Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הודעה לבעלים של פורשה פנמרה 4s 34-000-70

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 4244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז לא, הוא לא יודע למצוץ כל שקל ושקל מאנשים חסרי יכולת, ואת התהילה שלו אנשים חסרי מוח החליטו להעניק לאדם כמוהו. הכוונה העיקרית שלי הייתה להגיד שמדובר באדם מפוקפק, סמל לעדת הערסים, העבריינים ומעלימי המס במדינת ישראל שזוכה להערכה והערצה רבה.

סלחו לי על הניסוח הקודם, אני נוטה לדבר שטויות כשאין לי כח לכתוב הרבה.

לדעתי אתה צריך לטפל דחוף בבעיית התיסכול שלך וללכת לישון, נראה לי שאתה מאוד עייף.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בזמנו עבדתי בביטוח לאומי (מחשוב, בלי קשר לעובדי המוסד) וכל הזמן הייתי נתקל במישהו שמגיע ומתחנן לקבל את הקצבה שלו לפני הזמן. היה לבוש בצורה מחפירה, מלוכלך ומטונף, באמת שכאב לי הלב עליו. אחרי כמה זמן התחלתי לראות אותו לפעמים בצמתים מקבץ נדבות תוך שהוא מזכיר שיש לו משפחה רעבה וכו'. בפעם אחרת ראיתי אותו קונה בפיצוציה בקבוקי וודקה. אז ש"יסלחו" לי כל הקבצנים שלא ראו ממני שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הגענו לביטוח לאומי, אני חושב שהחרדים הם הבעיה האמיתית של המדינה, והכפייה הדתית (בין היתר בתחבורה הציבורית אבל כמובן שלא רק) ביחד עם העובדה שבמידה ובחרת ללמוד תורה (במקום תכנות, נניח) כבר מזכה אותך בכמה אלפי ש"ח בחודש + דיור מוזל, היא אבן נגף שתביא להכרעתנו מהר יותר מכל גורם אחר.

בכנות מוחלטת, קשה לי להבין במה טוב הקבצן מהחרדי, יש לי הרגשה שלפי דעתך ה"משרה המלאה" של הקבצנים בצמתים מונעת מהם לדרוש ולקבל דמי ביטוח לאומי.

כדאי שתחשוב שוב.

אני לא צבוע, וילד רעב, הוא ילד רעב, נוצרי או יהודי.

כשיהודי בצרה פונה לכנסייה הם עוזרים. סתם בשביל הידע הכללי, ראיתי איך כנסייה מסויימת מגייסת כסף עבור שיפוץ בית כנסת שנמצא מעבר לכביש.

אהבתי, יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תמיד משעשע אותי איך שמתעוררים "שרשורי אמוציות"

בשכנות לימים הנוראים. חכו, חכו, עוד יומיים יצוץ איזה ויכוח-על סוער

שיערב את כל שוכני האוף-טופיק...

Shay_u - קבל ח"ח על הסמלון.:-P

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראלים זה עם מפונק ו95% מהאוכלוסיה פה חרא,

הגיע הזמן, ובמיוחד בימים אלה שאומרים שיש לעשות חשבון נפש, להפסיק עם הנגע הזה שנקרא "הכללות".

לומר ש- 95% מהאוכלוסיה היא חרא, זה לא נכון ולא מבוסס וסתם מכליל ומתלהם.

אפשר להבין מאיפה זה בא - המקרים שתיארת על הנדחפים בתור, על השכנים שזורקים זבל בחוץ וכו' הם דווקא המיעוט, אבל מיעוט כ"כ מכוער והמעשים שלו כ"כ מקוממים שחלקם באוכלוסיה נראה לך הרבה יותר גדול מהמציאות. נזרום עם הדוגמאות שלך:

כמה בהופעה נדחפו בתור? 10? 20? נגזים ונאמר 50? לעומת 50,000 שבאו להופעה והתנהגו למופת מדובר בעשירית האחוז...

כמה דיירים מלכלכים את חדר האשפה או הלובי? זה תמיד אותם 3-4, מוך עשרות שגרים בבניין ומשתדלים לשמור.

וכו' וכו' דוגמאות שמעידות על כך שהזיכרון האנושי זוכר רק את החריג והיוצא מהכלל ומנפח אותו למימדים אחרים. בדיוק באותו אופן אנחנו סוגדים לשיאים בשכר, בספורט וכו' כאשר רוב המוחלט של המקרים מניב תוצאות שנמצאות באמצע ואינן בולטות.

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הודעה לבעלים של מיניפלצת

אתה מגעיל אותי

כל הזמן אתה בא מהשוליים

אם יהיה שם קבצן?

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי, אתה מתחכם.

לא שאלת את ההומלס לֶמַה הוא רעב. רעב לאוכל ? רעב לכסף ? רעב ל... ?

:lol:

איציק

"סנדוויץ סלט ביצים אתה מביא לי? אתה לא מתבייש? אם לא רוסטביף לפחות איזה כתף או משהו, זה דיזינגוף פה, לא התקווה".

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי זה פשוט מגעיל להסתכל על רכב ולכעוס על בעל הרכב כי הוא לא נתן צדקה, והשרשור הזה הוא ביזיון ודוגמה טובה לצרות עין.

אולי לא בא לו?

אולי אין לו עודף כרגע והוא מסתובב רק עם כרטיס אשראי?

אולי החלון שלו תקוע?

אולי הוא מפחד שישדדו אותו?

יש לבן אדם את הזכות לתת למי שבא לו.

אני באופן אישי לא נותן לקבצנים בארץ, אלא אם חסר להם איזה חלק מהגיף, כמו רגל או יד.

לילדים הערבים שאורבים בצמתים בצפון בתקופת החופש אני ממש לא נותן והייתי מעדיף שייעלמו לי מהעיניים כי זה הפך שם לארגון פשע שכבר פתחתי עליו פעם שרשור (לא כי הם ערבים אלא כי הם עבריינים).

בחו"ל אנשים אפילו לא חושבים פעמיים אם לתת או לא.

אני בוחר למי לתת, למרות בממוצע ביום אני נותן בערך 800 פזו צ'יליאני, שזה בערך 6.5 שקלים.

לא כל אחד יקבל ממני למרות שלא צריך לסגור את העיניים ופשוט להיות שמוק קמצן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה צריך לתרום יותר. זו עמדתי. והרי אין שום הצדקה לרכב כזה בארצנו הקטנטונת, למעט אפקט השופוני.

תודה, ההתפכחות חשובה...

אולי באמת כדאי שינעלו את השירשור.

בכל הודעה אתה רק חופר לעצמך בור יותר גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו שלא בארצנו:

הוזמנתי לטיול מאורגן קצר בחוצות סן-פרנסיסקו.

המדריכה עלתה לאוטובוס, בירכה לשלום, והמשפט הבא שלה היה - אל תתרמו להומלסים - הכסף ייצא רק על אלכוהול וסמים. אם רוצים לתרום - יש גופים מסודרים.

העניין הוא שאצלנו גם אותם גופים מסודרים לכאורה הסתאבו - ראו את רשימת המשכורות של מנהלי העמותות שפורסמה לפני מספר שבועות (נדמה לי ב-ynet או כלכליסט). אבל אי אפשר בלי פוליטיקה - הכל תוצאה של התנערות המדינה מתפקידיה החברתיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, רגע

אם כך, השרשור החל בצורך לעזור קבצן המסכן.

כעת ספריאל טוען שעדיף לתת לעמותה מאשר לקבצן.

אך מציין שיש בעיתיות בעמותות, וחלק מתפקידן נובע מזה שהמדינה מתכחשת לתפקידיה ומותירה את השטח לאחרים.

אני מסכים.

אבל, אם אני מבין נכון את דעותיו של פותח השרשור, הוא בעד מעורבות נמוכה של המדינה.(סליחה אם אני טועה)

מעורבות נמוכה שמגדילה מצוקה, מרבה עמותות, מרבה קבצנים.

ואז הוא עוזר לקבצנים כמיטב יכולתו ומרגיש טוב יותר עם עצמו.

לא ממש הבנתי את הלוגיקה.

אה, כן ומחאה היא לא לגיטימית, קוראים לה מחאה במרכאות, כשמאות אלפים שעובדים, לא אצל פושעים, מתלוננים.

מתנצל אם טעיתי במשהו. נראה לי שיש כאן הסקה לוגית לקויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל טוען שעדיף לתת לעמותה מאשר לקבצן.

קבלו שיעורי בית:

1. בדקו מה השכר החודשי של יו״ר עמותות צדקה למינהן. וסגניהם, וסגני סגניהם.

2. בדקו מה נטו מאחוזי התרומה מגיע לצרכן הקצה. תרמתם 100 ש״ח לעמותה למען החייל, כמה לדעתכם יגיע באמת כדי לשרת את החייל ?

3. בדקו מה החלק היחסי ממחזור התרומות שנועד לשלם את המשכורות של בעלי התפקידים בעמותה.

מה החלק היחסי מתקציב הבטחון המגיע למשכורות ופנסיות, לעומת אמל״ח למשל. או במשרד החינוך, מה מהתקציב למשכורות/פנסיות ומה לשימוש ייעודי ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר לפני שנים רבות חדלתי לתרום לעמותה תמען החייל. היו לכך שתי סיבות - האחת היא שמרבית התרומה הולכת למשכורות לבעלי תפקידים, כולל לטלפניות המנג'סות, והאחרת היתה שנאסר עלי להכנס למועדון אל"ח (נדמה לי באיזה בסיס בגולן) - כיון שאני איש מילואים ולא סדיר.

את המשכורות של ראשי העמותות הזכרתי בהודעה קודמת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...