Jump to content

urix

 • פרסום הודעות

  56
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות urix

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)
 1. תודה אכן יש לחבר ביטוח צד ג. אשמח לתשובה גם לשאלה האחרונה על ההעדר תביעות.
 2. שלום לכולם שואל בשביל חבר,קרתה לו תאונה, הרכב הראשון בלם בפתאומיות, הרכב השני נכנס בו, והרכב השלישי (של החבר) נכנס בשני. צריך לציין שאין הוכחה או תיעוד כרגע מה קרה בדיוק. שאלותי: 1. האם החבר בכל מקרה אשם, בגלל שהוא אחרון? 2. האם הרכב הראשון והשני יכולים לעשות יד אחת ולתבוע את החבר? הכוונה שלי, שהשני יגיד שהשלישי (החבר) דחף אותו על הראשון. 3. ואם כן האם הוא יהיה חייב לשלם לשניהם או רק לשני? 4. האם הראשון יכול בכלל לתבוע את השלישי? 5. שאלה כללית שקשורה, רכב שנפגע בתאונה אם הוא תובע את הביטוח של הרכב הפוגע, האם זה פוגע לו (לרכב הנפגע) בהעדר תביעות שיש לו? תודה! עריכה: לחבר יש ביטוח צד ג'.
 3. תודה לכולם את הבדיקה אצל המוסך עשיתי לפני 4 חודשים, ואז הרכב היה על 34000, והם אמרו לי שעוד 6000 ק"מ הבלמים ייגמרו. כך שלא התכוונו שאחליף מייד, לכן גם חיכיתי עם זה עד עכשיו. הרכב כרגע על 37000 ק"מ, כך שלפי התחזיות שלהם אני כבר חייב לעשות עם זה משהו. בכל מקרה אני אכן יבדוק בעוד מקום שאכן המצב כך. Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 4. הי הרכב שלי, שברולט קרוז 2014 טורבו, עבר 34000 ק"מ ומבדיקה במוסך אני צריך להחליף את הרפידות בלם הקדמי ואחורי. האם עדיף רפידות מקוריות או אפשר להסתפק בחלופיות? הצעות המחיר שקיבלתי כולל עבודה: למקוריות רוצים ממני בין 1500 ל 2000. החלופיות (קוראני) רוצים ממני סביבות 1000, ויש לי גם הצעה ב 700. מה עדיף? האם יש הבדל באיכות? האם זה נכון שברכב הזה אין מקורי וחלופי? תודה רבה. Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 5. אוקי לגבי צביעת הדלתות, האם בצביעה כזאת ברור שלא יהיה הבדל לשאר הרכב? כי זה נורא מפחיד אותי. (הבנתי שבכל מקרה חייב לצבוע את הרכב לאחר פחחות) בנוסף, הם אומרים שהטיפול לוקח יומיים, זה הגיוני?
 6. שלום חברים לפני כשבוע חניתי בחנייה שמשני צדדיה יש עמודי חנייה נמוכים. לצערי כאשר חזרתי לרכב ויצאתי מהחנייה, שכחתי מהעמוד ופגעתי עם הרכב בו מהצד. הנזק= סף תחתון התעקם ונכנס קצת פנימה דלת נהג התעקמה למטה וגם הדלת מאחור נזקי צבע תמונה (הרכב שברולט קרוז 2014): קיבלתי הצעת מחיר לתיקון הכוללת תיקון של הדלתות וסף תחתון + צביעה מחדש של 2 הדלתות= 1200 שקל. ההצעת מחיר היא מהטלפון ע"י חבר ממוסך, ולאחר הנחה (במקום 1800). לא הייתי עדיין בשום מקום פיזי עם הרכב ולא עשו בדיקה לעומק עדיין. כמו כן לא עירבתי את הביטוח, אני מבין שזה לא שווה בכזה מקרה. 1. מה אומרים על ההצעה? 2. האם יש מקום מומלץ (ירושלים) ששווה גם לקבל ממנו הצעת מחיר? 3. לא ממש מעניין אותי כרגע אבל על הדרך, כמה נזק זה לשווי הרכב? תודה רבה.
 7. שלום לכולם. אבא שלי מחפש לקנות סט של ג'ק חשמלי להגבהת הרכב, כולל מפתח חשמלי לפתיחת הברגים. האם למישהו יש המלצה? תודה!
 8. סבבה, אבדוק ואעדכן, תודה רבה.
 9. הלוואי שזה היה לי כזה פשוט, אני נורא מפחד לעשות כזה דבר לבד, במיוחד שאין לי את הידע המספיק.
 10. כן זה עם GPS. לא, זה לא הכבל\מטען המקורי, היה לי מצלמה אחרת ברכב והכבל הישן עדיין מחובר. ההתקנה היא לא שלי, אלא של מקום כלשהוא שעשה לי את זה. הבנתי שהוא חיבר לי מתאם בפנים, כך שזה מחובר קבוע (אבל לא דולק כשהרכב מכובה). לא יודע לגבי הזזת הכבל, אני יכול לנסות מחר. גם לגבי הדלקה כשהרכב פועל אני יכול לנסות מחר.
 11. היי יש ברשותי את המצלמה A119. כאשר אני מניע את הרכב, המצלמה נדלקת ונכבת כמה פעמים, עד שהיא נדלקת ונשארת יציבה. לפעמים זה 3-4 פעמים, ולפעמים על הפעם הראשונה היא נשארת דלוקה לגמרי. נראה לי כאילו בפעמים הראשונות היא לא מקבלת מספיק מתח, ורק כאשר היא כן, היא נשארת דלוקה. מה ניתן לעשות בנושא? האם זה יכול להזיק למצלמה? תודה!
 12. אצלי ברכב (שברולט קרוז) האורות דלוקים באופן קבוע, אך מדובר על אורות חלשים, אולי נקראים אורות חנייה. האם זה מספיק, או שממש חייב להדליק אורות רגילים (אור מעבר)?
 13. אם נוצרים קבצים חדשים כתוצאה מהחיבור למחשב, אז כבר יותר הגיוני הבקשה לפרמוט. סבבה, תודה לשניכם.
 14. זה דרישה מאוד מוזרה, למה שיהיה שינוי בקבצים בכרטיס אם רק חיברתי, ראיתי, הוצאתי? באמת מוזר ולא מובן. fusion-x אם זה באמת לא מבקש אלא אם היה שינוי, זה כבר יותר הגיוני. למרות שגם אז אני לא מבין את הצורך..
 15. לגבי A119, האם הבנתי נכון שאם מחברים את הכרטיס זיכרון למחשב, ואחר כך מחזירים את הכרטיס למצלמה, צריך לפרמט אותו? כל פעם שעושים את זה?
×
×
 • Create New...