Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת סיטרואן C3 החדשה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה בכלל מפתיע שסלבה רכש פיג'ו. לפי הרשום כאן יש לו מנטליות קלאסית של רוכש טויוטה טיפוסי. ואכן החליט לרכוש טויוטה בפעם הבאה שזה המותג המתאים לו ככפפה ליד. זה יעשה אותו מרוצה יותר כנראה, אז בהצלחה. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחריי שקראתי כמה וכמה תגובות בנושא ,

אני יספר לך משהו מהנקודה האישית שלי על האכזבה והמסע השפלה שלובינסקי מעבירה את הלקוחות שקנו

208GTI .

הרכב שלי שנת 2016 , לא משנה מתי עלה לכביש כי לא מייחסים לזה חשיבות.

לפני כשבועיים רציתי לבדוק אופציה למכור את הרכב דרך עסקת טרייד אין, המחיר מחירון של הרכב 154,900 כולל חלון זוגית פנורמי בגג, הלכתי לחברה לקבל הצעה אמרו לי שהמחיר מחירון של הרכב 118.000 , ואני יכול לקבל הצעה 106,000 ואני אמרתי שאחשוב על זה..עכשיו אחרי שלובינסקי הורידו את מחיר הפיגו ל 134,900 אני אמרתי שאני אעשה בדיקה נוספת באותה החברה כמה אקבל עכשיו..חזרה אליי ואמרה לי שהמחירון של הרכב הוא 134,900 , והמחירון שלי 118,000 ואני יכול לקבל במצב של היום 80 אלף שקל הצעת טרייד אין.

עכשיו שתבינו מה כוח ההשפלה שהם עשו.

רכב שנת 2016 , שמציעים עליו בטרייד אין היום את הסכום המשפיל הזה , לדגם שנקרא הכי מפואר , רכב ספורט , GTI .

אני יכול לומר לכם בלב שלם שלעולם לא אמליץ לאף בנאדם במדינת ישראל לקנות רכב מהמותג החסר ערך הזה , שאינו יודע להעריך את הלקוחות שלו שקנו במיטב כספם את הרכב במחיר שלא רק לא מצדיק את הרכב הזה , הם אפילו לא מעניין אותם האכזבה , מבחינתם קנינו הם קיבלו את הכסף , מעכשיו שהלקוחות שלנו יתפוצצו ..הם כבר לא לקוח שמתעניין הם כבר לקוח שקנה..שיתמודד עם הבעיה בכוחות עצמו.

וחברים אל תבואו לספר לי תמכור באופן פרטי ולנסות לצאת חכמים ..כי גם את זה אני מנסה , ובכל אתר , פורום , או רשת חברתית פירסמתי. בכל הכוח האפשרי מבחינתי .

ולהגיד לכם שהיו פניות? היו 4 פניות ..יצא משהו? ממש לא.

כי גם אם מנסים למכור בכוחות עצמך , לך תמצא את הבנאדם שייקרה ממך את הרכב הזה , ושיהיה מוכן לתת לכם נכון להיום כמובן סכום של 108 אלף שקל כאשר המחירון שלי הוא 118,000..יעדיף להוסיף עוד 20 אלף ולהתפנק על רכב חדש מהניילונים ..כי בנינו המחירון אמנם לחדש 134,900 אבל בקלות אפשר להוציא אותו בסכום יותר נמוך..שיגיע לפחות ל127,000..ותעשו לי טובה גם פה אל תגידו לי שלא כי מי שחושב שלא , לא יודע לנהל משא ומתן בקנייה.

בקיצור לא קיים בנאדם שיהיה מוכן לשלם את הסכום הזה במכירה פרטית ואם יש מישהו שמוכן חברים , תנשקו לו את הרגליים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הרי ברור שיהיה קשה למכור רכב בן שנה, מי שיש לו את הסכום לקנות ממך את הרכב יעשה מאמץ ויקנה רכב חדש אלא אם העסקה היא סופר משתלמת, לא משנה אם זו 208GTI או קורולה.

לעומת זאת 208GTI 2014 נמכרות באזור ה90 ואני אישית אם היה לי את הסכום הייתי שוקל לקנות אחת.

לדעתי הצעה של 106 הייתה הוגנת, לא הבנתי למה פתאום שינו את ההצעה ל80 שבהחלט נשמעת משפילה אבל לא מפתיעה, בכל זאת חברת טרייד אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים הזויים. השפלה בטרייד אין. אל תמכור להם. את ה100 שלך תקבל בחוץ. זה מה שהאוטו שווה תכלס. לא לפי המחירון. קנית ב130. נסעת שנה. תוריד 20 אחוז וזה מה שהאוטו שווה. אפילו 104.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתי,

דבר ראשון, חבל שאתה נעלב וגם חבל שאתה מוכר כל כך מהר. למה אם אפשר לשאול?

אבל בכל זאת, לא ברור למה בדיוק ציפית. קנית רכב לא זול, די נדיר ועם שוק בעייתי. אתה מנסה למכור אותו אחרי שנה או פחות, ומבין בעצמך שהמחירון הוא לא ריאלי, כי מי שקונה ממך את הרכב במחיר שאתה מבקש יכול להוסיף סכום לא גדול ולקנות אחד חדש, ואז גם להנות ממימון ואחריות מלאה. אתה לא היית עושה אותו דבר במקום?

אין שום דרך אחרת להסתכל על זה: אם אתה קונה רכב חדש ומוכר אחרי שנה, אתה מפסיד. הרבה. ככה זה היה וככה זה יהיה, ואתה מבין למה. בפעם הבאה, אם אתה קונה רכב חדש, תקנה אחד שתרצה להחזיק כמה שנים, או שתהיה מוכן לספוג הפסד גדול.

נכון שהצעה של 80,000 היא "מעליבה", אבל אל תשכח שמישהו צריך לשלם ריבית על הסכום הזה, להחזיק את האוטו ולנסות למכור אותו, כשהוא כבר משומש, והעובדה שהוא נמכר כל כך מהר די מחשידה. עם כל הכבוד, קנית רכב חדש, לא ביטוח נגד ירידת ערך, ויבואן (כל יבואן) הוא עסק כלכלי, לא גמ"ח.

לא חושב שיבואן אחר יציע לך תנאים הרבה יותר טובים, אבל אולי אני טועה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני לא מאמין - אבל משתמש חדש עם הודעה ראשונה שבמקרה הגיע לשרשור הזה - קצת מחשיד.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשיד או לא. מה הוא משיג? גרמו לו להתבייש.

לדעתי הוא טועה בגישה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יספר לך משהו מהנקודה האישית שלי על האכזבה והמסע השפלה שלובינסקי מעבירה את הלקוחות שקנו

208GTI .

לפני כשבועיים רציתי לבדוק אופציה למכור את הרכב דרך עסקת טרייד אין, המחיר מחירון של הרכב 154,900 כולל חלון זוגית פנורמי בגג, הלכתי לחברה לקבל הצעה אמרו לי שהמחיר מחירון של הרכב 118.000 , ואני יכול לקבל הצעה 106,000 ואני אמרתי שאחשוב על זה..עכשיו אחרי שלובינסקי הורידו את מחיר הפיגו ל 134,900 אני אמרתי שאני אעשה בדיקה נוספת באותה החברה כמה אקבל עכשיו..חזרה אליי ואמרה לי שהמחירון של הרכב הוא 134,900 , והמחירון שלי 118,000 ואני יכול לקבל במצב של היום 80 אלף שקל הצעת טרייד אין.

רכב שנת 2016 , שמציעים עליו בטרייד אין היום את הסכום המשפיל הזה , לדגם שנקרא הכי מפואר , רכב ספורט , GTI .

אני יכול לומר לכם בלב שלם שלעולם לא אמליץ לאף בנאדם במדינת ישראל לקנות רכב מהמותג החסר ערך הזה , שאינו יודע להעריך את הלקוחות שלו שקנו במיטב כספם את הרכב במחיר שלא רק לא מצדיק את הרכב הזה , הם אפילו לא מעניין אותם האכזבה , מבחינתם קנינו הם קיבלו את הכסף , מעכשיו שהלקוחות שלנו יתפוצצו ..הם כבר לא לקוח שמתעניין הם כבר לקוח שקנה..שיתמודד עם הבעיה בכוחות עצמו.

וחברים אל תבואו לספר לי תמכור באופן פרטי ולנסות לצאת חכמים ..כי גם את זה אני מנסה , ובכל אתר , פורום , או רשת חברתית פירסמתי. בכל הכוח האפשרי מבחינתי .

כי גם אם מנסים למכור בכוחות עצמך , לך תמצא את הבנאדם שייקרה ממך את הרכב הזה , ושיהיה מוכן לתת לכם נכון להיום כמובן סכום של 108 אלף שקל כאשר המחירון שלי הוא 118,000..יעדיף להוסיף עוד 20 אלף ולהתפנק על רכב חדש מהניילונים ..כי בנינו המחירון אמנם לחדש 134,900 אבל בקלות אפשר להוציא אותו בסכום יותר נמוך..שיגיע לפחות ל127,000..ותעשו לי טובה גם פה אל תגידו לי שלא כי מי שחושב שלא , לא יודע לנהל משא ומתן בקנייה.

בקיצור לא קיים בנאדם שיהיה מוכן לשלם את הסכום הזה במכירה פרטית ואם יש מישהו שמוכן חברים , תנשקו לו את הרגליים .

לובינסקי לוקחים את האוטו בטרייד ומוכרים אותו לאדם פרטי.

אם אף אחד לא מוכן לשלם לך 106 למה שהם ישלמו ללובינסקי?

השווי של הרכב שלך כנראה הוא באיזור ה90 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

208GTI .

איש יקר הבעיה לא אצלם. הבעיה היא אצלך.

קנית רכב חדש ואחרי שנה (אולי פחות) אתה רוצה למכור אותו.

אתה תפסיד המון לא ממש משנה איזה רכב זה.

הבעיה שלך היא שכדי למכור אתה חייב ליצור פער מספיק גדול מרכב חדש.

לא מזמן אבי רכש רכב בתסריט שתיארת. הפיתוי לקנות פשוט חדש היה ממש כמעט עד לרגע האחרון. רק בגלל ראש מאד רציונאלי של הקונה ו״היכרות״ עם המוכר הוחלט ללכת על יד 2, אה והיה גם פער די גדול ממחיר של רכב חדש.

המלצה שלי תחזיק את הרכב עוד שנה לפחות, אתה לא תפסיד כמעט באם תמכור עכשיו או בעוד שנה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי למה אנשים כל כך ממהרים להגן על חברה שגורמת ללקוחות שלה להרגיש כל כך לא טוב עם הקניה שלהם.

גם אני לא אקנה שוב סיטרואן/פיג'ו בגלל היבואן וחבל כי באמת שיש להם אחלה רכבים.

אבל לעולם לא אתקרב שוב ליבואן שלא לוקח את הרכב שלו בחזרה במחיר מחירון מינוס 5-10 אחוז.

למזלי יש מספיק יבואנים שמוכנים לתנאים האלה ואפילו מוכנים לקנות סיטרואן במחירון מינוס 10% רק בשביל להכניס אותי כלקוחה שלהם.

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלך (שמוכר וידוע כתופעה) באמת יש טעם לפגם.

בהורדת מחירים אין.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי למה אנשים כל כך ממהרים להגן על חברה שגורמת ללקוחות שלה להרגיש כל כך לא טוב עם הקניה שלהם.

גם אני לא אקנה שוב סיטרואן/פיג'ו בגלל היבואן וחבל כי באמת שיש להם אחלה רכבים.

אבל לעולם לא אתקרב שוב ליבואן שלא לוקח את הרכב שלו בחזרה במחיר מחירון מינוס 5-10 אחוז.

למזלי יש מספיק יבואנים שמוכנים לתנאים האלה ואפילו מוכנים לקנות סיטרואן במחירון מינוס 10% רק בשביל להכניס אותי כלקוחה שלהם.

כשהייתי בפג'ו והתעניינתי ב-208, נאמר לי שיש אופציה לט.אין מינוס 7% אחוז וזה מעוגן בחוזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אנחנו רכשנו במשפחה רכב מסיטרואן וקיבלנו התחייבות לטרייד אין ב-7% מתחת למחירון.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את התלונות על לובינסקי.

המחירים בכל שוק הרכב בארץ ירדו משמעותית בשנים האחרונות.

לפני כמה שנים רכב חדש ב-90 אש"ח היה נחשב למציאה (זוכר היטב את ההתלהבות מאיביזה SC ב-94 אש"ח). היום יש רכבים חדשים בכ-50-60 אש"ח.

כמו כן היתה גם ירידת שער משמעותית של הדולר והיורו שנותנת אותותיה.

יש היום גם את הפטנט הנהדר של רכב חדש 0 ק"מ, שגם כן תורם תרומה משמעותית לירידת מחירי המשומשות.

אני חושב שזו מגמה חיובית מאוד שגם תורמת להפחתת יוקר המחיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...