Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הודעה לבעלים של פורשה פנמרה 4s 34-000-70

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 4245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל פעם אני מתפלא מחדש בהקשר להודעות של בר.

הוא הרי מכיר את כולם (מקימי המחאה, כל עורכי הדין בישראל, וכנראה כל אדם בעולם).

הוא גם פעם אחת בעלים של עסק ("העסק שלי הוא קטן יחסית") אבל מנגד הוא מתחיל במשרד עורכי דין.

הוא גם פותח עין על כן אחד במדינה הזו. ועל כל דבר שמישהו אחר יעשה.

תגיד לי

למה אתה חושב שרוסיה הקומוניסטית נפלה?

למה אתה חושב שקיבוצים פשטו את הרגל?

מה נראה לך פה? אנחנו חיים בקומונה?

מאיפה נראה לך שבאה לך הGTI שקנית בתשלומים והלוואה? למה שלא כל אחד ייסע בGTI??

ההוא עם הפורשה, סביר להניח, לא עשה את הכסף ב-10 אצבעות, אלא יש לו עובדים. אולי נגיד לו שלא ישלם להם משכורת? כי הוא פשוט צריך "לתרום" את כל הכסף לעומדים בצמתים???

תן לאחרים לחיות את החיים שלהם, ואל תדחוף את היד שלך לכיס שלהם. אתה רוצה לבקר מישהו שטועה? בסדר, אבל תוודא שהוא טועה, ואל תאשים אותו בזה שיש לו דעה או טעם אחר.

כל אדם במדינה, אם היה רוצה, היה יכול לעבוד. גם הומלסים, גם גידמים, גם חרשים, גם אילמים. ל-כ-ו-ל-ם יש עבודה. אבל מה? לא טוב להם 3000 שקל. שילכו לעשות הכשרה מקצועית!! אתה חושב שההומלס הזה מסכן? אתה גר במרכז תל אביב? לא. אה. אבל ההומלס כן! יש לו בניין שלם. לו ולעוד 100 הומלסים. ממש בלב העיר. אל תדאג.

האישה בסינמה סיטי? הבוכה על המדרכה? אתה ידעת שמי שאוסף אותה בערב נוסע על גי'פ אאודי Q3?

יש בחור רוסי על כסא גלגלים (גידם ברגל אחת), שעומד בצומת של מנחם בגין פינת יהודה הלוי. מכיר אותו? הוא דופק בעוצמה על דלתות ורוצה כסף. יום אחד שאלתי אותו "תגיד לי, אתה הומלס, למה יש לך צמיד מזהב, ושרשרת בעובי של יותר מס"מ מזהב? זה שווה יותר מ40 אלף שקל". מה אמר לי? "אתה אל תתערב במה שאני עושה. סע סע".

תעשה לי טובה. גבי גזית, לפני כעשר שנים, עשה בחינה. הלך ועמד בצומת. כמה קיבל לשעה? אתה יודע? 40 שקל!! ואז שכר המינימום עמד על 15 שקל. 40 שקל אז, זה 80 שקל היום. אז לך. תעשה טובה, במקום לשאול איזה פקידה כדאי לכם לקחת במשרד, או כמה מסכן אתה שקנית אוטו בצבע כחול עכבר, תגיד לבוס שלך שאתה מתפטר. ולך לעמוד בצומת.

אני מבטיח לך, שאם לא תרוויח לפחות כמו שאתה מרוויח במשרד הנוכחי שלך, אני אבוא ואשלים לך את ההפרש. אבל. אם תרוויח יותר, ההפרש שלי.

השרשור הזה מראה כמה זמן פנוי יש לאנשים, וכמה הם לא רוצים לעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ראשית, את כמובן טועה בפרשנות שאת נותנת למשפט שהבאת, אבל לא נורא. כוונתו של המשפט היא "אל תדבר - תעשה". אז לגישתי - אני עושה. את יכולה לבקר את העשייה, וזה לגיטימי, אבל לפחות תקראי מה משמעות המשפט שאת מביאה, לפני שאת עושה בו שימוש ;-)

שנית, אני מוכן לקבל ביקורת על הרכב שלי, ועל עצם הרכישה שלו, אשתי מבקרת את זה באופן די קבוע, האמת :-) אבל כמובן לשייך לו שופוני כשם של פורשה שגדולה בערך פי 2 ועולה בערך פי 4, זה קצת מצחיק, מה גם, שבוודאי שיש לי זכות לדבר על תרומתו של כל אחד אחר, לאלה שמצבם שפר פחות, אבל כאמור לעיל, יכול להיות שזו תובנה שמגיעה רק בגיל 40. את מוזמנת לקרוא את עמדתו של ישה, למעלה, אולי היא מסבירה את זה יותר טוב.

הגישה שלי היא מעט יותר סוציאליסטית אולי משלך, וזה בסדר להחזיק בדיעות שונות, אבל שימי לב שלא עניין אותי מה הוא רכש, אלא מה הוא עושה באופן יחסי למחיר הרכישה, כדי לעזור לאחרים. לכן, גם משל הצלחת ה"אשכנזי" שהבאת, אינו מתאים. עכשיו, מאחר שאינני מכיר את הבחור, יכול להיות שהוא דווקא כן עושה הרבה למען הזולת, וזה מאוד ישמח אותי. ברצינות.

ולך אני מאחל לשנה הקרובה - Live long and prosper (ובחיי שלא צפיתי בסדרה, אבל זה ציטוט שכנראה מוכר ברבים...)

בר, אני מכיר רק אחד עם פנאמרה (לקוח שלי). האיש מחזיק עסק שהוקם ב 10 אצבעות ומפרנס עשרות משםחות באופן ישיר. הוא לא גנב, לא רימה והלואי וכל אנשי העסקים היו כמוהו. האיש גם נותן לא מעט אבל ללא שום פרסום אז אם זה הוא שהיה בצומת (עוד לא בדקתי מולו אם זה הרכב שלו אבל אין הרבה רכבים כאלה באיזור המרכז) אז אתה שופט אותו מאוד לא נכון.

לגבי הגולף שלך היא לא פחות שופוני. פשוט אתם מסתובבים בקהלים שונים. הפורשה בקהל שלו זה כמו האמר באריתריאה או GTI בקרב פשוטי העם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מתווכחים עם עו"ד?

הוא יכול לשכנע שופט שהיום לא 19.9 , אז אתם מנסים למצוא הגיון בנושא שבפוסט?

אני התייאשתי.

זה אותו אחד שכתב פעם "יחס מזעזע במסעדה" או משהו דומה.

בקיצור, נראה שלחברה האלו (עו"ד) יש עולם מושגים משלהם, והם לא נותנים לעובדות לבלבל אותם.

שאו ברכה

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Night Rider - מקבל את הביקורת.

SRACK - הפוסט שלך קצת מוגזם, שלא לומר הזוי, אבל מאדם שכותב על עצמו ערך ויקיפדיה (אם אני לא טועה באדם - ואם כן אני מתנצל מראש), ואשר כותר לעצמו כתרים בלי הפסקה (היה איזה שרשור כזה בעבר, על כמה אתה מוצלח, יזם, מנהל, וכו' - שוב, אם אני טועה באדם אני מתנצל ואמחק את ההודעה הזו), אולי זה מה שצריך לצפות. לגופו של עניין, אני אכן מכיר חלק מהאנשים, כמובן שלא את כולם; יש לי משרד משלי; לא יודע מה אתה רוצה ממזכירות ועכברים - לא נאה לך לקרוא את מה שאני כותב - אתה לא חייב. יום טוב ומוצלח שיהיה לך.

עריכה: הנה מצאתי - http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=348955&highlight=%D7%9E%D7%A0%D7%94%D7%9C&page=2

סלע - אין לי מושג על מה אתה מדבר, אבל בגילי כבר הזכרון לא משהו, אשמח אם תפנה אותי.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה גם, שבוודאי שיש לי זכות לדבר על תרומתו של כל אחד אחר, לאלה שמצבם שפר פחות, אבל כאמור לעיל, יכול להיות שזו תובנה שמגיעה רק בגיל 40.

סוציאליסט בגיל 40 אחרי שהיית קפיטליסט בגיל 20?

מזל טוב, כמאמר הממרה הידועה, אתה גם חסר לב וגם חסר שכל :)

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, את כמובן טועה בפרשנות שאת נותנת למשפט שהבאת, אבל לא נורא. כוונתו של המשפט היא "אל תדבר - תעשה". אז לגישתי - אני עושה. את יכולה לבקר את העשייה, וזה לגיטימי, אבל לפחות תקראי מה משמעות המשפט שאת מביאה, לפני שאת עושה בו שימוש ;-)

שנית, אני מוכן לקבל ביקורת על הרכב שלי, ועל עצם הרכישה שלו, אשתי מבקרת את זה באופן די קבוע, האמת :-) אבל כמובן לשייך לו שופוני כשם של פורשה שגדולה בערך פי 2 ועולה בערך פי 4, זה קצת מצחיק, מה גם, שבוודאי שיש לי זכות לדבר על תרומתו של כל אחד אחר, לאלה שמצבם שפר פחות, אבל כאמור לעיל, יכול להיות שזו תובנה שמגיעה רק בגיל 40. את מוזמנת לקרוא את עמדתו של ישה, למעלה, אולי היא מסבירה את זה יותר טוב.

הגישה שלי היא מעט יותר סוציאליסטית אולי משלך, וזה בסדר להחזיק בדיעות שונות, אבל שימי לב שלא עניין אותי מה הוא רכש, אלא מה הוא עושה באופן יחסי למחיר הרכישה, כדי לעזור לאחרים. לכן, גם משל הצלחת ה"אשכנזי" שהבאת, אינו מתאים. עכשיו, מאחר שאינני מכיר את הבחור, יכול להיות שהוא דווקא כן עושה הרבה למען הזולת, וזה מאוד ישמח אותי. ברצינות.

ולך אני מאחל לשנה הקרובה - Live long and prosper (ובחיי שלא צפיתי בסדרה, אבל זה ציטוט שכנראה מוכר ברבים...)

ראשית - אני לא טועה - אתה פשוט לא מבין אותי נכון. הכוונה שלי היא - אל תלין על בעל הפורשה - אם אתה ממש רוצה - תתרום בעצמך.

ולא - אין לך שום זכות לדבר על תרומתו של זה או אחר חוץ מעצמך - מי שרוצה לתרום, יתרום ומי שלא - לא, ואף אחד מהם לא חייב לך דין וחשבון - לא לטובה, ולא לרעה.

אם הגישה שלך יותר סוציאליסטית משלי - אתה מוזמן למכור את הגולף, לעבור לפונטו \ 107 ואת השאר לתרום לבחור ברמזור או לחלופין ללכת בגישה הדתית וכל חודש להפריש 10% מהמשכורת שלך לתרומה. שלא תחשוב - אני תורמת מדי פעם - אבל בטח שלא לקבצנים אלא למטרות שקצת יותר קרובות לליבי - תרומות של מוצרים ולא של כסף עדיפות בהרבה לטעמי.

אגב - אם לא היה מעניין אותך מה הוא רכש - לא היית רושם בנושא השרשור את סוג הרכב...

גם אני מאחלת לך שנה טובה ואפילו חתימה טובה - אבל מה שאני בעיקר מאחלת לך זה שמקלדתך ומעשיך יהיו שווים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקראת השנה החדשה הייתי מאחל לכמה אנשים טיפה יותר קוצר ראיה, זה חייב להיות מעייף להסתכל לאנשים אחרים בצלחת.

בכלל, נורא משעשע לקרוא ש"אין שום הצדקה לרכב כזה בארצנו הקטנטונת" בפורום מוטוריקה.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בגלל שזה פורום מוטוריקה! היה צריך ליסוע ב-911 טורבו!! לא בפאנאמרה!! חילול הקודש!!:lol:

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...