Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, פבל כתב:

מי יודע, אולי מתישהו יבוא ויתגלה בפנינו מקבילו המזרח תיכוני של גלילאו גליליי (למרות שהוא היה איטלקי, שזה סוג של ים תיכוני... לא משנה, אני סוטה מהנושא) ויגלה לנו שהעולם לא סובב סביב הלקוח הישראלי והצורך האינסופי והבלתי נלאה שלנו להחליט שכל דבר רע קורה רק לנו ורק כדי לדפוק אותנו.

טסלה משנה מחירים כל הזמן. המחיר שאני שילמתי בשנת 2018 על המודל 3 שלי גדול ב-$7500 ממה שיעלה היום להזמין מכונית במפרט זהה. בד"כ טסלה גם יותר מהוגנים עם מי שיש לו הזמנה פתוחה. אם המחיר עולה הם משלמים את המחיר הישן ואם הוא יורד את החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 1 דקה, eladts כתב:

טסלה משנה מחירים כל הזמן.

כולם משנים מחירים כל הזמן, ואנחנו תמיד בטוחים שזה Tailor made כדי לדפוק אותנו. אני מניח שהאמת קצת שונה. טיפה.

• אהבתי 2

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פבל כתב:

כולם משנים מחירים כל הזמן, ואנחנו תמיד בטוחים שזה Tailor made כדי לדפוק אותנו. אני מניח שהאמת קצת שונה. טיפה.

תרשה לחלוק עליך. היבואנים בארץ קבעו את רוב המחירים כששערי המטבע היו גבוהים בעשרות אחוזים ממה שהם עכשיו, וככשערי המטבע ירדו הם שכחו לעדכן כלפי מטה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, PriceDevil כתב:

תרשה לחלוק עליך. היבואנים בארץ קבעו את רוב המחירים כששערי המטבע היו גבוהים בעשרות אחוזים ממה שהם עכשיו, וככשערי המטבע ירדו הם שכחו לעדכן כלפי מטה.

בגלל זה היה שיא הייבוא של כל הזמנים בדצמבר 2020,גם כדי לשחרר לפני עדכון מיסים,גם שער חליפין בשפל,התוצאה שיא של מכירות בינואר/פברואר כמו שרשמת !!
היבואנים יודעים איך לעבוד,שאנשים יהיו עסוקים עם הייפ של טסלה,בינתיים צוחקים כל הדרך אל הבנק.
אני תמיד טענתי אין יקר או זול,יש כמה הלקוחות מוכנים לשלם,והם יודעים איך לפתות אותם,נקודה!
אכן כרגע אין שום משבר כלכלי לפי זה,זה יגיע יום אחרי הפסקת תשלומים של חל"תים,או שאנחנו בלופ אין סופי של בחירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, PriceDevil כתב:

תחלוק בכיף, אבל החלק האחרון של התגובה שלך לא מדויק. יש עדכונים, גם למעלה וגם למטה. כמובן שעדכונים למטה הרבה יותר נדירים, אבל הם קיימים.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, PriceDevil כתב:

בוא נודה על האמת. אחד הדברים הכי חשובים לישראל ישראלי הוא שמירת ערך יד 2 ולכן הוא ממש לא אוהב לראות את הרכב שלו פתאום יורד משמעותית במחירון, כך כמובן גם חברות הליסינג שעבורם כל 1000 שקל זה משמעות של עשרות מיליונים. לכן לא רואים כמעט ירידה במחיר, אך מצד שני גם לא רואים עליה חדה, גם כאשר שער המטבע משתנה. זה כמובן תקף יותר ליבואנים שמוכרים הרבה ובמיוחד לליסינג, אז למשחקי שער מטבע משמעות גדולה במיוחד. 

גם בתחום זה טסלה היא עוף שונה, לייקרה דגם ב-10,000 דולר בלי סיבה מובנת ממש זה לא משהו שרואים כל יום. בארה"ב אומרים שזה אולי כי הממשל החדש עומד להחזיר את ההטבה של רכישת רכב ירוק לכל היצרנים. טסלה כזכור ניצלה כבר את כל המכסה הקודמת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Gorpi כתב:

כמו שמגיב בשם pachlon כתב בתגובה לכתבה בגלובס:

"תרגיל גאוני, מחיר נמוך בשביל למשוך מקדמות ואח"כ להכניס לפראיירים את הנק**ק"

ברור שתג המחיר החדש תקף לכל מי שעדיין לא שילם.

האם הייתה אפשרות כן לשלם למי שהיה באמת רציני כבר לפני חודש?

ע"פ טסלה כל מי שהזמין יקבל במחיר שהזמין. מייל שנשלח היום לאחד הלקוחות: 

SAVE_20210312_241623.jpg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, ch2856 כתב:

כך כמובן גם חברות הליסינג שעבורם כל 1000 שקל זה משמעות של עשרות מיליונים. לכן לא רואים כמעט ירידה במחיר, אך מצד שני גם לא רואים עליה חדה, גם כאשר שער המטבע משתנה. זה כמובן תקף יותר ליבואנים שמוכרים הרבה ובמיוחד לליסינג, אז למשחקי שער מטבע משמעות גדולה במיוחד

חברות הליסינג לא צריכות לשחק בשערי מטבע, יש להם את לוי יצחק בכיס והוא דואג לעקומת ירידת מחיר שתטיב איתם (בדגמים שלהם).

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.3.2021 בשעה 08:09, בוני03 כתב:

טסלה העלתה מחירים בישראל במהלך הלילה

שינויי מחירים תכופים אצל טסלה יש גם בחו"ל, אבל שם זה לרוב בכוון למטה.

מעניין אותי לדעת - האם למישהו מפריע שיש רק ריפוד דמויי עור, ללא אוורור המושבים, שהוא פחות מתאים למזג האוויר בארץ וגורם להזעת יתר לעומת ריפוד בד איכותי

עריכה אחרונה על ידי EvGriga
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרפה פרצה במפעל טסלה בפרמונט,

ככל הנראה מכונת הטבעה לייצור רכב עלתה באש,

עקב תערבות של אלומיניום מותך ושמן הידראולי.

עריכה אחרונה על ידי shimta
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בשביל משהו... אבל אתם חושבים שכדאי שנספר להם על האתר החדש הזה שיכול למצוא דברים באינטרנט - גוגל?

image.png

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3898157,00.html

image.png

באמת, אין לי תגובה אחרת חוץ מ:Facepalm - Wikipedia

• אהבתי 5
  • מעניין 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כותרת בווינט:

המקדמות בסכנה!! חשש כבד לגורל המקדמות ששילמו ישראלים לטסלה עקב שריפה שפרצה במפעל טסלה.

גורמים יודעי דבר טוענים כי המדובר ב''מחלות ילדות'' של יצרן חדש וכי כדאי להמתין מספר שנים לפני השקעה בדגם נסיוני. ענת מנתניה שטעתה והזמינה טסלה בראיון בלעדי: לא ישנתי כל הלילה, עוד לפני השריפה. בחלומות השחורים אני רואה את הטסלה שלי מעוקמת אלומיניום טובעת בשמן הידראולי. אדרוש פיצוי על עוגמת הנפש. אחזור לקורולה היציבה והותיקה. כל החברות שלי ביטלו את ההזמנות והבנו שטסלה לא מסוגלת לייצר ולהביא את ההזמנות שלנו.

מחברת טסלה לא נמסרה תגובה לכתבה עד לשעה זו.

• אהבתי 1
  • מצחיק 4

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@TsachiE יכול להיות שיש ביטוח, אבל לא ברור מהות הנזק, וכמה זה יפגע במסירות. 

ואפרופו ביטוח, 

בביטוח 9 (9 מיליון) מציעים ביטוח לטסלה. 

נהג בגיל 35 , עם רישיון מ2003 ,ללא תאונות או שלילות,

ישלם 2600 ש"ח על ביטוח מקיף. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...