Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, skywalker10 כתב:

לא נכון.

דגמי LR דווקא הוזלו ב- 500$, ה- P נשאר ללא שינוי, רק SR+ עלה ב- 500$.

מזל שיש את דוד שיאיר את עינינו. אולי תתרגם לאנגלית כדי שנפרסם לכל העולם כמה הם לא מבינים, כי עד שבאת טסלה דווקא די הצליחו. 

איך הLR הוזל? המודל 3 LR עלתה 220K לפני, עכשיו 227K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ומה זה עושה לתג המחיר של מי שהזמין וטרם שילם ? מניח שרוב המזמינים שילמו 500 ש"ח בלבד עד היום. באופן רגיל אצל שאר היבואנים במצב כזה העלאת המחיר חלה גם עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, רועי5 כתב:

ומה זה עושה לתג המחיר של מי שהזמין וטרם שילם ? מניח שרוב המזמינים שילמו 500 ש"ח בלבד עד היום. באופן רגיל אצל שאר היבואנים במצב כזה העלאת המחיר חלה גם עליהם.

כמו שמגיב בשם pachlon כתב בתגובה לכתבה בגלובס:

"תרגיל גאוני, מחיר נמוך בשביל למשוך מקדמות ואח"כ להכניס לפראיירים את הנק**ק"

ברור שתג המחיר החדש תקף לכל מי שעדיין לא שילם.

האם הייתה אפשרות כן לשלם למי שהיה באמת רציני כבר לפני חודש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Gorpi כתב:

ברור שתג המחיר החדש תקף לכל מי שעדיין לא שילם.

לא צריך לקפוץ בראש ורק לחפש איפה מנסים לתקוע.

ההעלאה לא חלה על מי ששריין וטרם שילם.

עריכה אחרונה על ידי stas12
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שעם הזמנה פתוחה לא סופג עליית מחירים, בניגוד להתנהלות של מרבית היבואנים בקטע הזה.

וטסלה אישרה זאת לרבים ששאלו אותם במייל, והודיעה שרק שינוי פתאומי במיסוי בארץ יגרום לעליית מחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, e-r-a-n כתב:

כל מי שעם הזמנה פתוחה לא סופג עליית מחירים, בניגוד להתנהלות של מרבית היבואנים בקטע הזה.

וטסלה אישרה זאת לרבים ששאלו אותם במייל, והודיעה שרק שינוי פתאומי במיסוי בארץ יגרום לעליית מחיר

באיזה מייל שאלת אותם?

לפני 3 שעות, eitanuch כתב:

עם גריל שנראה כמו הרדיאטורים שלי בבית,

אפשר לשאול מה התפקיד של הגרילים האלה בחלק מהמכוניות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם כתבו בתשובה לכל מי ששאל אותם.

מי שנשאר עם ההזמנה המקורית - לא ישלם תוספת. מי שיעשה שינויים בהזמנה - ישלם תוספת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שעשה הזמנה לפני, נשאר עם המחיר הקודם.
כל מי שמזמין עכשיו או עושה כל שינוי בהזמנה קיימת, ישלם את ההפרש של השינוי + המחיר החדש.

כלומר, מי שלא רוצה להוסיף כסף, צריך להשאר עם מה שבחר לפני זה. אני עם sr אפורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Ramich כתב:

כל מי שעשה הזמנה לפני, נשאר עם המחיר הקודם.
כל מי שמזמין עכשיו או עושה כל שינוי בהזמנה קיימת, ישלם את ההפרש של השינוי + המחיר החדש.

כלומר, מי שלא רוצה להוסיף כסף, צריך להשאר עם מה שבחר לפני זה. אני עם sr אפורה.

מתי בעצם צריך לבצע את התשלום עצמו על הרכב? האם הייתה לך אפשרות לשלם כבר בעת תשלום המקדמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Turbulence כתב:

איך הLR הוזל? המודל 3 LR עלתה 220K לפני, עכשיו 227K

דובר על מחירי ארה"ב נכון ליממה האחרונה

לפני 4 דקות, Gorpi כתב:

מתי בעצם צריך לבצע את התשלום עצמו על הרכב? האם הייתה לך אפשרות לשלם כבר בעת תשלום המקדמה?

אין אפשרות כזאת. כשמגיע הזמן טסלה מעדכנים בהודעת מייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם שולחים דרישת תשלום רק כאשר יש שיוך של רכב למזמין, כלומר הרכב בדרך.
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שממהר להפנות אצבע מאשימה  בנוגע לעליית המחירים לפעילות של הזרוע הישראלית של טסלה, אז העסק לא באמת עובד כך. 

להחלטה על שינוי התמחור אין להם השפעה או אמירה, זו החלטה שמגיעה ישירות מהחברה ונגזרת מכלל הפעילויות שלה ולא גחמה נקודתית כלפי העם היושב בציון.

אגב, בסופו של דבר אין פה שם סיבה באמת "להאשים" זה שוק חופשי בו לספק המוצר בהחלט עומדת הזכות לתמחר את המוצר שלו באופן בו הוא מאמין שהערך שלו והרווח שהוא יכול להפיק ממנו יהיה הטוב ביותר.

בנוסף, הערך שהן מעניקות על הנייר בהיבט יחס שקל לטווח-ביצועים ולעיתים אבזור - עדיין גבוה משמעותית מהתחרות.

מכל מקום, לשאלה שהופנתה לאיש העיתונות של טסלה איתו אני בקשר התקבלה התשובה הבאה:

Please note that this price adjustment impacts other markets as well. It’s not related to a specific market. We occasionally adjust pricing and available options to best reflect the value of our products and to streamline our manufacturing operations.

• אהבתי 1

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, קרמבו כתב:

למי שממהר להפנות אצבע מאשימה  בנוגע לעליית המחירים לפעילות של הזרוע הישראלית של טסלה, אז העסק לא באמת עובד כך. 

מי יודע, אולי מתישהו יבוא ויתגלה בפנינו מקבילו המזרח תיכוני של גלילאו גליליי (למרות שהוא היה איטלקי, שזה סוג של ים תיכוני... לא משנה, אני סוטה מהנושא) ויגלה לנו שהעולם לא סובב סביב הלקוח הישראלי והצורך האינסופי והבלתי נלאה שלנו להחליט שכל דבר רע קורה רק לנו ורק כדי לדפוק אותנו.

לפני 46 דקות, קרמבו כתב:

מכל מקום, לשאלה שהופנתה לאיש העיתונות של טסלה איתו אני בקשר התקבלה התשובה הבאה:

Please note that this price adjustment impacts other markets as well. It’s not related to a specific market. We occasionally adjust pricing and available options to best reflect the value of our products and to streamline our manufacturing operations.

כן, זה שלי אמר:

image.png

• אהבתי 1
  • מצחיק 3

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...