Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

המדינה לא בוערת לא כשמפזרים הפגנות נגד ביבי בבפלור ולא כששוטר יורה באוויר בני ברק. 

מה שכן, בצד האופטימי - ההבנה שהחרדים הם לא חלק לא מהמדינה ולא מהעם מתחילה לחלחל. 61% רוצים ממשלה בלי חרדים. עיתונאים מכל קצוות הקשת הפוליטית כותבים בצורה מאוד גלויה ובוטה על פירוק הלאומיות עם החרדים. נראה לי שאפילו אבישי בן חיים מדבר על זה. עכשיו רק נשאר שיבוא פוליטיקאי שבאמת יטפל בזה. לא כמו ליברן שבעיקר מדבר אבל עושה מעט מאוד. ומשם אחד מן השניים - או שתהייה קונפדרציה והחרדים יתנתקו מישראל (בעזרת השם יכולים גם לחזור לבורקלין כמו שחלק מהם כבר איימו בעבר). או שהעיוות הזה יעלם וכמו אנשים אחרים בכל העולם ילמדו בדרך הקשה שאורח החיים שלהם לא אפשרי במאה ה-21.

• רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4679

• SlowRide

4491

• פינדר

3542

• m3x7r3m3

2926

רגע @yd b-4 זה השלב שבו אנחנו מחפשים ציטוטים של נטורי קרתא?

קיצוניים/הזויים יש בכל הצדדים והקצוות.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויש נו. 

בסדר, אדם רנדומלי שאתה לא יודע מי הוא כתב משהו מפגר באינטרנט.

כמובן שזה יגרום לי לשכוח את העובדה שהחרדים כקהילה חיים על חשבון משלם המיסים בארץ, ולא מתביישים בזה (אתה התגאת כמה פעמים פה בזה שנציגי הציבור שלך בכנסת עושים עבודה מעולה, כשמה שהם עושים פבועל זה לחסוט כסף), או את המנהג החרדי החביב לקרוא לשוטרים אצים.

עזוב, באמת, אני מחזיר אותך לבסיס של הבסיס. אתם לא צריכים אותנו, אנחנו לא צריכים אותכם. בואו נתנתק. איפה חותמים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, Gosser1860 כתב:

זה לכל היותר היפוך מגמה. לא זכורות לי הרבה הפגנות "חילוניות" (?) עם מכת"זיות. לעומת זאת בהפגנות/חסימות כבישים של החרדים זה ממש לא מראה חריג, להגיד שאלו מקרים נקודתיים וקטנטנים זה לא רציני. אני לא מדבר רק על השנה האחרונה, אני מדבר לאורך שנים.

2018- 

2017- https://news.walla.co.il/item/3097804

2016- https://www.93fm.co.il/radio/341251/

2013- https://www.youtube.com/watch?v=FZ7bhQHL3us&ab_channel=כאן11-תאגידהשידורהישראלי

2010- https://news.walla.co.il/item/1687456

ואני ממש לא מתאמץ, סתם חיפוש בגוגל. שוב, החרדים מכירים את המכת"זית/פרשים/יס"מ טוב טוב. מקסימום מה שקורה עכשיו זה שה"חילונים" לומדים להכיר אותם גם 😧

יודע מה ההבדל? שההפגנות של החילונים שבהן הם לומדים "להכיר" את המכת"זיות אלו הפגנות חוקיות. בניגוד לחסימות וההתפרעויות הלא חוקיות. יחי ההבדל הקטן.

רואה את הכותרת בתמונה שאתה עצמך שמת? "הפגנות אלימות בבני ברק". וזה נכון כמעט לכל מקרה.

לסיכום:

חילונים- הפגנה חוקית ולא אלימה= מכת"זית ברגע שהעזו להישאר אחרי 11.

חרדים- הפגנה לא חוקית ועד "טיפה" אלימה= אין מכת"זית. לא חוקית ואלימה= מכת"זית. 

ותמשיך בלקרוא את הכתבות. איך זה מתחיל? "קומץ קיצוני" שורף דגלים, זורק אבנים על שוטרים ומה לא, ורק אז באה התגובה על מנת לפזר אותם. איפה זה בהפגנות של בלפור או הפגנות "חילוניות" אחרות? לא ממש קורה.

ושיהיה ברור:

מי שמפגין בצורה לא חוקית ותוקף באלימות את כוחות אכיפת החוק, שירססו לו מכת"זית לתוך העין מבחינתי. לא איכפת לי אם מדובר בחרדי, חילוני, או איש מאדים. החוק ואכיפתו צריכים להיות אחידים לכולם. 

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

אויש נו. 

בסדר, אדם רנדומלי שאתה לא יודע מי הוא כתב משהו מפגר באינטרנט.

כמובן שזה יגרום לי לשכוח את העובדה שהחרדים כקהילה חיים על חשבון משלם המיסים בארץ, ולא מתביישים בזה (אתה התגאת כמה פעמים פה בזה שנציגי הציבור שלך בכנסת עושים עבודה מעולה, כשמה שהם עושים פבועל זה לחסוט כסף), או את המנהג החרדי החביב לקרוא לשוטרים אצים.

עזוב, באמת, אני מחזיר אותך לבסיס של הבסיס. אתם לא צריכים אותנו, אנחנו לא צריכים אותכם. בואו נתנתק. איפה חותמים?

אז זהו שאני כן מכיר אותו היכרות אינטרנטית מתחום של תחביב משותף (מפחיד אותי לחשוב שהנ"ל משמש בפועל בתפקיד רפואי בבי"ח. אם הייתי ממש נודניק הייתי שולח להם את זה שיכירו קצת את העובדים שלהם).

לפני 5 דקות, יבגניפ כתב:

קרא לי איך שאתה רותה /לחילופין תצרח בכל מקום שרק יקשיב לך.

אני ועוד 7% מאזרחי ישראל בטוחים ומאמינים שבלעדינו אין לך זכות קיום!!

וזה לא דעה של "קיצוניים" או "נטורי קרתא" איך קראת לזה הבסיס של הבסיס של כל יהודי מאמין שחי על פי ההלכה.- הרוב שמנסים (אנו לא מלאכים)לענות על ההגדרה הזו משתייכים למגזר החרדי על כל גווניו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, yd b-4 כתב:

אז זהו שאני כן מכיר אותו היכרות אינטרנטית מתחום של תחביב משותף

אוקיי, ו..?

לפני 35 דקות, yd b-4 כתב:

אה, למה לא אמרת קודם? אוקיי שכנעת אותי. נעצור את הויכוח פה, ואני אמשיך לממן 14 ילדים לכל חבר ב7% האלו, כי אתם מאמינים שבלי זה אין לי זכות קיום. ואללה. תודה. באמת תודה.

...

שמע, אני מבין שאתה מדבר ממקום תמים ומדבר בכנות. אני מבין שאתה לא ציניקן גמור. אבל זו רמת ניתוק של כומר במאה ה-14 שהיה מסביר לאיכרים למה הם צריכים להיות אריסים ולממן אותו. וזו אחת ההתבטאויות הכי חצופות שקראתי בחיים שלי. חבר,  אני לא צריך לשלם על האמונה שלך. גם לא במאית האגורה. לא צריך וגם לא רוצה. וזה מדהים שאחרי כל הויכוחים על חיוניות והסברים כמה אתם "כמו כולם", כשמפשטים את זה ל"בואו נתנתק, אם אתם יכולים להסתדר בלי המימון שאני מספק לכם", מה שיש לך להגיד זה שאי אפשר כי אתה מאמין שאני צריך אותך. פשוט מדהים.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז אם אתה לא רוצה, מבחינתו אין לך זכות קיום. אתה מבין את זה?!

לא חושב שניתן לגשר על הפער הזה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, yd b-4 כתב:

וואו. למסגר לדורות הבאים. אני לא יודע אפילו איך בן אדם מודרני והגיוני אמור לענות על זה. וואו. 

אתה מאמין גם שאנחנו צריכים לממן אותך או שזה רק עניין התפילות?

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, SlowRide כתב:

המפגינים של ביבי זורקים אבנים ומרביצים לשוטרים? שורפים אוטובוסים?

באים עם קריוקי ושרים את אותו השיר בלופ

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת בא לי גם גלידה בטעם פיסטוק:)

לפני 7 דקות, SlowRide כתב:

אז אם אתה לא רוצה, מבחינתו אין לך זכות קיום. אתה מבין את זה?!

לא חושב שניתן לגשר על הפער הזה.

עכשיו אתם מבינים למה החרדים לא סופרים מה יגידו / תגידו וכו'. יש פערים שאי אפשר לגשר שכל הערכים בנויים אחרת לחלוטין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

כמובן שזה יגרום לי לשכוח את העובדה שהחרדים כקהילה חיים על חשבון משלם המיסים בארץ

לפי נתוני הלמס 53% מהגברים החרדים עובדים

ו 77% מהנשים החרדיות עובדות

איך בדיוק אתה מממן אותם?

אלא אם אתה חותר להעביר חוק ש 2 בני הזוג צריכים לעבוד...

ברור שהאינטרס של כל מדינה שיהיו כמה שיותר עובדים

אבל אתה ואני עדיין לא ממנים אותם

כשבכל בית אב יש מישהו שעובד.

אתה גם מממן את המשפחה החילונית שרק הגבר או האשה עובדים?!

עריכה אחרונה על ידי avi 1234
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, yd b-4 כתב:

עכשיו אתם מבינים למה החרדים לא סופרים מה יגידו / תגידו וכו'. יש פערים שאי אפשר לגשר שכל הערכים בנויים אחרת לחלוטין. 

דההה..

זה מה שאני אומר פה בערך מאז 2014.

פשוט בגלל שאתם תלוים בנו לחלוטין, כל מה שצריך כדי שזה יפתר, זה שהרוב השפוי יבין שאנחנו לא צריכים אותכם.

מכם לא תבוא הגאולה. כמו שמעשים של בני אדם אמיתיים. זה מה שהוביל להקמתה של המדינה הזו. לא תפילות של המגזר שעשה טובה ששיתף פעולה עם הציונות מלכתחילה.

לפני 5 דקות, avi 1234 כתב:

אתה טועה. מוזמן לערוך חיפוש מאיפה מגיעות כל הכנסות המדינה. מי נמצא באיזה עשירונים. את מי משרתים מענקי ילדים או הטבות לילדים. מה השפעתם - המוכחת יש לציין - של ביטול המענקים האלו. מי לא משלם ארנונה. מי כמעט ולא משלם מיסים ישירים ועקיפים אחרים שאנחנו כן משלמים.

ואחרי כל זה מוזמן להאזין לנאומים גנריים של דרעי מתבכיין על ילדים רעבים, ליצמן בוכה על דיור וצפיפות, וגפני כועס על זה שהחרדים חיים בצפיפות ולהזכר מה הדבר העיקרי שהחברים האלה עושים בכנסת. 

בלעדינו לא רק שהחרדים היו חיים עדיין בגטאות - לא היו להם אפילו שירותי בריאות מינימליים והתמותה בקרב הילדים היתה זהה לזו שאתה מוצא במדינות הכי מפגרות באפריקה. זו המציאות. באסה.

לפני 6 דקות, avi 1234 כתב:

אם הגבר מרוויח 4000 בחודש, אז בפירוש כן.

אם לגבר ולאישה החילוניים יש 10 ילדים אז בפירוש כן.

סטטיסטיקה ומספרים. וגם סוצילוגיה. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 5 דקות, avi 1234 כתב:

לפי נתוני הלמס 53% מהגברים החרדים עובדים

ו 77% מהנשים החרדיות עובדות

איך בדיוק אתה מממן אותם?

אלא אם אתה חותר להעביר חוק ש 2 בני הזוג צריכים לעבוד...

ברור שהאינטרס של כל מדינה שיהיו כמה שיותר עובדים

כשבכל בית אב יש מישהו שעובד.

נניח ומחר הם מקימים מדינה נפרדת רק לחרדים, היאת תוכל לאפשר את כל השירותים הסוציאליים והסבסוד שהם מקבלים היום מהמדינה?

לא?

אז ברמה המגזרית, מישהו מממן פה מישהו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...