Jump to content
קיבלנו דיווח על בעיה בחידוש מנויים. אם חוויתם בעיה דומה, שלחו הודעה פרטית למשתמש "פבל" ונעזור לכם

Gorpi

 • פרסום הודעות

  139
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי Gorpi

 1. אני חושב שאתה יכול לכוון את הפרמטרים במצלמה. בטוח יש שם אפשרות לשים אופציית צילום בלילה אם חשוך מדי. תבדוק בהוראות של המצלמה הספציפית שלך.
 2. למה רק בחיפה? מה שמפריע לך זה פקקים בעלייה ולא סתם פקקים?
 3. מנצל את השרשור. האם יש למישהו עוד המלצות לרכב יד 2 עד 50K שמתאים להסעת כלב גדול, פרט ליונדאי i30cw ?
 4. האם בכל הרכבים חדשים יש חיישנים קדמיים שהותקנו על ידי היצרן?
 5. הקורונה הסתיימה והכל חזר לשיגרה, לא? איך יכול להיות שהקורסים לא חזרו?
 6. Gorpi

  תזמון הרמזורים בישראל

  אתה יכול לפרט? התכוונת אולי לזמני ירוק שלא תואמים את הביקושים לכל כיוון תנועה?
 7. Gorpi

  תזמון הרמזורים בישראל

  ופה בדיוק הבעיה: העירייה מעדיפה לבזבז כסף על זיקוקים או הופעה של עומר אדם ביום העצמאות במקום על מה שחשוב באמת. הם לא עובדים בשבילנו...
 8. מצטרף להמלצה. בניו יורק עדיף להתנייד במוניות/uber, וכן גם עם ילדים זה עדיף לך.
 9. תקרא בשרשור הזה: אני ממליץ לתדלק בתחנה אחת שאתה סומך עליה ולא להחליף. אם נגמר לך הדלק והתחנה הזו רחוקה אז תדלק ממש מעט בתחנה אחרת ואת ההפרש תדלק בתחנה המוכרת.
 10. גם אצלי מתנתק כל הזמן. פשוט הפסקתי להשתמש בזה ואני מפעיל spotify באמצעות בלוטות וללא אנדרואיד אוטו.
 11. יכול להיות שתחנת הדלק שלך מוהלת דלק (בין אם מהלה תמיד או התחילה עם זה לאחרונה). האם ניסית לתדלק בתחנה אחרת?
 12. Gorpi

  מה קרה ללוח רכב של winwin?

  לא חושב שיש אנשים שמשתמשים במשהו שהוא לא יד2 או פייסבוק. לוח winwin זה משהו שהיה בשימוש ב-2005-2010...
 13. Gorpi

  תזמון הרמזורים בישראל

  כל כל כך נכון. לכן לפעמים רואים רכבים שעוצרים איזה חצי מטר אחרי קו העצירה, כי מצד אחד הם הבינו שאם ייחצו את הצומת אז תהיה תאונה, ומצד שני בגלל מהירות ההתחלפות של הרמזור עצירה לפני הקו פשוט בלתי אפשרית. אגב, עם רכבים כבדים כמו אוטובוסים זה קורה יותר. אני לא חושב שאכפת לאנשים מהעניין הזה כי צמתים חסומות (חלקית או באופן מלא) על ידי תנועה חוצה - זה לא משהו נדיר. אז מה זה משנה אם הם חסומות בצד אחד (קו העצירה) או בצד שני (הכניסה לנתיב הבא) ?
 14. מישהו זוכר את הנהג שהרג 2 כי היה "שבע" ? https://www.themarker.com/law/1.384096 במקרה ההוא הרשיון נפסל ל-10 שנים. למה פה המצב שונה?
 15. Gorpi

  מחיר דלק 95

  לדעתי זה לא עצוב בכלל. תחנות דלק זה לא משחק ואין פה מקום לחובבנות. גם השחקנים הגדולים בקושי מרוויחים ממכירת דלק ושמים דגש בעיקר על חנויות הנוחות, אז מה יש לעסקים קטנים לתרום לתחום?
 16. הדבר הכי צודק הוא פשוט לבטל את המיסים (או להקטין אותם למינימום האפשרי) ושכל אחד ישלם לבד על השירותים שהוא צורך. אתה צורך יותר = אתה משלם יותר. ברגע שיש מיסים אתה תמיד פראייר מתישהו.
 17. Gorpi

  מחיר דלק 95

  עדיף לא ללכת על מחיר נמוך מהמפוקח כי כמו שאחרים אמרו פה יכול להיות שהתחנה נותנת מחיר נמוך בגלל שמוהלים בה דלק.
 18. חבר'ה, ניתן להתרגל לכל דבר! המראות המגדילות האלה זה משהו שמתרגלים אליו אחרי 2-3 שבועות. גם אם נהגתם 15 שנה עם מראה רגילה תזכרו שהמוח שלכם גמיש ותנצלו את זה.
 19. ה-waze זה כבר מזמן לא מה שהיה פעם. כל הפיצ'רים החדשים נכנסים לגוגל מפות וכל הצעירים משתמשים רק בזה. גם אני לא השתמשתי ב-waze כבר יותר מ-3 שנים. waze זה כמו פייסבוק במובן הזה - משהו של הדור המבוגר, שייעלם עוד מעט. בעתיד הטסלה פשוט תיסע לבד בלילה לתחנת עם supercharger, תטעין את עצמה ותחזור לחניה של הבית.
 20. אם אין שם חניה אז אני לא מבין מה יש לאנשים בכלל לחפש שם? איך זה לא מוריד את מחירי הדירות בתל אביב? בשביל זה הם צריכים מכונית "אח גדול" כמו טסלה. ככל שיהיו יותר כאלה, כך הם יוכלו באמצעות החוק לכופף את היצרן ולהכריח אותו למסור נתוני GPS של הרכבים. כל מכונית טסלה או מכונית עם איתוראן טובה לרעיון הזה.
 21. גם אנשים שכן מתדלקים כיום במזומן זה רק כדי "להלבין" את המזומנים שהם מקבלים מעבודה בשחור.
 22. ו ה מסכים. זו דרך טובה להימנע מתחנות דלק שמוהלים בהן דלק. גם אני מתדלק את רוב הדלק בתחנה שאני סומך עליה.
 23. Gorpi

  רשמית: טסלה בישראל

  סטארלינק זה גם פרוייקט מדהים. אנשים לא קולטים שאוטוטו האיש העשיר בעולם יהיה הבעלים של ספק האינטרנט הכי גדול בעולם (ויהיה גם סטארלינק על מאדים שיסנכרן עם זה שסביב כדור הארץ). מי שקנה ביטקוין או מניות טסלה לפני כמה שנים כבר יצא לפנסיה ואנשים פה מזלזלים משום מה...
 24. Gorpi

  רשמית: טסלה בישראל

  תצחק כמה שאתה רוצה אבל מאסק מייצר סינרגיה בין עסקי החלל למכוניות (וביטקוין אצלו מסווג בביזנס של המכוניות) וזה לא סוד. הנה דוגמה: הטיל starship שכבר בפיתוח (תגגל) ואמור להעביר את האנשים למושבה במאדים משתמש בסגסוגת מסויימת לדפנות הטיל. מאסק בנה מפעל בטקסס שמייצר אותה. החוק הכלכלי אומר כידוע שככל שהסקייל גדל אז המחירים יורדים. איך מאסק מגדיל ביקושים לסגסוגת הזו? האם הוא מתחיל לבנות הרבה טילים? ממש לא. הוא פשוט גרם ל-cybertruck להשתמש גם באותה הסגסוגת וזה פותר את הבעייה כי הרבה יותר קל למכור מיליוני trucks מאשר לבנות מאות טילים...
×
×
 • תוכן חדש...