Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש דבר כזה מזל רע?

GABIUBOGI
שימו לב! השרשור הזה בן 3553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

בזמן האחרון אני מרגיש שהכל קורה אצלי לרעה.

זה התחיל מגל של ציונים לא טובים בלימודי ההנדסאי שלי,המשיך בדברים הזויים כמו ירידה לעסק של ההורים ברגל רק כדי לגלות שהמפתח נשאר בבית וכשפתחתי לבסוף את הדלת הידית נשברה לי ביד,היום קיבלתי דו''ח על חניה כשליוויתי חבר לגיוס והשיא היה שהתפרצתי בטעות לכביש וכשרציתי לחזור ברוורס כדי לא להפריע לתנועה פגעתי ברכב מאחור (נגרם רק לי נזק).

אולי זה נשמע קצת ילדותי אבל אני מרגיש שמשהו לא טוב עובר עליי.

יש רעיונות?

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מכיר את המשפט: צרות באות בצרורות?

שים חמסה קטנה ברכב,תמיד יש תקופות טובות ופחות טובות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לזה סטטיסטיקה. שים שום באוטו, תתלה נעל של תינוק על האגזוז (של האוטו!!!), כמה עיניים כחולות, ואיזו חמסה מהמראה, ותראה שהכל יעבור.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הר"מ מייצג את דעתי האישית, הלא מקצועית,הלא- מלומדת ,והלא-אמפירית ואינו בא לפגוע במערכת אמונותיו והשקפותיו של איש. אם מישהו רואה עצמו נפגע מהדברים, התנצלותי נתונה מראש.

יש נטייה אנושית לתלות את הכשלונות האישיים שלנו באחרים.

הרבה פעמים, כשאין לנו מישהו אנושי בסביבה להאשים, אנחנו נתלים באמונות (דתיות,טפלות או אחרות) כדי לתלות את האשם ב"מזל רע" "עין הרע" או "עונש מאלוהים על חטאינו".

"קארמה" "גורל" "מזל רע" הם תירוצים שאנחנו מתרצים על דברים שקרו באשמתנו, או כתוצאה מהצטרפות מקרים מצערת, שאינה תלויה באיש.

זהו מנגנון השרדותי, שבסה"כ, במינון הנכון, עוזר לנו להתמודד.

מכאן ועד להאמין בכל ליבך ש"גורלך נחרץ לחיים של סבל", המרחק עצום.

ציונים גרועים- זה באמת מזל רע, או שפשוט היה צריך "לדגור" קצת יותר על החומר?

שכחת מפתח - זה עונש על משהו, או שפשוט היית קצת מפוזר כשיצאת מהבית?

הידית נשברה- זו באמת צרה מצרור הצרות שנגזר עליך, או סתם עייפות החומר של ידית שידעה ימים יפים יותר/יוצרה בסין מחומרים לא ראויים?

כמעט תאונה- זו עלולה להיות חוסר זהירות בנהיגה, או שאולי זה באמת קארמה?

ראשית, אני מאחל לך, שבכך יסתכמו צרותיך, ולא תדע צרות אמיתיות מהן.

כי באמת, באמת, שיש דברים הרבה יותר גרועים, ויש לא מעט אנשים שהיו מחליפים את צרותיהם באלו שלך.

שנית, לא יזיק אם לא תפתח מטריה בבית, תירק שלוש פעמים כשעובר חתול שחור, ותקיש על עץ כל פעם שמישהו מחמיא לך.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למגיבים.

אני דווקא מאמין באמונות תפלות וזה אומר שיש לי שום באוטו,אני יורק כשאני רואה חתול שחור,בבית לא שורקים,בבית לא פותחים מטריות ויש לי חמסה בגודל הראש שלי על המראה באוטו.

עברתי פשוט דבר טראומתי במשפחה לפני שנה וקצת ועכשיו אני מרגיש שכל מה שאגרתי בפנים מתפוצץ ופוגע בי,אני חייב להירגע...ההורים רוצים שאני אקח תרופה שקוראים לה רלקסין אבל אני קצת מסתייג.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרופת הרגעה מטפלת בסימפטום, לא בבעיה.

יכול להיות שעכשיו (כשהכל מתחיל להתפוצץ) זה הזמן לפתוח דברים אצל בעל מקצוע.

בד"כ יש לנו את הפתרון לכל הבעיות שלנו, אבל אנחנו לא יודעים לגשת אליו. זה המקום שבעל מקצוע יכול לעשות הבדל משמעותי.

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רופא או רוקח אבל ככל הידוע לי, רלקסין אינה ממכרת, ואינה פוגעת בעירנות באופן רציני.

זה משהו צמחי ע"ב צמח הולריאן, כמו הרסקיו ודומיו שמבוססים על פרחי באך.

אני חושב שאפקט הפלסבו חזק יותר מהתרופה.

אם אתה חושב שזה עשוי לעזור-תנסה.

בגדול, אם תכניס את עצמך ל-"סטייט אוף מיינד" לוחמני במקום זה הקורבני, משהו בגישה של "אני הולך לנצח את כל העולם, לקרוע את הצורה למי שינסה לעשות לי רע, ותוך Xזמן להיות עשיר, חזק ומאושר" זה מאד יעזור לזה לקרות.

עוד פעם, לא בקטע של "קארמה" אלא בקטע של ברגע שאתה רוצה שזה יקרה, וכל פעולה ביומיום שלך מכוונת לזה, זה יקרה מתוך אותן פעולות.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כן רוקח ומסכים שאפקט הפלסיבו וגם החומר עצמו יכול לעזור לך קצת ולהרגע לקחת את הדברים קצת יותר בקלות. רק לזכור שרלקסין כן יכול לפגוע בעירנות ולהרדים לכן עדיף לא לקחת אותו לפני נהיגה ארוכה או בזמן לימודים שגם כך מרדימים.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טיפות כאלו שנקראות רסקיו. הן יכולות לעזור, ולמיטב ידיעתי הלא מלומדת אין להן יותר מדי תופעות לוואי.

בקשר למזל, אני אישית לא מאמין בזה יותר מדי. יש צירופי מקרים שכאשר הם קורים בבת אחת (וזה נדיר סטטיסטית), אז זה נרה לנו כמו נאחס.

הדבר היחיד שאני מאמין בו זה מרפי ואשתו קארמה. תיזהר מהם :)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהכל בגלל שהחמסה מסתירה לך את שדה הראייה וריח השום ממסטל אותך.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש תקופות מסריחות בחיים, אין מה לעשות. זה כמו גלגל. מזל טוב ורע זה הכל בראש אבל הבעיה היא להצליח לחשוב חיובי גם כשהחיים בזבל.

חלק מהאנשים משתמשים בכל העניין הזה של אמונות תפלות כדי לשכנע את עצמם לחשוב חיובי בגלל נימוקים "הגיוניים", כמו להאמין ששום באוטו מביא מזל טוב, אז עצם זה ששמת שום באוטו גורם לך להאמין שיהיה לך טוב - ככה אתה בעצם משכנע את עצמך לחשוב חיובי. לדעתי זה בסדר כל עוד זה לא מגיע לאובססיות קשות. יש אנשים שנדפקו להם החיים בגלל זה.

תעשה דברים שגורמים לך להרגיש טוב ותעביר את התקופה הזאת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חביבי, הגיע הזמן לצאת לאיזה חופשה. להירגע קצת, כנראה שאתה בסך הכל קורס קצת תחת העומס, זה לא נורא בכלל - כל מה שאתה צריך לעשות זה להתאפס ולקחת דברים צעד צעד, לדחוף סמים קשים לגוף לא יעזור לך (סמים קלים אולי דווקא כן :-D).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חביבי, הגיע הזמן לצאת לאיזה חופשה. להירגע קצת, כנראה שאתה בסך הכל קורס קצת תחת העומס, זה לא נורא בכלל - כל מה שאתה צריך לעשות זה להתאפס ולקחת דברים צעד צעד, לדחוף סמים קשים לגוף לא יעזור לך (סמים קלים אולי דווקא כן :-D).

למזלי עוד פחות מחודש אני נוסע לברצלונה,אני מקווה שזה קצת יסדר לי את הראש.

הבנתי את כל מה שכתבתם אני חושב שאני קצת לוקח דברים קשה מידי...איך אומרים? החיים הם כמו רכבת הרים...יש ירידות ויש עליות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליף מזוזות בבית, או לפחות שלח אותם לבדיקה מקצועית.

מעבר לזה? כמו שכתבת, יש ירידות ויש עליות. תזכור שאחרי הירידות יש בד"כ עליות. (ולהיפך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...