Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

נאצי בן 95 זה באמת מרתק, אבל קצת יותר מעניין:

* מייקל כהן, העו"ד לשעבר של טראמפ, הודה אתמול בעסקת טיעון במספר סעיפים בנוגע לתשלום שוחד לשתי נשים שטראמפ לכאורה היה מעורב איתן, וקבלת החזר מכספי הקמפיין הנשיאותי של טראמפ. בנוסף, העו"ד שלו טוען שיש לכהן מידע לגבי הקשרים בין טראמפ ורוסיה.

* פול מנפורט, ראש הקמפיין של טראמפ לשעבר, הורשע אתמול בשמונה סעיפים חמורים של עבירות מיסוי ובנקים. זה לא קשור ישירות לקמפיין של טראמפ, אבל בהחלט יכול להיות שהקשרים שלו עם רוסיה השפיעו על מעשיו במהלך הקמפיין. הוא גם נכח בפגישה עם העו"ד הרוסיה במגדל טראמפ טרם הבחירות. מנפורט, אגב, לא מדבר - הוא סומך על טראמפ שיחלץ אותו...

* מייקל פלין, מי שהיה היועץ לבטחון לאומי של טראמפ, משתף פעולה עם החקירה של מולר נגד המעורבות הרוסית בבחירות בארה"ב, ואתמול נודע שמולר ביקש דחייה בהגשת כתב האישום נגד פלין, כי פלין ממשיך לשתף פעולה ועוד לא מוצה הסיפור איתו.

מה זה אומר לגבי טראמפ? ככל הנראה הוא לא יואשם בכלום, כי קשה מאוד להאשים נשיא מכהן. מה שכן - זה מקרב אותו מספר צעדים להדחה. בתנאי, כמובן, שהקונגרס יעבור צד בבחירות הקרובות...

בברכת Witch hunt לכולנו,

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל, יש את שטרן ויש את המציאות. מה שמעניין הוא הסנאט ולא הקונגרס. מעבר לכך, נראה לי שכבר התבהר העניין שמדובר שנפיחות פייק ניוז מרוכזות ולא מעבר.

נעבור לדברים המעניינים באמת:

- נראה לי שטראמפ ענה השבוע פעם נוספת על השאלה מי עדיף לישראל (הוא או קלינטון).

- היום נחתם הסכם מעולה עם מקסיקו. טרודו מזיע - רק שלא יתבלבל עם הגרביים שוב. מביך.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. הקונגרס מכיל את הסנאט ואת בית המחוקקים, גאון של אמא.

ב. תמשיך לצעוק פייק ניוז בזמן שבשקט בשקט מולר ממשיך להציג תוצאות, וטראמפ ממשיך להזיע. כל כך להזיע שהוא ממציא ספינים על ימין ועל שמאל רק כדי להסיט את השיח הציבורי. וספיקינג אוף פייק ניוז, תמשיך לחשוב שכל מי שמדבר נגד טראמפ ממציא המצאות, וכל מי שמדבר לטובתו (כולל האיש והאגו עצמו) דובר אמת. זה ב-ד-י-ו-ק הדרך שלו לשלוט עליך. הוא הצליח בקמפיין מוצלח ביותר לבטל לחלוטין את החשיבות של עובדות בקרב אחוזים נכבדים באוכלוסיה, שכיום עובדת על אוטומט מתוך סנטימנטים בלבד.

ג. כל הכבוד לו על ההסכם עם מקסיקו (הפתעתי אותך, אה?), אבל יהיה קצת פחות עלוב מצידך לא לחשוב שכל שאר המנהיגים בעולם הם אפסים ושרק טראמפ הוא המלך.

נ.ב. אחד הדברים הכי מייאשים בכהונה של טראמפ הוא הדעיכה השיטתית של החשיבות של העובדות. זה כל כך קיצוני שהתומכים שלו ממציאים עובדות ואז מאמינים להן באמונה שלמה. מפחיד לחשוב שפוליטיקאים אחרים אחריו ימשיכו לרוץ על הפלטפורמה הזאת ויחרבו את יסודות הדמוקרטיה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. מתנצל, חשבתי שגם התייחסת לקונגרס בתור בית הנבחרים (פשוט כי בסנאט היה ברור שלא יהיה שינוי. טוב, למען האמת אני חושב שכעת כבר די ברור שזה לא יקרה באף אחד מהבתים). בכל אופן, הדחתו של טראמפ עומדת על פרק רק בעולם הפייק ניוז של cnn ושות'. במציאות, אין שום עניין כזה.

ב. מממ...לא קראתי לכולם אפסים. יש את ביבי לדוגמא - מנהיג מעולה. בכל אופן, התייחסתי לטרודו, לא לכל העולם.

נ.ב. התהליך שאתה מתאר הגיע לשיאו בתקופתו של אובמה. כעת, נראה שיש שיפור וההתעלמות מהעובדות והמציאות מתרחשת בתוך גבולות השמאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתעלמות מהעובדות והמציאות מתרחשת בתוך גבולות השמאל.

חלאס להשליך גללים אחד על השני.

אין שום דבר אינהרנטי בהשקפת עולם שמאלנית שהוא פחות ריאלי מהשקפת עולם ימנית.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה אתה מביא את ה"ברור" שלך, אבל לי עדיין לא ברור כלום, ואם ההיסטוריה מלמדת אותנו משהו, זה שהפתעות יכולות לקרות.

בנוסף, CNN היא לא פייק ניוז. טראמפ קורא ל-CNN פייק ניוז ואתה קונה את זה, כי זה מה שנוח לך לקנות. בפועל, טראמפ יוצר כל כך הרבה פייק, שאתה טובע בשקרים ואפילו לא מבין מה קורה מסביבך.

מה שמדהים זה כמה זה פשוט - טראמפ ממציא משהו שמתאים לאג'נדה שלו. המדיה מתחילה באופן חצי היסטרי לעשות בדיקת עובדות, עד שהם מספיקים להגיד "לא נכון" הוא כבר בנושא הבא. הציבור לא יודע איך לאכול את זה, כי איך תדע למי להאמין? במיוחד כשהמנהיג צועק לפחות פעמיים בשבוע שהמדיה היא "האויב של הציבור", שזו אמירה מזיקה באופן שקשה לתאר.

הנה, עוד שקר שקל לך להאמין בו - הרי בתקופת אובמה כמעט הכל היה גרוע, אז ברור שבתקופתו הכל היה שקרים, וכיום אפילו המצב טוב יותר - כי השקרים הם רק בצד של השמאל. אתה מבין כמה הפוך אתה נשמע?

כמו שטראמפ אמר "כל סקר שלילי כלפיי הוא מזויף" - אם אתה מאמין רק לו, you're selling yourself very, very short.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלאס להשליך גללים אחד על השני.

גללים זה 99% מהפוסטים שלך.

תודה שהוכחת את הנקודה שלי.

לעניין עצמו, דווקא יש.

לא. אין. פשוט נוח יותר לרוץ לרטוריקה הזו מאשר לבנות טיעון ענייני ומשכנע...

השיח הזה של "לא, אתם..." בין השמאל לימין לא מקדם אותנו לשום מקום.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גללים זה 99% מהפוסטים שלך. אל תערב אותי בנושא.

הופה...

חבל, היית כל כך קרוב לזכות בתואר טרול מוצלח למדי. עכשיו הרסת את זה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אוי לא! מה אעשה בלי התואר הזה?!

לגנח. אתה מוזמן להמשיך להתבוסס בגללים שאתה כה אוהב. לי אין עניין בכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע על אילו גללים אתה מדבר, אבל מעניין אותי אם באמת כל מה שאני כותב נראה לך כמו שטויות גמורות, או שאולי, רק אולי, חלק קטן ממך חושב שאולי יש קצת אמת בדבר, ושטראמפ הוא לא מתת האל לאמריקה ולעולם.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל יהיה קצת פחות עלוב מצידך לא לחשוב שכל שאר המנהיגים בעולם הם אפסים ושרק טראמפ הוא המלך.

יש את ביבי לדוגמא - מנהיג מעולה.

נשבע לכם ביקר לי מכל, שברגע שקראתי את הציטוט הראשון, רציתי לכתוב שיש גם את ביבי באולימפוס של המנהיגים הטובים. ואז ראיתי את התגובה של לב ספורטיבי.

אני לא יודע על אילו גללים אתה מדבר, אבל מעניין אותי אם באמת כל מה שאני כותב נראה לך כמו שטויות גמורות, או שאולי, רק אולי, חלק קטן ממך חושב שאולי יש קצת אמת בדבר, ושטראמפ הוא לא מתת האל לאמריקה ולעולם.

אולי ביבי יותר טוב מטראמפ. קשה להחליט.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אה, רציתי לומר לו שממש לא מפתיע אותי שחובב טראמפ יחשוב שגם ביבי הוא "מנהיג מעולה" (כדבריו) אבל בסדר. מה שמרשים אותי במיוחד הוא העובדה שהוא לא מתבייש לטעון שאני (או מתנגדי טראמפ באופן כללי) חי באשליות ומנותק מהמציאות, בעוד הוא זה ששותה את הקול-אייד של המנהיג בלי גרם של ביקורתיות.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא. לדעתי כדאי להתייעץ עם חן לגבי הגללים.

לענייננו, אני חושב שברור לשנינו כי אנו מחזיקים בדעות מנוגדות בנוגע לאספקטים פוליטיים, מדיניים וכלכליים שונים.

אני לא טוען שטראמפ הוא 'אלוהים' או כל תיאור אחר שבא לך, אבל בעיני רבים הוא נשיא מעולה והפתעה לטובה, וגם בעיניי.

בנוגע ל"ביקורתיות", אני חושב שהקו המנחה שלך הוא איבה לטראמפ או כל נציג אחר שאינו נמנה על מחנה השמאל (אם לתאר זאת בצורה מאוד כללית) ורק מהסיבה הזו. חבל שכך, בשבילך.

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיחי לגבי הגללים. בנוסף - ממליץ לך בעדינות להפסיק עם זה.

אתה מתבלבל בנוגע לביקורתיות. ה"איבה" שלי לטראמפ נובעת ישירות ממי ומה שהוא. אין פה עניין של שמאל וימין ודי מגוחך שאתה טוען שה"איבה" כלשונך נובעת רק מהסיבה הזאת, כשלאורך השרשור הזה נתתי מאות סיבות למה טראמפ הוא לא רק בנאדם מחורבן אלא גם נשיא מחורבן שמוביל את המדינה שלו למקומות רעים.

ובהמשך לביקורתיות, אקנח בבדיחה שבדיוק ראיתי מפיו של ג'ימי קימל - למה דונלד טראמפ חצה את הכביש?

[video=youtube;XRHj-FE_Jvg]

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...