Jump to content

traka64

 • הודעות

  256
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של traka64

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

17

מוניטין

 1. עד כמה שזכור לי שר האוצר הנוכחי הבטיח לא להעלות מיסים...אבל אם ראש הממשלה יכול להבטיח ואחר כך להפר את כל ההבטחות אז למה לא שר האוצר?
 2. traka64

  קמצנות

  אח הנקמה המתוקה...... מזכיר לי סיפור שבזמנו פוטרתי ממקום עבודתי בצורה גסה ומחפירה והייתי אמור להעביר את רכב הליסינג שברשותי לבחור שהחליף אותי וסילק אותי למעשה ממקום העבודה שלי כי היה מקורב למנהל. באותה תקופה הייתי מעשן , כך שבמשך שבועיים בהן הרכב עדיין נמצא ברשותי הייתי מעשן באוטו כשכל החלונות סגורים והמזגן פועל. לאחר שבועיים שעשיתי זאת בצורה אינטנססיבית העברתי לו את הרכב שהסריח מעישון בצורה מחרידה וכמובן שהוא לא יכל לשבת בפנים יותר ממספר שניות...
 3. אין פתחים מאחור בשנת הייצור הזו. הייתה לי כזו מודל 2011 דיזל , מזגן בסדר - לא מדהים .
 4. אין ספק שהתחבורה הציבורית מפגרת בעשרות שנים מהנדרש עקב הזנחה מתמשכת אבל הפיתרון הוא להשקיע בתחבורה ציבורית לצד התשתיות בכבישים ולא במקום - כמו בכל מדינה מתוקנת. אתה רוצה שנידמה לאירופה או להודו?
 5. מהנסיון שלי - הרבה בעיות במזגן מתחילות ונגמרות במסנן אויר סתום. כדאי לבדוק.
 6. traka64

  קמצנות

  הכרתי מישהו שהיה נוסע בלילה בלי אורות כדי לשמור על המצבר. המצבר החזיק 7 שנים ואז האוטו נגנב....
 7. היו לי שתיים כאלה בליסינג מהעבודה. רכב נוח מאוד , מגהץ לגמרי את כל המפגעים על הכביש. נכון שהמנוע לא הכי חזק אבל ממש לא נורא. זכור לי שיש כפתור שבלחיצה עליו הגיר מושך יותר את ההילוכים והאוטו עולה בקלות כל עלייה - גם כשהמזגן עובד. אמינות גבוהה מאוד אבל הרכב היה אז חדש. בשורה התחתונה- אני בהחלט ממליץ.
 8. הפרשי מהירויות בהחלט גורמים לתאונות. כל מי שנוסע במהירות ששונה מאוד מהמהירות של התנועה מסביב - גם גבוהה וגם נמוכה - מסכן את עצמו ואת כל מי שמסביב. תחשוב על מישהו שנוסע במהירות 50 קמ"ש (בכוונה אני מקצין) בנתיב השמאלי בכביש 6 באמצע הלילה ותבין.
 9. traka64

  רכב לחתונה

  לחתונה הראשונה שלי הגעתי עם פיאט אונו בה אני נהגתי והכלה ישבה לצידי. לחתונה השניה הסיע אותי חבר בטויוטה קורולה ליסינג. תתחתן כך או כך - אין משמעות לרכב. חוץ ממך ומהכלה - אף אחד לא שם לב במה הגעתם...
 10. במשטרה עובדים אך ורק על סטטיסטיקה ויחסי ציבור. מניעת תאונות דרכים מעניינת להם את ה.....
 11. לאור התגובות שלן בפוסט הזה אני מתחיל לתהות מה גורם למישהו (בהנחה שמדובר באדם אמיתי) להיראות כמו יחצן של טסלה...
 12. בדוק שוב. אחראי לעיצוב של האאודי tt והחיפושית החדשה.
 13. עד כמה שידוע לי המעצב הראשי של קאיה - פיטר שרייר -הגיע דווקא מפולקסוואגן....
 14. יש אתר אינטרנט בשם "עייתונות יהודית הסטורית" השייך לספריה הלאומית ואוניברסיטת ת"א ושם כבר סרקו את רוב העתונים שיצאו בארץ בכל השנים. לא מצאתי סריקה של אוטו או טורבו אבל אפשר למצוא המון פרסומות ישנות למכוניות וכן מבחני דרכים עתיקים. מסתבר שבשנות ה70 , בתקופה שבה רוב המכוניות בארץ עדיין לא היו מצויידות במזגנים - בדקו הבוחנים את עוצמת המאוורר ויעילותו בימות הקיץ החמים...כנראה שבתקופה ההיא אנשים הסתפקו במאוורר באוטו בחודש אוגוסט הלוהט....
 15. אילו מוניות מכל אלו היו מצויידות במנוע דיזל? אני מניח שהמרצדס והפיג'ו. היום לא יעלה על הדעת להשתמש במונית בנזין אלא אם היא היברידית.
×
×
 • תוכן חדש...