Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לצמצם נזקים לרכב שיעמוד שנה בשמש?

Udi HRV
שימו לב! השרשור הזה בן 2280 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך להשאיר את הרכב לשנה בחנייה פרטית, אבל לא מקורה - הרכב בן 10 והצבע מקורי ולא משהו... אשמח לטיפים איך להגן בכלל על הרכב ובמיוחד איך לשמור על הצמיגים מהתייבשות ואיך להגן על פנים הרכב מנזקי השמש.

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שוקל לעשות לו טיפול דיטיילינג (אפילו ביתי) חיצוני ופנימי. שהדגש יהיה על חומרים מגינים.

לנפח את הצמיגים בלחץ האוויר הכמעט מקסימלי שמצויין על הצמיג, כשהוא קר, כדי שלא ייקבל בטן. כמו כן לרסס סיליקון או חומר מגן אחר.

ובהמשך לוויפר, לשים כיסוי על הרכב.

אולי הייתי מדביר את החנייה עצמה, כדי שהרכב לא יהפוך ל"מיטב של נשיונל ג'יאוגרפיק" כשתחזור אליו בעוד שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנתק את המינוס במצבר. לשטוף טוב, למרוח ווקס. הייתי מורח חומר על דפנות הצמיג שלא יתייבש, כולל ספייר, לא לתת לרכב לשבת על הצמיגים כי צמיג שלא זז מקבל סדקים. לעטוף את הצמיגים בניילון אבל להשאיר פתח בצד הפנימי לאידוי הלחות. לכסות את הרכב ולצאת. אם אתה יכול להוציא את המצבר והספייר מהרכב עדיף.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף,

מלא את מיכל הדלק עד הסוף שנותנת המשאבה (לא עד הסוף באמת שיהיה מקום לגז להתפשט).

אם המיכל יהיה ריק, תהיה התעבות של מים בלילות והמים ילכדו מתחת לדלק וכשתניע ישאבו למשאבת הדלק.

כדאי גם לחפש באינטרנט עצות של חובבי קראוונים (RV), הם מומחים בדברים האלה.

עריכה אחרונה על ידי Coro

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2280 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...