Jump to content

skywalker10

 • הודעות

  35
 • כאן מאז:

הנקודות של skywalker10

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

4

מוניטין

 1. מטען ביתי הוא לדעתי חובה ופותר את נושא ההטענה ביום יום לרוב האנשים, אבל אינו פתרון לנסיעות ארוכות. רוב הרכבים החשמליים לא יגיעו לאילת למשל ללא הטענה. לטסלות יש היכן להטעין בדרך ובאילת, לשאר לא בטוח מהסיבות שכבר פירטתי.
 2. אכן מנסיון אישי. יש עמדות אבל ממש רחוק מלתת מענה לכמות הרכבים החשמליים שעולים על הכביש, חלקן כלל לא מתפקדות ולכן לא ניתן לסמוך עליהן בתכנון נסיעה וחלקן תפוסות ע"י רכבי בנזין. העמדות היחידות שלרוב מתפקדות הן של אפקון, ועולות 2 ש"ח לקילוואט שזה המון. עמדות של טסלה קיימות בכל המקומות האסטרטגיים הרלוונטיים לנסיעות ארוכות ויוקמו עוד בעתיד. לא ראיתי תכנון כזה אצל יבואני רכבים חשמליים אחרים.
 3. החיסרון העיקרי של כל רכב חשמלי מול טסלה הוא נושא עמדות הטעינה בארץ. אי אפשר לסמוך על עמדות הטעינה המעטות הקיימות (לא תמיד עובדות), המחיר גבוה, וזה הופך בעיקר את הנסיעות למרחקים ארוכים לבעייתיות מאוד. לטסלה יש את עמדות הטעינה שלפחות כרגע פתוחות רק להן, ובעצם מורידות את כל נושא חרדת הטווח. לא הייתי קונה רכב חשמלי למעט טסלה, כל עוד זה המצב.
 4. skywalker10

  רשמית: טסלה בישראל

  אין ספק שיהיה מעניין לראות כיצד היבואנים יתמודדו עם המצב החדש שנוצר בזכות הנוכחות והתמחור של טסלה. אם יכנעו ויתמחרו בהתאם הם עלולים להפסיד מכירות של רכבי בנזין, מצד שני, טסלה מאוד מוגבלת במספר הרכבים שהיא יכולה לייבא ארצה, כך שלא בטוח שהפגיעה משמעותית מספיק כדי לשנות סדרי עולם מבחינתם.
 5. skywalker10

  רשמית: טסלה בישראל

  דובר על מחירי ארה"ב נכון ליממה האחרונה אין אפשרות כזאת. כשמגיע הזמן טסלה מעדכנים בהודעת מייל
 6. skywalker10

  רשמית: טסלה בישראל

  שים לב שהקישור שלך מפברואר, זה מהיום בבוקר
 7. skywalker10

  רשמית: טסלה בישראל

  לא נכון. דגמי LR דווקא הוזלו ב- 500$, ה- P נשאר ללא שינוי, רק SR+ עלה ב- 500$. מזל שיש את דוד שיאיר את עינינו. אולי תתרגם לאנגלית כדי שנפרסם לכל העולם כמה הם לא מבינים, כי עד שבאת טסלה דווקא די הצליחו.
 8. skywalker10

  רשמית: טסלה בישראל

  נראה לי שהנחת היסוד היא שחלק גדול מהרוכשים לוקחים הלוואה כזאת או אחרת, וגם אם ירצו להחזיר את הרכב עדיין ישלמו ריבית מסויימת או עמלת פירעון שיגרמו להם לחשוב שנית. מי שקונה ללא הלוואה זה כבר סיפור אחר ועלול לנצל את האופציה גם בהחלטה מראש, אבל כמה כאלה כבר יהיו?
 9. skywalker10

  רשמית: טסלה בישראל

  כן, כתוב בחוזה. ממש נזהר מלדבר על זה, כדי לא לעורר את הנצלנים למיניהם שיש באפשרותם לנצל את זה רק כי בא להם.
 10. skywalker10

  רשמית: טסלה בישראל

  הקביעה שמה שאתה לא מוצא בו צורך, הוא בהכרח מיותר לכולם, היא טיפה בעייתית בלשון המעטה. יש אולי מצב שיש דברים שאתה לא מוצא בהם צורך אבל אחרים כן? לפי הפירוט שלך אפשר גם לומר שהמסך הגדול מיותר, כי אפשר לקנות פיאט 127 ולהתקין בה אייפד על זרוע מעלי.
 11. skywalker10

  רשמית: טסלה בישראל

  אני כבר מכין את עצמי נפשית למבחני הרכב של אותם "כתבים", ולתגובות הסביבה בעקבותיהם של איך העזת להזמין טסלה. בהתאם לרמת הכתיבה היום, אני לא אתפלא אם יגרמו בכוונה לתקלות במהלך המבחן. עצוב שגם כאלה שהערכתי קודם, מוכיחים כיום שהם מחוברים ליבואני הרכב בחבל הטבור.
 12. skywalker10

  רשמית: טסלה בישראל

  לדעתי זה יקרה ככל שזה יהיה רלוונטי ומועד הגעת הרכבים יתקרב. בינתיים המידע עובר מפה לפה, טסלה לא הוציאו הודעה באופן רשמי. סתם התלהבות והתרגשות, כולל שלי, הרבה לפני הזמן.
 13. skywalker10

  רשמית: טסלה בישראל

  לא כתוב, יצרתי איתם קשר היום.
 14. skywalker10

  רשמית: טסלה בישראל

  מחירים: 4500 ש"ח להתקנה מלאה של עמדה כולל 50 מטר כבלים. קנייה של העמדה בלבד להתקנה עצמאית: 1990 אפשר ליצור איתם קשר והם שולחים יועץ שבודק את המקום ואפשרויות ההתקנה. הם עונים מהר ואלי יגיע יועץ ביום שלישי.
 15. skywalker10

  רשמית: טסלה בישראל

  אז איפה לא דייקתי? כתבתי המלצה, וככזו היא כמובן לא מחייבת. בנוגע לאחריות, היא לא מכסה ירידה בבריאות הסוללה כתוצאה משימוש משום שזו דרכן של סוללות מכל סוג.
×
×
 • תוכן חדש...