Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4624

• SlowRide

4437

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

לפני 9 שעות, פינדר כתב:

כל הבעיה בשתי תמונות (אולי נפתח נושא במדור המשפטי על אכיפה בררנית?)

image.png.05d617938b15bf5079dba93ff4e71a64.pngimage.png.b77f5d3a1ea6bf0427be7a4a478dba98.png

אגב בבלפור השבוע היו 6000 מפגינים לא זכור לי שהתרגשת כל כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Pika007 כתב:

מפה לשם, מעל 25 אלף נוכחים ביום אחד. עוד מישהו רוצה לנסות להאכיל אותנו מעשיות על "קומץ מפרים"? 

זה קצת במונחים של חרדים. זה גם נוח כי זה בדיוק נופל על תאריכי המשפט של ביבי.

הפיתרון קיים, פשוט ללכת להתחסן. כשהחרדים נופלים כמו זבובים צריך להיות אנוכי ולדאוג לחסן את כל המשפחה והסביבה שלך בכל האמצעים שיש לך. הכל כשר!

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, MiniMiz3r כתב:

אל תשכח את זה:

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5720324,00.html

עשרים גולשים בים - מעלים מסוק לאוויר. עשרות אלפי חרדים מתקהלים ברחוב - היי יש מישהו שיושב ליד המזרקה בדיזנגוף!!

רוצה עוד דוגמא מצחיקה?
במודיעין שבה אני מתגורר מסתובבות ניידות ומסלקות ילדים ממגרשי הכדורסל ומכבה להם את התאורה על מנת שלא ישחקו. במודיעין עילית ילדים הולכים כל בוקר עם תיקים לבית הספר כאילו הכל כרגיל. התייאשתי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 6 שעות, yd b-4 כתב:

6000 מטומטמים לעומת 25,000. מי ינצח?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, yd b-4 כתב:

החוק מתיר הפגנות, החוק לא מתיר הלוויות. החרדים מוזמנים להצטרף להפגנות בבלפור אם זה כל כך חשוב להם. 

אגב, בבלפור היו כאלף איש והם פוזרו עם מכתזית. 

עריכה אחרונה על ידי MiniMiz3r
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, MiniMiz3r כתב:

החוק מתיר הפגנות, החוק לא מתיר הלוויות. החרדים מוזמנים להצטרף להפגנות בבלפור אם זה כל כך חשוב להם. 

אגב, בבלפור היו כאלף איש והם פוזרו עם מכתזית. 

סעיף 16א12 ל"חוק סמכויות מיוחדות להתמודדות עם נגיף הקורונה החדש (הוראת שעה), תש"ף-2020" Says what now?

אגב הפגנות (באותו חוק ממש) הותרו רק בתוך טווח היציאה המותר מהבית (שזה קילומטר), בניגוד להלוויה.

הלוויה הוגבלה בצורה אחרת (רק דרגה ראשונה)

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, m3x7r3m3 כתב:

סעיף 16א12 ל"חוק סמכויות מיוחדות להתמודדות עם נגיף הקורונה החדש (הוראת שעה), תש"ף-2020" Says what now?

אגב הפגנות (באותו חוק ממש) הותרו רק בתוך טווח היציאה המותר מהבית (שזה קילומטר), בניגוד להלוויה.

הלוויה הוגבלה בצורה אחרת (רק דרגה ראשונה)

https://www.oref.org.il/12523-he/Pakar.aspx

ניתן לצאת להשתתף בהפגנה ללא קשר למיקומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבה נקרא ביחד את החוק:

סעיף 7א:

(1)   הגבלה על יציאה ממקום המגורים או על שהייה במרחב הציבורי, לרבות הגבלה לעניין המרחק ממקום המגורים של אדם; להגבלה כאמור ייקבעו סייגים שיבטיחו את קיום הפעולות האלה:

(י)    השתתפות בהפגנה;

אממה, זה נכון לתקופת הקורונה שבה אין סגר.

בשביל זה יש את סעיף 7ב:

(ב)  בתקופת תוקפה של הכרזה על מצב חירום מיוחד בשל נגיף הקורונה לפי סעיף 3א [הערה שלי - זה הסגר], יקראו את סעיף קטן (א) כך:

(1)   בפסקה (1), במקום פסקת משנה (י) יקראו:

"(י)   יציאה של אדם להפגנה והשתתפות בה בכפוף להגבלות שנקבעו לפי פסקה (2) – אם ההפגנה מתקיימת במרחק המותר ליציאה ממקום מגורים שנקבע לפי פסקה זו;";

(2)   בפסקה (2), במקום הסיפה החל במילים "התקהלות במרחב הציבורי" יקראו "התקהלות במרחב הציבורי; בתקנות לפי פסקה זו רשאית הממשלה לקבוע הגבלה על התקהלות בהפגנה, בתפילה או בטקס דתי, לרבות הגבלה על מספר האנשים המשתתפים בהתקהלות כאמור שלא תפחת מהגבלה על התקהלות שנקבעה לפי פסקה זו, ובלבד שהגבלה כאמור חיונית למניעת התפשטות נגיף הקורונה; לא יהיה בהגבלה לפי פסקה זו כדי למנוע לחלוטין קיום הפגנה, תפילה או טקס דתי".

אבל רגע, הבאת לינק לא?

אז בוא נקרא גם אותו ביחד

הכותרת - הגבלות על יציאה מהבית

כותרת משנה - היציאה מהבית מותרת רק לצרכים החיוניים הבאים:

• לצורך השתתפות בהפגנה;

הבנת ברוך? מותר לך לצאת מהבית לצורך הפגנה, אבל בשום מקום לא כתוב (וגם בחוק כתוב במפורש) שמותר לך לחצות את קו הקילומטר לצורך הפגנה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, yd b-4 כתב:

1. יש לי הרבה ביקורת על המפגינים בבלפור. הם צריכים להקפיד יותר על ההנחיות. חלק מהמפגינים לוקים ב"דווקאיזם", כלומר, אם ביבי אמר שיש מגיפה אז הם דווקא יגידו שאין, כי הם "חכמים" שהולכים נגד הזרם.

2. רובם עוטים מסיכות.

3. המספר שלהם הרבה יותר נמוך.

4. המשטרה נוקטת נגדם באמצעים אלימים, שלא חולמים להשתמש בהם כנגד החרדים.

5. הילדים שלהם יושבים בבית כי הם לא חולמים לפתוח בתי ספר בניגוד להוראות.

6. הכי חשוב: איפה התחלואה? אילו ערים "מובילות" במספרי החולים? הערים שמהן מגיעים מפגיני בלפור, או אלו שמקיימות לוויות המוניות?

עריכה אחרונה על ידי פינדר

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א) הסעיף שאתה מצטט בעצמך לא רלוונטי כי אנחנו לא נמצאים ב"מצב חירום מיוחד בשל נגיף הקורונה" - מצב חירום שכזה הוכרז באופן חריג במהלך הסגר השני, במהלכו אכן נאסרו הפגנות במרחק של למעלה מ-1,000 מטר מהבית והחוק תוקן בהתאם כדי לאפשר זאת. תוקפו של מצב החירום המיוחד פג ב-13 לאוקטובר והוא לא חודש מאז.

ב) הממשלה פרסמה, ואף עדכנה אמש, את ההגבלות העדכניות לתקופה הנוכחית. אתה מוזמן לקחת את המדינה לבג"ץ אם אתה חושב שהתקנות שלה סותרות את החוק. יש לי תחושה שתפסיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עזבו רגע מה אומר החוק, לפני זה יש היגיון בריא.

כמה אלפים שהולכים להפגין בבלפור הם באמת קומץ ביחס לעשרות אלפים חרדים שהשתתפו אתמול בהלוויה.

ההפגנות נגד ביבי גורמות נזק אבל זה בטל בשישים לעומת מה שהחרדים עושים, במיוחד כשאף אחד לא טורח לפזר אותם.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@MiniMiz3r

אפילו הלינק שאתה הבאת לא תומך בטענה שלך, אז בטוח אתה צודק:brickwall:

מצטט שוב מהלינק שלך:

לפני 16 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הכותרת - הגבלות על יציאה מהבית

כותרת משנה - היציאה מהבית מותרת רק לצרכים החיוניים הבאים:

• לצורך השתתפות בהפגנה;

הבנת ברוך? מותר לך לצאת מהבית לצורך הפגנה, אבל בשום מקום לא כתוב (וגם בחוק כתוב במפורש) שמותר לך לחצות את קו הקילומטר לצורך הפגנה

בלי קשר אין כרגע שום אכיפה על התקהלויות, לא על המפגינים בבלפור ולא על החרדים בלוויות.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...