Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו BRZ 2018 - סיכום שנה (כבר שש שנים)

RK

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, RK כתב:

בדרך כלל כן, הפעם לא היה להם במלאי. תרפרף בקבוצה, אני ונג'ואן רצנו על פני חצי חיפה לחפש שמן. 

אגב רומן בטיפולים שהצריכו החלפת שמן דיפרנציאל/גיר הבאת גם שמן משלך למוסך? (לצערי גם פה משתמשים כולם בשמן פז) ואם כן אז איזה סוג שמן זה היה?  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 193
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 59 דקות, Doron_Z כתב:

אגב רומן בטיפולים שהצריכו החלפת שמן דיפרנציאל/גיר הבאת גם שמן משלך למוסך? (לצערי גם פה משתמשים כולם בשמן פז) ואם כן אז איזה סוג שמן זה היה?  

כן, מוטול.

לגבי פז, הוא לא באמת רע (מכונאי חבר העביר בדיקות מעבדה וגם מקורות אחרים, חסויים יותר או יותר, מאשרים), פשוט מתומחר ביתר ולא ״סחיר״ במכירה.

• אהבתי 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מוטול עם תווית של סובארו אגב, לא קשה למצוא אותו. מעבר לזה, אני חושב שגם וולווליין env c2 יכול להתאים אם זה מה שאתה צריך. זה מה שאני שם בטויוטה שלי, ורשום סובארו מאחור. מה שכן, שניהם יקרים (250~). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העדכון.

תמשיך להנות ולשתף עם הרכב הסופר מהנה הזה.

המוטול אכן שמן מעולה, מוגדר 100% סינטטי וברמה גבוהה.

• אהבתי 1

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כרגיל, מעניין לקרוא. 

פגשתי את רומן במפגש הפורום ביום שישי, דיברנו על הרכב שלו, על הדגם החדש, על מכוניות העבר שלו ועל מהירות.

אה וגם אכלנו גלידה. אחלה איש.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Pavlik כתב:

כרגיל, מעניין לקרוא. 

פגשתי את רומן במפגש הפורום ביום שישי, דיברנו על הרכב שלו, על הדגם החדש, על מכוניות העבר שלו ועל מהירות.

אה וגם אכלנו גלידה. אחלה איש.

איזו גלידה אכלתם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

התחושה שלך איתה משתנה במשך הזמן?

ההנאה/ריגוש/מיצוי?

אתה מרגיש שיש לך עוד לאן להתקדם איתה או שהגעת למקסימום שהיא יכולה לתת (שזו כנראה הסיבה לקויילאוברים)?

Life is a journey,

Enjoy the ride...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שעוד לא שמתי קוילאוברים היא כי היו מקומות אחרים לשים בהם את הכסף, אחרת מן הסתם כבר מזמן הייתי איתם.

עדיין אין מיצוי, בין השאר כי אני דואג לדלל את תשומת הלב עם מכונית נוספת.

המצב כרגע די אבסורדי - כדי להגיע לשדרוג אמיתי (בעיניי כמובן) אני צריך להוסיף סכומי כסף לא סבירים או שאינם מצויים בידי באופן מספיק נוח לרכישת רכב. בסופו של דבר זה לא רכישת must, זה רכב שהוא גם תחביב. אין ספק שברז חדשה תהיה שדרוג, היא מכונית הרבה יותר טובה, אבל התמורה השולית מהתשלום העודף לא שווה את זה בעיניי כרגע. שדרוג רציני ורצוי תהיה קיימן, אבל זאת קפיצה עצומה הן בתקציב הקניה והן בתקציב האחזקה. לכן זה בטח לא יבוא בשלב זה. אז כרגע נשארים איתה, ומוסיפים איבזור או מכוניות נוספות לצי :) 

• אהבתי 3

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכיוון שהעולם המוטורי תופס, זאת לגמרי מכונית לכל החיים.

טעמתי מהפרי האסור (קאיימן GTS4.0 ידנית) וזאת הייתה טעות קשה :-) 

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, RK כתב:

כמתנת יום הולדת לברז הוסרו ממנה האיתוראון והקודן, ועל הדרך הסרתי את הוולנטיין מחוסר שימוש ומכשיר הפסקל עף מהשמשה לתא הכפפות למראה נקי יותר

לא הבנתי, המכשירי רדאר האלה לא עוזרים לך כשאתה בדרכים, שהחלטת לוותר עליהם? 

לפני 7 שעות, RK כתב:

הנקסנים שרדו כ-11000 ק"מ, בכביש העדפתי אותם על המישלן קאפ2, במסלול לדעתי המישלן היו טובים יותר. כרגע הברז נועלת ננקנג NS-2R, ייגמר הסט כנראה אנסה AR-1.

איך הנקסנים שהיו לך בהשוואה לננקנג הנוכחיים?

ומה היה השוני שהרגשת במסלול לטובת הקאפ 2 וגם ההיפך, מה הרגשת בכביש לטובת הנקסן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.2.2023 בשעה 21:45, BRAVO30 כתב:

לא הבנתי, המכשירי רדאר האלה לא עוזרים לך כשאתה בדרכים, שהחלטת לוותר עליהם?

לא ממש. התמתנתי מאד בנהיגה היומיומית שלי, וקטעים מנהלתיים אני עושה מספיק קרוב למהירות החוקית ולרוב עם קרוז קונטרול. בכבישים מפותלים ממילא אין להם שימוש. אז כל מכשיר חשמלי מיותר שאפשר להעיף - עף.

בתאריך 15.2.2023 בשעה 21:45, BRAVO30 כתב:

איך הנקסנים שהיו לך בהשוואה לננקנג הנוכחיים?

ומה היה השוני שהרגשת במסלול לטובת הקאפ 2 וגם ההיפך, מה הרגשת בכביש לטובת הנקסן?

הנקסנים שהיו לא ברי השוואה לננקנג הנוכחיים, אלא ל-ar-1 שאנסה בהמשך ככל הנראה. בינתיים הם בסדר בכביש, אבל עוד לא הייתי במסלול.

לגבי נקסן מול קאפ2, הרגשתי שהנקסן חייבים הרבה יותר ניהול לחצי אוויר וגם שהדופן שלהם בפועל במאמץ לא מספיק קשיחה כמו שהיא מרגישה בכביש.

• אהבתי 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...