מושג ולכן מעלה את הנושא.

מנסה להבין איזה דגם יותר מומלץ אם יש תכנון לרכוש עתידית יד 2

תודה

עריכה אחרונה על ידי BRAVO_SX
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...