Jump to content

Ramich

 • פרסום הודעות

  77
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי Ramich

 1. Ramich

  שכפול/תיקון מפתח

  שכחתי לרשום איזור. אזור המרכז/דרום.. תודה רבה רפי, קלעת בול.
 2. אהלן חברים. לחבר יש לנסר 2016 ובאחד המפתחות הצ׳יפ לא תקין ולכן לא ניתן להתניע את הרכב. האם מישהו מכיר מקום שאפשר לתקן את המפתח או לחילופין לשכפל את המפתח התקין?
 3. בהמשך להודעות מעליי, תיקח את המס השולי שלך ותכפיל בשווי למס של הרכב. זה הסכום שעולה לך הרכב. אני לא לגמרי בטוח, אבל אני חושב שמשלמים גם ביטוח לאומי ומס בריאות.
 4. ואז אומרים שאין יתרונות בצרפתיות.
 5. משתדרג מקארוק לטסלה (בתקווה שלא יהיו הפתעות עד יוני)
 6. Ramich

  רשמית: טסלה בישראל

  אני באמת לא מבין את ההשוואות לפריוס ולפוקוס. באותה מידה אני אשאל, מי המטומטם שמשלם מעל מיליון שקל על S class? הרי הפריוס הרבה יותר זולה לתחזוקה ומגיעה מנקודה א לנקודה ב. די עם ההשוואות הלא רלוונטיות האלה. מי שרוצה לקטול את טסלה, הבנו אתם נגד, אין בה שום דבר מיוחד ובסהכ חרא של רכב.
 7. Ramich

  רשמית: טסלה בישראל

  למה הוויכוחים המיותרים? צומח לא צומח.. מי שרוצה טסלה, יקנה טסלה. מי שלא רוצה והוא "נגד", ימצא את כל הסיבות.. לא צומח, נהגים נמצאים במעקב (כאילו בטלפון לא), הכל חארטה, אין סוללה, צריך שהרכב ישרת אותי..
 8. מה שמעניין הוא שהביאו את הגולף עם הגה עם כפתורים רגילים ולא כפתורי מגע, לפחות מהתמונות שיש באתר של צמפיון.
 9. הכי טוב לעשות נסיעת מבחן ותראה אם המנוע החלש יותר באמת בא לידי ביטוי במקרה שלך והאם זה משהו שבגללו אתה מוכן לפסול.
 10. Ramich

  סקאלה

  [emoji51]
 11. אהלן, אשמח לעזרתכם. יש לנו רכב שני רנו קפטור 2013, 1.2 tce, עם 75k ק״מ. הרכב מטופל בזמן והכל מתוקתק. יש בעיה של רעידת מנוע וכאילו המנוע נחנק בעמידה ותחילת נסיעה, כלומר בסל״ד נמוך. יותר נכון, בעמידה זה לא קיים, אלא ממש בתחילת נסיעה.. למשל כשעוצרים בכיכר ומתחילים לנסוע. בנסיעה עצמה הרכב נוסע מעולה ולא מורגשת שום בעיה. ההרגשה היא שהמנוע רועד, הסל״ד יורד וסוג של נחנק ואחרי שניה הסל״ד עולה וממשיך בנסיעה רגיל. יש לכם מושג מה זה יכול להיות והאם זה מעיד על תקלה בדרך? אני רוצה להקדים תרופה למכה אם יש כאן איזושהי בעיה. אני יודע שיש כל מיני בעיות עם המנועים האלה, אך האם הדבר הזה קשור? תודה מראש.
 12. Ramich

  רשמית: טסלה בישראל

  למה אתה משווה לפריוס דווקא, ולא לדוגמא ל bmw 330e? אנחנו המדינה היחידה שמשווה בין טסלה לפריוס. עניין המחירים עשה פה בלבול מאוד גדול בין הקטגוריות. באותה מחשבה, אפשר להשוות שוב בין bmw 3 לפריוס.. במקרה כזה אתה חוסך 150 אלף שקל.. אז מה הרעיון בלקנות את הראשון, מה הוא כבר נותן שאין בפריוס? מי שקונה טסלה, או רכב חדש מעל 150 אלף, לא מחפש לחסוך. מי שמחפש לחסוך, יכול לנסוע באוטובוס.
 13. איפה הטעות? ו/או.. זה אומר שזה יכול להיות בנזין או חשמלי, מה הטעות בדיוק?
 14. Ramich

  רשמית: טסלה בישראל

  הם שולחים דרישת תשלום רק כאשר יש שיוך של רכב למזמין, כלומר הרכב בדרך.
 15. Ramich

  רשמית: טסלה בישראל

  כל מי שעשה הזמנה לפני, נשאר עם המחיר הקודם. כל מי שמזמין עכשיו או עושה כל שינוי בהזמנה קיימת, ישלם את ההפרש של השינוי + המחיר החדש. כלומר, מי שלא רוצה להוסיף כסף, צריך להשאר עם מה שבחר לפני זה. אני עם sr אפורה.
 16. אישית ממליץ על פניקס, הם די גמישים במחירים ובהצעות שלהם, במיוחד כשאומרים שיש הצעה אחרת יותר זולה/טובה.
 17. שים לב שהוצג הדור החדש של האאוטלנדר. הדגם שמציעים לך כרגע הוא מאוד מיושן.
 18. זה היה לפני חצי שנה, סליחה שאני לא זוכר את המחיר המדוייק, אם זה היה 2,650 או 2,870.. יכול להיות בשבפועל לא היו מחייבים ולא עושים את זה.. אבל העובדה שמוסרים בטלפון שזה מה שצריך לעשות, מבחינתי כבר בעייתי. את ההבדל בין מותחן לרצועה או חלק אחר, אני גם מכיר... אבל אולי הם התכוונו שצריך להחליף פנס שמאלי ואני חשבתי רצועה
 19. אני חושב שהבעיה היא ביבואנים ובמוסכים המורשים, עם היחס האדיב ומקצועי שלהם. רציתי לעשות טיפול לרנו קפטור של אשתי ויצרתי קשר עם מוסך רנו. דיברה איתי נציגה וטענה כי יש צורך ב״טיפול גדול״, ההצעה הייתה באזור ה3k (לא זוכר במדויק). לטענתם היה צורך בהחלפת פלאגים ורצועת טיימינג, בנוסף לדברים הרגילים. איפה הבעיה אתם שואלים?.. אין רצועה ברכב הזה, יש שרשרת.
 20. שים לב שאם אתה שם מפצל usb לשקע שמשמש אותך לחיבור carplay או android auto, יכול להיות שזה לא יתן לך להתחבר דרך מפצל. אצלי לפחות עם אייפון, לא נותן להתחבר דרך מפצל.
 21. אצטרף להמלצה על מיצובישי לנסר. הייתה לי כזו פעם.. רכב פשוט ואמין, לפחות מהחוויה שלי.
 22. כל הרכבים או ספציפית סקודה? רוב הרכבים (כולל סקודה) מיוצרים מקומית ברוסיה, אז אני מניח שהכוונה לרכבים הללו?
 23. לא רוצה סתם להגיד, אבל דיברתי עם נציגה במוסך. אמרתי לה את הפרטים של הרכב והיא אמרה שתבדוק ותחזור אליי. לאחר שחזרה אליי, אמרה שיש צורך בטיפול ״גדול״.. שמן פילטרים והדברים הרגילים, בנוסף יש להחליף פלאגים ורצועת טיימינג כי חלפו כבר 7 שנים ללא קשר לק״מ. לא נכנסתי לפרטים ולא הלכתי אליהם, כי החלטתי לעשות במקום אחר טיפול ״קטן״.
×
×
 • תוכן חדש...