Jump to content

shha

 • פרסום הודעות

  1,130
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

5 נייטרלי

אודות shha

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. למיטב ידיעתי - לא תקין. אחרי החלפת רפידות הדוושה רכה, אבל אחרי פמפום שניים היא מתקשה וזהו. לא אמורה לחזור להיות רכה. כדאי שתחזור למוסך. אגב, כשהדוושה רכה ואתה בולם, איך הרכב עוצר? כמו תמיד או שלוקח לו יותר מרחק/זמן?
 2. במוסך מורשה לא רק אוסרים על הלקוח לעמוד ליד הרכב, אלא גם אוסרים על המכונאי לדבר או לענות לשאלות של הלקוח. נכון שהשיקול הראשוני הוא שיקול הבטיחות, אבל נדמה לי שישנו גם שיקול נסתר. המוסך רוצה למנוע מהלקוח לראות כיצד העבודה מתבצעת ומהו הזמן האמתי שלוקחת העבודה. לפעמים ישנם עבודות שלוקחות 5 דקות וכל אחד יכול לעשות לבד, והמוסך לוקח מאות שקלים על העבודה. את זה המוסך ממש לא רוצה שהלקוח יידע.
 3. למה לא לשלוף את הפנס? לא מכיר את ה i30 , אבל בקיה שלי זה לפתוח שני ברגים ובמשיכה קטנה הפנס בחוץ. ברור שאי אפשר להחליף נורה כשהפנס בפנים.
 4. לאיזה נורות החלפת? נורות מחברה מוכרת שרכשת בארץ או נורות שרכשת מסין? לפני זמן מה קניתי נורות H7 מסין שכולן היו דפוקות לגמרי, אור חלש מאוד ונשרפות כעבור מספר ימים/שבועות. זרקתי את כולן לפח.
 5. על זה אני בכלל לא מדבר. זה סתם שוד. יש אנשים שלא מודעים ומעבירים כרטיס בלי להתייחס למחיר. זו שיטת המצליח שלהם.
 6. לא קשור להעלמות מס בכלל. גם כשאתה משלם במזומן אתה מקבל קבלה כדת וכדין. נראה לי שזה נובע בראש ובראשונה מהעובדה שהסולר אינו מפוקח ולכן מלקוח שמשלם באשראי הם מרשים לעצמם לגזור קופון גדול יותר, אולי בגלל שלקוחות כאלה פחות משווים מחירים . המחיר במזומן סביר כי הם צריכים להתחרות בתחנות סמוכות. אני זוכר שבעבר ההפרש היה כ 3%, לא מבין איך זה קפץ ל 15%.
 7. בד"כ אני מתדלק במזומן. זה יותר זול ואין לי בעיה לשלם מזומן, אבל לפעמים התחנה ריקה מאדם והאופציה היחידה היא תשלום באשראי. אתמול נדהמתי כשהבנתי משמחיר ליטר סולר באשראי בתחנת סונול גבוה ב 15% לעומת מחיר מזומן, 5.9 שקל באשראי לעומת 5.15 שקל במזומן. אז נכון שהסולר לא נמצא בפיקוח, אבל חברות האשראי הכניסו לנו למוח שלשלם באשראי זה נוח ולא עולה לנו. ממש לא נכון.
 8. אל תאמין למוסך אם הוא טוען שזה לא באחריות כי זה פלסטיק. זה כן באחריות, אפילו אם בתעודת האחריות כתוב שחלקי פלסטיק לא באחריות. החרגה של חלקי פלסטיק מהאחריות אינה חוקית, למעט חלקים מתבלים כתוצאה משימוש רגיל כמו צמיגים. פלסטיק לוח השעונים לא אמור להתבלות בתקופת האחריות. כאשר לי היתה בעיה בחלקי פלסטיק שנשברו במהלך האחריות המוסך טען שהם לא באחריות. התעקשתי שהם כן באחריות ומאחר והשימוש בהם היה רגיל וסביר חייבים להחליף אתם בחינם. הם הוחלפו בחינם במסגרת האחריות. תתעקש ותרוויח.
 9. כשהיית מטפל בקרניבל שלי במוסך היבואן, כשהחשבון היה עד 1500 שקל היתי יוצא עם אנחת רווחה... המחירים במוסכים הזויים לעומת העלויות האמתיות. כדי להחליף שמן ופילטרים לא צריך מוסך. אפשר לבד.
 10. לידיעתכם. https://www.ynet.co.il/wheels/article/Bkq5eE4WP
 11. נדמה לי שה 2710dw של ברדר עונה על הדרישות שלך. קניתי לא מזמן את המדפסת הנ"ל. לא השתמשתי בתכונה הסריקה ל pdf, אבל לפי הקישור הזה ( https://support.brother.com/g/b/faqend.aspx?c=as_ot&lang=en&prod=mfcl2701dw_as&faqid=faq00002599_021 ) זה קיים. כנ"ל לגבי הדפסה דו צדדית אוטומטית, ראה כאן: https://www.brother.co.il/product/products/printers/mono_laser_printers/mfc-l2710dwמדפסת-לייזר-שחור-לבן-משולבת‎-4-ב-1 . אני רכשתי בקרביץ. המחיר היה אמור להיות 899 שקלים, אבל ביקשתי וקיבלתי הנחה ל 799 שקל (צריך להפגין אסרטיביות).
 12. הכעס שלך מוצדק. השאלה מה אתה רוצה לעשות עם זה. כשאני כעסתי על המוסך שלי לפני 3 שנים נשבעתי שאני לא חוזר לשם יותר. מאז אני מטפל ברכב בעצמי עד כמה שאני יכול. ב3 שנים חסכתי המון כסף. אולי גם אתה יכול להפוך את הלימון ללימונדה.
 13. ואנחנו גאים בך על אנינות הטעם שלך. ממש לא אמרתי שאני אדיש לאיכות התמונה, אבל אני יודע להבחין בין גרוע לסביר ולמצויין. אני מעדיף לשלם 20% על סביר מאשר 100% על מצויין. כמוני רוב האוכלוסיה. ההמלצה שלי לא כוונה אליך ואתה מוזמן להמשיך ולשלם 20,000 שקל עבור טלויזיה יקרה. תהנה. עדיין אני אומר שלרוב האוכלוסיה לא כדאי לקנות טלויזיה יקרה. זה לא משתלם.
 14. מכיר את כלל ה 80-20? רוב האנשים יעדיפו לשלם 20% מהמחיר תמורת 80% מהתמורה. אני לא מדבר על אנשים שהכסף לא משחק אצלם תפקיד ומוכנים לשלם כל מחיר תמורת עוד כמה אחוזי הנאה. בוודאי שהיתי מעדיף לנסוע בפרארי ולא בקיה, אבל אני בשום פנים לא מוכן לשלם את המחיר של זה.
 15. אני לעולם לא מבטח מוצרי חשמל בבית מעבר לאחריות המגיעה עם המוצר. כשמשהו מתקלקל, מתקנים (לבד אם אפשר, או במעבדה) אם זה כלכלי , או מחליפים לחדש. עלות ההחלפה של מה שמתקלקל לחדש יותר קטנה מעלות הביטוח של כלל המוצרים בבית. לאחרונה החלפתי את הטלויזיה בסלון (42" של טושיבה ). שנים חיכיתי שתתקלקל, עד שהתייאשתי ופשוט רכשתי טלויזיה חדשה של מותג סיני (muller)שעובד בסדר גמור ועלה פרוטות בסופר. היום ממש לא כדאי לרכוש טלויזיות יקרות. הטכנולוגיה משתנה בקצב הרבה יותר מהיר מקצב הקלקול של מה שכבר רכשת ואתה תרצה להחליף לפני שהמוצר יתקלקל, גם אם הוא זול וללא שם של מותג יוקרתי.
×
×
 • תוכן חדש...