Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4790

• פינדר

3820

• m3x7r3m3

2926

לפני 35 דקות, falou כתב:

אם במשמרת של ביבי קרתה הפשלה הצבאית הגדולה בהיסטוריה של המדינה, הוא חייב ללכת. מייד.

אם אני זוכר נכון, לפני כמה חודשים טענת שהוא לא חייב ללכת מיד ושנראה מה יהיה אחרי המלחמה. 

אני מבין שדעתך השתנתה?

אגב, לכול מי שמציע לחכות לאחרי המלחמה. 

אם אחרי עזה נכנסים ישר ללבנון לעוד שנה... עדיין לחכות?

[אין לי בראש מחליף לביבי, שואל סתם]

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לדוגמה חשבתי עד לאחרונה שלא צריך לגייס את החרדים אבל הבנתי שחרב הגיליוטינה מתנופפת מעל צווארי ולכן צריך לגייס את החרדים.

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, David32 כתב:

אם אני זוכר נכון, לפני כמה חודשים טענת שהוא לא חייב ללכת מיד ושנראה מה יהיה אחרי המלחמה.

זה היה ישר, בזמן הלחימה האינטנסיבית בחירום. השלב הזה עבר. עכשיו הוא כבר צריך ללכת. 

וגם הצבא צריך לעבור את הרענון המתבקש.

לפני שעתיים, DareDevil כתב:

3 חודשים לפני הפלישה

בריק הוא מאלה שאומרים שהכל לא טוב ויהיה חורבן. כמו שעון מקולקל, פעמיים ביום הוא מראה את השעה. זה שהוא מצביע גם על כשלים נכונים, לא אומר שכל התפיסה שלו נכונה ושכל מה שהוא אומר נכון.

צריך לזכור, מדובר באדם שהתפקיד המבצעי/לוחם האחרון שלו היה סגן המפח״ש. אחרי זה היה מפקד המכללות, שזה תפקיד ייצוגי של כבוד, ועליו הוא קיבל דרגת אלוף. לאחר מכן היה מפקד גיס בתפקיד מנהלי/תיאום עד 2005 (גיס שפורק). כבר כמעט 20 שנה שהוא לא חלק מהמערך המבצעי של צה״ל בשום צורה (היה נציב קבילות).

הוא צפה כישלון מהדהד של הצבא במערכה בעזה, ונתבדה. הצבא נלחם היטב.

אני מעריך אותו מאוד על האומץ הציבורי. צריך אנשים כמוהו, שהם אנטיתיזה לתפיסת המערכת עצמה כמוצלחת, אבל כמבקר מתמיד תמיד צריך לקחת אותו בפרופורציה.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 4

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול מלאו 80 שנה ל-D-day.

FDR נשא באותו יום נאום שלא נושאים יותר, נשא תפילה והזכיר את שם אלוהים יותר מפעם אחת כששלח אלפי צעירים אמריקנים אל מותם כדי להגן על החופש ועל ערכים מערביים. 

היום, כשאסור להזכיר את אלוהים בפקודות קרב, שלא במקרה המערב כבר לא מנסה לנצח עימותים עם מי שקם עליו. 

https://youtu.be/a2IRcc-5RgA

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אעזור לך:

לכתוב על השטרות שלך in god we trust זה דבר אחד.

לנהל כלכלת בחוקותיי תלכו זה דבר אחר.

אם אתה מבין את ההבדל הזה, אז אותו דבר רק בצבא.

• אהבתי 5
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yohai71 כתב:

אפשר לקרוא בטור של בן כספית שלא סתם יש ציבור הולך וגדל שמייחל לגוג ומגוג. ויש ממנו כאלה שמדרבנים אותנו להגיע לשם. 

בקצרה- יש תפיסה הולכת ורווחת שביבי הוא ראש הממשלה האחרון לפני בואו של המשיח, וכל הצרות המתרגשות עלינו מגיעות לפי הספר. ולכן הוא שליח האל, לא פחות. במאמר גם דיוק של האגדה על הרמטכ"ל שעצר פעולות חילוץ שיפא ועוד מטעמים. 

עכשיו, אני מודע לאג'נדה של כספית נגד ביבי והמשפחה המלכותית, אלא שאני זוכר ימים אחרים, בהם כספית היה פרו-נתניהו. כשיותר ויותר טרלול החל להיחשף, כך גם כספית שינה את דעתו. 

אני חרדי ורוב בני המשפחה שלי דתיים על כל הספקטרום הקיים בערך. ומעולם לא שמעתי אפילו בצחוק את תיאוריית ביבי ואז המשיח ....

לא כל מה שעיתונאי כותב צריך  לקבל כתורה מיסני.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, yd b-4 כתב:

אני חרדי ורוב בני המשפחה שלי דתיים על כל הספקטרום הקיים בערך. ומעולם לא שמעתי אפילו בצחוק את תיאוריית ביבי ואז המשיח ....

לא כל מה שעיתונאי כותב צריך  לקבל כתורה מיסני.

רפרפתי בטור. אני מניח שהמאמינים בתיאוריה הזו, זה דתיים בכאילו מהסוג של ינון מגל.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מימי שמיר שאמר שביבי הוא מלאך חבלה ועד הימנים של היום שאומרים שהוא שליח האל, כולם מסכימים שהוא לא אנושי.

שני אנשים חובשי כיפה, ריקלין ואראל סגל, אומרים שהם חושבים שביבי הוא שליח האל:

https://x.com/DaniBenLulu/status/1715023384768127415

• מצחיק 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, פינדר כתב:

אני אעזור לך:

לכתוב על השטרות שלך in god we trust זה דבר אחד.

לנהל כלכלת בחוקותיי תלכו זה דבר אחר.

אם אתה מבין את ההבדל הזה, אז אותו דבר רק בצבא.

זה ממש לא אותו הדבר. 

יש הבדל בין שימוש בדת כבסיס רוחני לבין שימוש בדת כמדריך מעשי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, falou כתב:

בריק הוא מאלה שאומרים שהכל לא טוב ויהיה חורבן. כמו שעון מקולקל, פעמיים ביום הוא מראה את השעה. זה שהוא מצביע גם על כשלים נכונים, לא אומר שכל התפיסה שלו נכונה ושכל מה שהוא אומר נכון.

צריך לזכור, מדובר באדם שהתפקיד המבצעי/לוחם האחרון שלו היה סגן המפח״ש. אחרי זה היה מפקד המכללות, שזה תפקיד ייצוגי של כבוד, ועליו הוא קיבל דרגת אלוף. לאחר מכן היה מפקד גיס בתפקיד מנהלי/תיאום עד 2005 (גיס שפורק). כבר כמעט 20 שנה שהוא לא חלק מהמערך המבצעי של צה״ל בשום צורה (היה נציב קבילות).

הוא צפה כישלון מהדהד של הצבא במערכה בעזה, ונתבדה. הצבא נלחם היטב.

אני מעריך אותו מאוד על האומץ הציבורי. צריך אנשים כמוהו, שהם אנטיתיזה לתפיסת המערכת עצמה כמוצלחת, אבל כמבקר מתמיד תמיד צריך לקחת אותו בפרופורציה.

אתה שם את הקרדיטביליות של הבנאדם על זה שהיה בתפקידים לא לוחמים ועל כך שהוא לא יכול להביא טענה כלשהיא.

זה כמו שיגידו לי שלא תרמתי מספיק כי הייתי בשירות של ג'ובניק.

נחמד ואני מקווה שלוחמים יודעים לתקן משאיות ומסוקים..

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, DareDevil כתב:

אתה שם את הקרדיטביליות של הבנאדם על זה שהיה בתפקידים לא לוחמים ועל כך שהוא לא יכול להביא טענה כלשהיא.

לא, רק על זה שהוא כבר שני עשורים לא במערכת וטעה בכל התחזיות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, DareDevil כתב:

זה כמו שיגידו לי שלא תרמתי מספיק כי הייתי בשירות של ג'ובניק.

נחמד ואני מקווה שלוחמים יודעים לתקן משאיות ומסוקים..

לא התייחסתי אל בריק כאדם, בכלל. קודם כל ולפני הכל. לא דובר על תרומתו או על הלגיטימציה שלו להביע דעתו. אפילו ציינתי שאנשים כמוהו נחוצים. 

קראת בדברי דברים שלא נכתבו 

התייחסתי לאי היותו אלוף בכיר ולעובדה שלא איננו חלק מהמערכת 20 שנה.זה שם את דעתו בפרופורציה. 

זה לא כמו שרמטכל לשעבר יגיד את אותם הדברים,לדוגמא. 

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה בערעור על הקרדיביליות של בריק היא שהוא לא מעודכן במצב הצבא - לא יחידות לוחמות ולא יחידות תומכות.

ובעניין אחר - ההתנהלות של מזכ"ל האו"ם שמסכנת אותנו. אחרי שהוא ביטל במחי יד את גו"ח התקיפות המיניות אבל מקבל את המספרים הלא בדוקים של נפגעים בעזה נראה שכאן אכן מדובר באנטישמיות טהורה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, sperial כתב:

הכוונה בערעור על הקרדיביליות של בריק היא שהוא לא מעודכן במצב הצבא - לא יחידות לוחמות ולא יחידות תומכות.

נציב תלונות חיילים זה לא מספיק בשביל להיות מעודכן במצב הצבא?

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...