Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו BRZ 2018 - סיכום שנה (כבר שש שנים)

RK

פוסטים מומלצים

המחיר ממש מוזר לי, שילמתי פחות מזה למיאטה ND2, עם גג מבד, מחירון גבוהה בהרבה, נהג צעיר יותר וכו'.

אני יודע שזה עלה פה בדיון כבר, אבל אישית הייתי עושה סקר שוק מחודש. אפשר לגלח פה לא מעט מהמקיף לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 193
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 16.2.2022 בשעה 09:29, o.r כתב:

אומנם רומן נהג נפלא, אבל תוצאה כזו גם המילטון לא יצליח 😄

דווקא אצלנו בעולם האופנועים יש די הרבה שיורדים שם מדקה.

יחד עם זאת זה בהחלט קשה...

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ANUTKK כתב:

ביד 2 מופיע הרכב בצורה החדשה למכירה

האם ניתן לייבא רשמית מיבואן?

אין מהיבואן. אלו יבואני משנה שגוזרים עמלה מאוד שמנה על הרכב, למיטב ידיעתי הם מבקשים 300 אלף ש"ח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה ב 5 שנות אחריות בוטלו? לא שמעתי על זה. סמל״ת מפסיקה לתת אחריות מורחבת לדגמי סובארו? למה לעזאזל.

@menir1 דווקא סמלת לפחות בזמנו לפני יותר משנה כשהרכב נחשף הביעה רצון לייבא אותו. הם גם היו אופטימיים וחשבו שבתסריט החיובי נקבל אותו בסוף 21. בסוף בגלל המצב העולמי גם לא נקבל אותו ב 22 (אפילו בארה״ב סובארו כבר לא לוקחת הזמנות חדשות והיא מתרכזת בלספק את הייצור להזמנות הקיימות) אבל אולי כשהביקוש יירגע והייצור של הצ׳יפים יחזור לסדרו סמלת כן ירצו לייבא את הרכב בצורה מסודרת.

מצד שני יש עוד זמן עד אז ומי יודע אם זה יהיה שווה להם את זה בשנה הבאה ואיך הם יחליטו לתמחר את הרכב עם כל עליות המחירים שיש מסביב. לטעמי לפחות במקרה של ישראל מי שחשב אם לקנות את הרכב והעדיף לחכות לדור החדש (והמשופר ללא ספק) די אכל אותה, במיוחד אם גם התנאים מסביב השתנו לרעה  ואין לו 5 שנות אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

שמתי לב שלא עדכנתי מזמן, אז הנה העדכון השוטף.

לפני כחודש הברז חגגה 120, טיפול נוסף במוסך מישל בחיפה, שמן ומסנן שמן. 490 ש"ח מס אשכנזים, 130 ש"ח גלון שמן מוטול שהבאתי בעצמי.

האוטו עבר פוליש וציפוי ננו אצל אורן בנשר (פעם ראשונה שאני מתדרדר לכדי שיט כזה), וכן נרכש כיסוי אנדר קאבר מחבר שמכר את הברז שלו. האוטו נוסע פחות ומכוסה יותר (אם-כי לפעמים אני מתגעגע ומוציאו אותו גם ביומיום).

נקנו צמיגי נקסן SUR4G, והם פשוט מעולים. המישלן קאפ2 החזיקו כ-11000 ק"מ, בהם 5 ימי מסלול. אללה ירחם עליהם.

עם המחירים הלא ברורים של הברז החדשה אני מגיע יותר ויותר להבנה שזאת נשארת בטווח הנראה לעין, או עד הפנסיה, וכשיימאס לי לשחק עם הסייד צ'יקס קארס,  בטח תהיה רכישה יותר יקרה של דיילי רצינית. או שלא תהיה, ואמשיך לעשות שטויות. לא באמת החלטתי.

• אהבתי 7
  • רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Doron_Z כתב:

הם לא משתמשים במוסך בחיפה בשמן מוטול? 

תחפש אולי מורשה אחר שכן משתמש במוטול כמו מוסך לי בכפר סבא.

בדרך כלל כן, הפעם לא היה להם במלאי. תרפרף בקבוצה, אני ונג'ואן רצנו על פני חצי חיפה לחפש שמן. 

• אהבתי 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, menir1 כתב:

קודם שתגיע הברז החדשה (בצורה סדירה, לא דרך אוכלי נבלות). 

היא תגיע לדעתי במהלך 23, אין סיבה לדאוג. המזל זה שהיבואן של הרכב הזה רגיל להביא רכבים ומותגים יחסית נישתיים אז אין שום סיבה לחשוב שהם יוותרו על הרכב ברגע שהיצור יחזור להיות סדיר יותר ויהיו הקצאות. מה שכן אני מהמר שהמחיר גם אצלם לא יהיה קל לעיכול, תראה עד כמה המחירים עלו בכל הסגמנטים האפשריים, היום ג׳יפון עממי כבר מתחיל מ 170 אז בטח שיש להם לגיטימציה לבקש 250 בכיף באקלים כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...