Jump to content

traka64

 • הודעות

  257
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של traka64

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

21

מוניטין

 1. לרכב דו גלגלי בהנעה חשמלית יש לא מעט יתרונות וכל מי שעובר בת"א מיד מבחין בהם: מותר לעבור באור אדום מותר לנסוע נגד כיוון התנועה ולהפתיע את הנהגים שבאים מהכיוון הנגדי בדיוק בעיקול הרחוב מותר לנסוע על המדרכה מותר לפנות שמאלה מהנתיב הכי ימני תוך חצייה של שניים או שלושה מסלולים מותר להשתולל ולזגזג ככל העולה על רוחך ובגדול - אין שום חוקי תנועה שחלים עליך ושום שוטר לא יפצה פה ויצפצף גם אם תבצע בדיוק מולו בצורה בוטה עבירות תנועה שלא יעלו על הדעת.
 2. אשתי עברה ניתוח כזה לפני שלוש שנים. מאחר והקרנית שלה דקה , לא יכלה לעשות ניתוח לייזר רגיל והומלץ לה על ניתוח השתלת עדשה. הניתוח נעשה בעין אחת ואחרי שבוע בעין השניה. לאחר הניתוח הפכה הראייה שלה לטובה מאוד . קודם לכן הרכיבה עדשות או משקפיים במספר גבוה. מה שכן , הניתוח עלול לגרום להווצרות קטרט בעין וזה בדיוק מה שקרה. לפני קרוב לשנה עברה ניתוח נוסף בעין ימין להסרת הקטרט והשתלת עדשה אחרת. הניתוח הנוסף נכלל בביטוח של קופת חולים ובוצע באסף הרופא. מאז לא היו בעיות נוספות בעניין זה .מה שכן , לאחר השתלת העדשה נזקקה למשקפי קריאה לראיה מקרוב.
 3. עד כמה שזכור לי שר האוצר הנוכחי הבטיח לא להעלות מיסים...אבל אם ראש הממשלה יכול להבטיח ואחר כך להפר את כל ההבטחות אז למה לא שר האוצר?
 4. traka64

  קמצנות

  אח הנקמה המתוקה...... מזכיר לי סיפור שבזמנו פוטרתי ממקום עבודתי בצורה גסה ומחפירה והייתי אמור להעביר את רכב הליסינג שברשותי לבחור שהחליף אותי וסילק אותי למעשה ממקום העבודה שלי כי היה מקורב למנהל. באותה תקופה הייתי מעשן , כך שבמשך שבועיים בהן הרכב עדיין נמצא ברשותי הייתי מעשן באוטו כשכל החלונות סגורים והמזגן פועל. לאחר שבועיים שעשיתי זאת בצורה אינטנססיבית העברתי לו את הרכב שהסריח מעישון בצורה מחרידה וכמובן שהוא לא יכל לשבת בפנים יותר ממספר שניות...
 5. אין פתחים מאחור בשנת הייצור הזו. הייתה לי כזו מודל 2011 דיזל , מזגן בסדר - לא מדהים .
 6. אין ספק שהתחבורה הציבורית מפגרת בעשרות שנים מהנדרש עקב הזנחה מתמשכת אבל הפיתרון הוא להשקיע בתחבורה ציבורית לצד התשתיות בכבישים ולא במקום - כמו בכל מדינה מתוקנת. אתה רוצה שנידמה לאירופה או להודו?
 7. מהנסיון שלי - הרבה בעיות במזגן מתחילות ונגמרות במסנן אויר סתום. כדאי לבדוק.
 8. traka64

  קמצנות

  הכרתי מישהו שהיה נוסע בלילה בלי אורות כדי לשמור על המצבר. המצבר החזיק 7 שנים ואז האוטו נגנב....
 9. היו לי שתיים כאלה בליסינג מהעבודה. רכב נוח מאוד , מגהץ לגמרי את כל המפגעים על הכביש. נכון שהמנוע לא הכי חזק אבל ממש לא נורא. זכור לי שיש כפתור שבלחיצה עליו הגיר מושך יותר את ההילוכים והאוטו עולה בקלות כל עלייה - גם כשהמזגן עובד. אמינות גבוהה מאוד אבל הרכב היה אז חדש. בשורה התחתונה- אני בהחלט ממליץ.
 10. הפרשי מהירויות בהחלט גורמים לתאונות. כל מי שנוסע במהירות ששונה מאוד מהמהירות של התנועה מסביב - גם גבוהה וגם נמוכה - מסכן את עצמו ואת כל מי שמסביב. תחשוב על מישהו שנוסע במהירות 50 קמ"ש (בכוונה אני מקצין) בנתיב השמאלי בכביש 6 באמצע הלילה ותבין.
 11. traka64

  רכב לחתונה

  לחתונה הראשונה שלי הגעתי עם פיאט אונו בה אני נהגתי והכלה ישבה לצידי. לחתונה השניה הסיע אותי חבר בטויוטה קורולה ליסינג. תתחתן כך או כך - אין משמעות לרכב. חוץ ממך ומהכלה - אף אחד לא שם לב במה הגעתם...
 12. במשטרה עובדים אך ורק על סטטיסטיקה ויחסי ציבור. מניעת תאונות דרכים מעניינת להם את ה.....
 13. לאור התגובות שלן בפוסט הזה אני מתחיל לתהות מה גורם למישהו (בהנחה שמדובר באדם אמיתי) להיראות כמו יחצן של טסלה...
 14. בדוק שוב. אחראי לעיצוב של האאודי tt והחיפושית החדשה.
 15. עד כמה שידוע לי המעצב הראשי של קאיה - פיטר שרייר -הגיע דווקא מפולקסוואגן....
×
×
 • תוכן חדש...