Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

שינויי מחירים תכופים אצל טסלה יש גם בחו"ל, אבל שם זה לרוב בכוון למטה.
מעניין אותי לדעת - האם למישהו מפריע שיש רק ריפוד דמויי עור, ללא אוורור המושבים, שהוא פחות מתאים למזג האוויר בארץ וגורם להזעת יתר לעומת ריפוד בד איכותי

א. כבר הסבירו פה שהיתה עליית מחירים בכל העולם ולא רק בארץ.
ב. עור מלאכותי יכול להיות נוראי (לא מת עליו במרצדס למשל) ויכול להרגיש טוב יותר מעור רגיל. אם תקרא קצת חוות דעת, תראה שהעור המלאכותי ספציפית בטסלה מרגיש נהדר (אם תמצא חוות דעת אחרת אשמח לראות), כשיש לו גם את היתרון שהוא מאוד קל לניקוי. יש בארץ הרבה רכבים שנמכרים עם ריפודי עור היום אבל בודדים יחסית עם איוורור במושבים. בטסלה לפחות אפשר להיכנס לרכב נעים וקריר גם ביום קיץ לוהט.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

@eitanuch לא יכול להיות שיש במדינה אזרחים שנוסעים בטסלה, במצב FSD , 

ותוך כדי הם שותים שמפניה ורודה , ואוכלים מחמגשיות, בדרכם לכבס את הבגדים במלון.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, shimta כתב:

@TsachiE יכול להיות שיש ביטוח, אבל לא ברור מהות הנזק, וכמה זה יפגע במסירות. 

ואפרופו ביטוח, 

בביטוח 9 (9 מיליון) מציעים ביטוח לטסלה. 

נהג בגיל 35 , עם רישיון מ2003 ,ללא תאונות או שלילות,

ישלם 2600 ש"ח על ביטוח מקיף. 

אצלי יצא 1700 שח למקיף כל נהג מגיל 30 ב 9000000.

הבעיה הכי גדולה זה שהם דורשים איתוראן, לא נראה לי שבעלי טסלה ששים להבצע התקנות מקומיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ביטוח ישיר ולא 9kk שזה אותה חברה אגב (או אותם בעלים לא עקרוני) לא הייתי ממליץ לבצע ביטוח. לי אישית היה איתם ניסיון רע ויחס מאוד חובבני. כבר בבדיקת הצעת מחיר זה הדליק לי נורה אדומה כי הרגשתי שאני נמצא בשוק הכרמל ומדבר עם ירקן.

שוב נסיון אישי וחוות דעת שלי - לא ממליץ

עריכה אחרונה על ידי Johnik
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה הכי גדולה זה שהם דורשים איתוראן, לא נראה לי שבעלי טסלה ששים להבצע התקנות מקומיות.

לא נראה לי שתהיה דרישה גבוהה במיוחד לחברת ביטוח שתתעקש על איתוראן (או קודנית) לטסלה.
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, stas12 כתב:

אצלי יצא 1700 שח למקיף כל נהג מגיל 30 ב 9000000.

איזה באסה לשמוע על רמה כזאת של חובבנות. תיכף הם גם יבקשו ממך קודן.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דברתי הבוקר עם ביטוח 9 שם אני מבוטח כבר שנים, הם דורשים לטסלה מודל 3 SR "מערכת איתור זעירה או חצי פעילה על מחשב הרכב" לשון הנציגה. הסברתי לנציגה שהתקנות מקומיות אינן באים בחשבון ושייתכן שהם כלל לא ניתנות לעשייה ברמה הטכנית (התקינו מערכת אחת כזו אפילו בכל העולם כולו? אני חושב שלא), גם הסברתי לה באדיבות שאני הכי רוצה להישאר בחברה שלהם אבל הם פשוט מראים לי את הדלת החוצה. הנציגה עושה רושם שהבינה את הבעיה והבטיחה שמנהל יצור איתי קשר כדי לראות האם ניתן לעשות משהו/להחריג את הצורך במה שהם דורשים. אם יהיה עדכון אעדכן.

אוסיף שאני לא כ"כ מבין את חברות הביטוח, זה לא שאין חברה שמבטחת טסלות ללא התקנה, יש כזו וכולם יעברו להפניקס והחברות האחרות יפסידו מלא לקוחות, מוטב שהם יתיישרו עכשיו מאשר שהם יתיישרו אחרי שיהיו פה עוד מאות מכוניות ומאות לקוחות שיעזבו אותם לחברה מתחרה שמציעה ביטוח במחיר זול וללא שום התקנה מקומית מעצבנת. וכידוע שכשאתה עובר חברה אתה גם נוטה להישאר בה, חבל בשבילם זה לא עסקי.

עריכה אחרונה על ידי בוני03
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "מחשב הרכב" בטסלה? 

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, בוני03 כתב:

יעזבו אותם לחברה מתחרה שמציעה ביטוח במחיר זול וללא שום התקנה מקומית מעצבנת.

הם דורשים איתורן SAVE, כנראה (כ-2,000 שקל כולל התקנה), אפשר להתקין כזאת בכל מכונית, גם בטסלה (מתחבר ל CAN BUS, יש לו סוללת גיבוי והוא ומתקשר דרך רשת סלולרית).

אלה הנוהלים בחברות הביטוח לגבי מכוניות יקרות יחסית. אין עם מי לדבר.

סוכנים לא יכולים לעקוף את נוהלים של החברה גם אם הם מפסידים לקוחות.

אבל בשביל מה לבקש מהם טובות?

לפניקס יש כבר הסכם עם טסלה, לך על זה.

עריכה אחרונה על ידי EvGriga

לקסוס IS300h, אורה 03 Pro300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי אין סוכנים לביטוח 9, זה מה שקבלתי מנציגה והיא זו שאמרה שייתכן שמנהל יוכל להחריג את הדרישת מיגון המדוברת בכדי לשמר לקוח וותיק, נראה מה יגיד ואם אכן לא יביאו הצעה ללא מיגון נעבור להפניקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אני מופתע שלא ביקשו קודנית 
dumb and dumber laughing GIF

איתוראן היו שמחים אם היה להם מערכת ניטור ברמה של טסלה,מבוסס נתוני טלמטריה (טכנולוגיה המאפשרת מדידה מרחוק ודיווח של מידע באופן אוטומטי) של הנהיגה הרכב, שמשודרים באופן רציף מכל רכב בנפרד אל השרתים של החברה בענן.משולב עם אלגוריתמים סופר מתוחכמים,מבוססי בינת מלאכותית/למידת מכונה המסוגלים לנתח כל דבר שאנשים אפילו לא מסוגלים לדמיין !!
היקף הקילומטרים, שנוסע כל נהג ספציפי, סוג הנהיגה הטיפוסי ברכב (חורף, יום לילה וכו’), אופי הנהיגה (מהירות, בלימה, מצבי סיכון, פגיעות וכדומה) אפשר לעשות פרופיילינג,לכן תכל'ס טסלה מוכרת ביטוח לבד כבר בכמה מקומות בעולם.כמובן יכול להשבית רכב מרחוק.
הדבר האחרון שצריך לפחד זאת גניבה של הרכב,אם כבר,תופעה של השנים האחרונות,אז זאת גניבת צמיגים (סט גלגל שלהם הרבה יותר יקר מסטנדרטי) ע"י מחופשים,שכמובן טסלה מקליט הכל ב-360 מעלות,ועדיין אי אפשר לזהות אותם,ביטוח צריך בשביל היתר הדברים !!
ממתי "מתחתנים" עם סוכן,לא רוצים לא צריך
https://imt.fnx.co.il/

עריכה אחרונה על ידי ocsi4u
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, EvGriga כתב:

שינויי מחירים תכופים אצל טסלה יש גם בחו"ל, אבל שם זה לרוב בכוון למטה.

מעניין אותי לדעת - האם למישהו מפריע שיש רק ריפוד דמויי עור, ללא אוורור המושבים, שהוא פחות מתאים למזג האוויר בארץ וגורם להזעת יתר לעומת ריפוד בד איכותי

הרשה לי להציג בפניך המצאה חדשה - מזגן לרכב. בטסלה גם אפשר להפעיל אותו מרחוק דרך האפליקציה כמה דקות לפני שאתה נכנס לרכב. מנסיוני שכולל גם טיול בפלורידה, אין שום בעיה.

image.thumb.png.82b0990071e9d61acdc9eb4944ee816d.png

לפני שעה, בוני03 כתב:

דברתי הבוקר עם ביטוח 9 שם אני מבוטח כבר שנים, הם דורשים לטסלה מודל 3 SR "מערכת איתור זעירה או חצי פעילה על מחשב הרכב" לשון הנציגה. הסברתי לנציגה שהתקנות מקומיות אינן באים בחשבון ושייתכן שהם כלל לא ניתנות לעשייה ברמה הטכנית (התקינו מערכת אחת כזו אפילו בכל העולם כולו? אני חושב שלא), גם הסברתי לה באדיבות שאני הכי רוצה להישאר בחברה שלהם אבל הם פשוט מראים לי את הדלת החוצה. הנציגה עושה רושם שהבינה את הבעיה והבטיחה שמנהל יצור איתי קשר כדי לראות האם ניתן לעשות משהו/להחריג את הצורך במה שהם דורשים. אם יהיה עדכון אעדכן.

ניסית להסביר להם שיש בטסלה מערכת איתור מובנית ברכב?

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, eladts כתב:

הרשה לי להציג בפניך המצאה חדשה - מזגן לרכב. בטסלה גם אפשר להפעיל אותו מרחוק דרך האפליקציה כמה דקות לפני שאתה נכנס לרכב. מנסיוני שכולל גם טיול בפלורידה, אין שום בעיה.

טוב,אתה חיי בארה"ב אם אני מבין,אצלכם גם SUMMON זה חוקי.אבל מהשנה יותר ויותר יצרנים מכניסים לסטנדרט,הפעלה דרך שלט,או אפליקציה בפלאפון,של הרכב,אפילו להכניס או להוציא רכב מחניה צמודה ! דרכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...