Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הודעה לבעלים של פורשה פנמרה 4s 34-000-70

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 4262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחאה נגד השילטון היא לגיטימית, כל עוד היא לא אלימה ואנרכיסטית.

לא משנה כמה כועס אתה, אתה עדיין לא הרוב (אם היית הרוב, היו מתייחסים אלך ברצינות ומקדימים את הבחירות).

ואני אומר את זה בשיא הצער, אבל נניח שמחר בבוקר יש בחירות - אתה חושב שהמפה הפוליטית בישראל תעבור מהפכה כלשהי?

לא בראשות הממשלה, אבל אולי בהרכבה. בוודאי במבנה האופוזיציה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה לא יכול לדעת מי הרוב עד הבחירות, כך שהמשפט שלך הוא מלכוד 22.

עם זאת ניתן להפעיל מספיק לחץ על המערכת כדי לגרום לנפילת ממשלה. למשל - הלחץ על בגין אחרי לבנון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה באמת חושב שראש ממשלה כלשהו יבצע שינויים שיפגעו בסקטור אשר מהווה שותף קואליציוני בעל עוצמה אדירה?

אז מה אם המפלגות החרדיות לא ישבו בקואליציה בבחירות הבאות, הם הרי יחזרו לכוחם בבחירות הבאות, ואז מה (הרי מדובר פה בחתך דמוגרפי עם יכולת גיוס מדהימה כשצריך לנייד אותם לקלפיות)?

אלה הם כללי המשחק הפולטיים - אתה לא יכול לבצע מהפכות, משום שקדנציה אחת אתה למעלה, וקדנציה אחר-כך אתה למטה.

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר שנים הייתה כתבה בעיתון על הומלסים,

הכתבת קנתה מספר כרטיסי אשראי נטענים (ב-200 ומשהו שקל) וחילקה להומלסים,

אמרה להם - זה מתנה ממני, לא צריך להחזיר.

הרוב קנו אלכוהול וסיגריות, חלק סרב לקבל את הכרטיס, כי את הכסף הם נותנים למישהו שדואג להם (לעניינו - עולם תחתון) ואחוז ממש בודד (סיפרו על אם חד הורית) קנו מצרכים לבית.

מקרה אחר שאני זוכר (מהטלוויזיה) שיש טריטריות של הומלסים, אחד הכתבים ניסה להיות הומלס בצומת מסויימת ולא ממש הצליח.

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי, בהתחשב בכך שאנו מדברים על מכונית באזור המליון שקלים ומעלה, והאדם הממוצע צריך לחסוך בצד 10K לחודש, רק כדי להגיע לעלות הרכישה (לאחר כ-9~ שנים), אולי פשוט אין לו לתת? :D אל תשכח, שהביטוח על הרכבים הללו יקר מאוד...

אגב 1: איך באמת אדם סביר עם תואר והכל אמור לקנות מכונית בסדר גודל כזה?

אגב 2: אז לא לתת לאף אחד בצומת, או שחב"דניקים וכאלה זה לגיטימי?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך עברנו משרשור של צרות עין לשרשור על מחאה חברתית?

המחאה החברתית מעניינת לי את התחת, נכון לא לקחתי בה חלק אבל קראתי והשכלתי, לדעתי המחאה החברתית לא התמקדה לרגע בבעיות החברתיות שבאמת מעיקות לאוכלוסיה, אז הדיור יקר? וואו, אי אפשר לגור בשדרות רוטשילד, אפשר לגור בשדרות, אבל רגע על זה לא עושים מחאה.

יש ציבור של אנשים קשיי יום, משפחות חילוניות רבות שאינן מקבלות סיוע ממשלתי וההורים כמו חמורים כדי לא לגמור את החודש, אני לא מדבר על המתפרעים כלכלית שנוסעים על רכב חדש וקונים בתשלומים כמו בסדרה של ההוא עם הקרחת.

תפתחו את העיניים לבעיות האמיתיות, קל מאוד לשבת במזגן, להתסכל החוצה מהחלון של האוטו ולהעביר ביקורת. הקוטג' יקר? והלחם לא יקר? ומה עם עגבניות? ומכוניות? המחאה היא מחאה של מעמד הביניים, יש מעמד יותר נמוך, והוא די גדול, אבל אלה אנשים שעובדים ומבשלים משפחה ולהם אין את האפשרות לא לעשות כלום ולהזרק באוהל כמו איזה בומבמלה. גועל נפש.

אז שכל יפי הנפש משקנין ופלורנטין יגורו באוהל כמה שהם רוצים, אותם לא מעניין מה קורה בדימונה, באר שבע, אופקים, שדרות רמלה ורגע אפילו בתל אביב, בת-ים, חולון והרצליה.

נדבות? כשיהיה לי הרבה כסף אני אפתח מחלקה בבית חולים. בינתיים אני קודם כל מנסה לעזור לעצמי.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי היקר, אתה פשוט טועה.

הקוטג הוא סמל. ודאי שהכל יקר.

דרי פלורנטין אינם עשירים, הם צעירים.

אפילו שנקין.

מעמד הביינים כן בבעי ובמידה רבה, עליו בנויה המדינה, אגב, כל מדינה מודרנית.

ודאי שמצבו של מעמד הנמוך גרוע יותר, אחרת לא היה שמו מעמד נמוך. מגורים, אם אין עבודה אינם פתרון.

האינטרסים של שני מעמדות אלו דומים, מה גם שהבינוני נדחק מטה מטה בשנים האחרונות.

יחד עם זאת, חוסר השכלה, בורות ואמונה דתית בצורתה הפשטנית, מביאים לדרך הצבעה אחרת. אנשים מצביעים למי שפועל כנגדם אך מדבר בעדם. זו לא המצאה ישראלית וגם לא חדשה. קרא ברשת על הטיראנים ביוון העתיקה.

מישהו מכוון נגד שנקין, נגד אליטה ישנה. אני רחוק משם אך זה קשקוש. תמיד יש שעיר לעזעזל. בדיקה קצרה תראה לך שזה לא מחזיק מיים.

לעומת זאת טייקונים יש כאן, אוליגופולים יש כאן, גונבי כסף ציבורי יש. פקידים שמחר יעבדו אצל אנשי עסקים יש. סקטורים לא יצרניים יש. אז שלא יעבדו עלייך. מתישהו בחייך החלטת להיות אדם חושב,אז חשוב חשיבה רחבה, בבקשה.

אליק. מחאה היא חלק מדמוקרטיה כמובן. לעיתים מערכת עובדת חלק. לעיתים יש בה זעזועים.

ממה שכתבת אתה מפוכח ומבין, אולי משלים עם המציאות.

המציאות היא התדרדרות. אין התדרדרות בנחת. בשלב כלשהו זוית המדרון גדלה בבת אחת עד לאין חזור.

במדינה אירופית זה מצב מסוכן. אצלנו בגלל גורמים חיצוניים זו שאלה קיומית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי זה ידוע שש"ס מעודדת עוני, כשהציבור שהמצוקה מקבל גן דתי במחיר נוח, ואז בית ספר דתי שמחזיק את הילד עד אחרי.הצהריים... מן הסתם עידוד של בורות זה משהו שמשרת ממשלות יופי, הרי אדם חכם שואל שאלות ושאלות זה לא משהו טוב כשאין תשובות, אז מעודדים עוני כשהפתרון לעוני הוא דת והדת לא מלמדת איך להתקדם, הדת גורמת לאנשים לתלות תקווה באיזה משהו במקום בעצמם. אני כן מאמין באלוהים, אני לא מאמין במערכת הדתית.

בכל מקרה כמו שאמרתי אני מצדיע לבחור עם הפאנאמרה, שיהיה בריא.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצדיע לבחור עם הפנאמרה לא מצדיע לכל שוללי המחאה החברתית.

המחאה החברתית הייתה מחאה אמיתית גם עם מנהיגיה לא היו מאור הגולה , העובדה שמאות אלפים יצאו לרחובות מעידה שמשהו לא טוב קורה כאן , ובין בחירות לבחירות הפגנות הם נשק דמוקרטי לגיטימי בהחלט!!

מצדיע לש"ס שיודעת לדאוג לבוחריה מצד אחד ולא יודעת לתת להם את הכלים לצאת מהעוני המנוון מהצד האחר ( נסו אתם לגדל משפחה עם 7+ ילדים ), כך יותר קל להם לשלוט בצאן מרעיתם.

לרוב אלה שמגיעים לעמוד בצומת יש סיבה טובה לכך , זה שברוני הפשע השתלטו גם על כך , לא צריך למנוע מאיתנו את התרומה , בדיוק כמו שאיננו מפסיקים לקנות בחנויות / בתי קפה / מועדונים / פאבים המשלמים דמי חסות לאותם ברוני פשע.

לכן אוהבי יפי הנפש תרמו ביד רחבה לנזקקים ורצוי ליד שלהם ולא לעמותות שמכל שקל רק 10 אגורות מגיעות ליעד בעבורו תרמתם!!

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך עברנו משרשור של צרות עין לשרשור על מחאה חברתית?

עורכי דין. יסובבו הכל מתי שצריך (מקווה שאני לא מסיק מסקנות מראש כמו BAR72)

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצדיע לבחור עם הפנאמרה לא מצדיע לכל שוללי המחאה החברתית.

המחאה החברתית הייתה מחאה אמיתית גם עם מנהיגיה לא היו מאור הגולה , העובדה שמאות אלפים יצאו לרחובות מעידה שמשהו לא טוב קורה כאן , ובין בחירות לבחירות הפגנות הם נשק דמוקרטי לגיטימי בהחלט!!

מצדיע לש"ס שיודעת לדאוג לבוחריה מצד אחד ולא יודעת לתת להם את הכלים לצאת מהעוני המנוון מהצד האחר ( נסו אתם לגדל משפחה עם 7+ ילדים ), כך יותר קל להם לשלוט בצאן מרעיתם.

לרוב אלה שמגיעים לעמוד בצומת יש סיבה טובה לכך , זה שברוני הפשע השתלטו גם על כך , לא צריך למנוע מאיתנו את התרומה , בדיוק כמו שאיננו מפסיקים לקנות בחנויות / בתי קפה / מועדונים / פאבים המשלמים דמי חסות לאותם ברוני פשע.

לכן אוהבי יפי הנפש תרמו ביד רחבה לנזקקים ורצוי ליד שלהם ולא לעמותות שמכל שקל רק 10 אגורות מגיעות ליעד בעבורו תרמתם!!

אכן. כנראה שדברים שרואים מכאן (40+) לא רואים משם.

לגופו של עניין המחאה, זה בערך מה שהצעתי למנהיגי המחאה - לכו לשכונות (אני מוכן אפילו להצטרף), ותתחילו לעשות שינוי כמו שעשו ש"ס. תעזרו, תגייסו, תשפצו, תתרמו (זמן, משחקים, וכו'). רק כך יצביעו עבורכם ותוכלו באמת לקבל את הכח לשנות. אבל יוק. במקום זה הם מידי פעם עוזרים להקים גן לילדי המסתננים/פליטים, מביאים להם אוכל ובגדים, ומרחיקים בכך יותר את אלה שבאמת אין להם. לא שלא צריך לעזור גם להם, אבל אם זה מה שאתה מדגיש - אתה באופן אוטומטי מקבל כתף קרה משכניך שאין להם, ושסובלים מבעיית המסתננים/פליטים אצלהם בשכונות.

עורכי דין. יסובבו הכל מתי שצריך (מקווה שאני לא מסיק מסקנות מראש כמו BAR72)

זה הכל ניסוי בדינמיקה חברתית :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרה לנושא השרשור המקורי - אני נורא מצטערת אבל כמו שאומרים אצל האשכנזים - אל תסתכל בצלחת של מישהו אחר.

אתה רוצה לתרום לקבצנים שמפריעים לך בבוקר ובכללי או שמרויחים כמוך מהקבצנות או שמעבירים את הכסף לעולם תחתון? בבקשה.

אין לך שום זכות לדבר על תרומות של אחרים - בדיוק מאותה סיבה שאתה לא רוצה שאנשים יסתכלו עליך עקום כי קנית גולף GTI mk6. אפשר לטעון שגם לאוטו שלך אין שום מקום על כבישי ארצנו למעט שופוני.

ואתה יודע מה? גם בשביל השופוני הזה הבחור הוציא כנראה מכספו האישי ולא מהכסף שלך - אז במקרים כאלה אני אוהבת להשתמש במשפט חביב מהשפה האנגלית -

Put your money where your mouth is (או שתקנה פנמרה ותתן נדבות בצמתים - או שפשוט תסתכל בארנק של עצמך)

אל תעשה לאחרים "כפיה תרומתית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכל ניסוי בדינמיקה חברתית :-)

הלו! פרנקוס עוד חי!

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרה לנושא השרשור המקורי - אני נורא מצטערת אבל כמו שאומרים אצל האשכנזים - אל תסתכל בצלחת של מישהו אחר.

אתה רוצה לתרום לקבצנים שמפריעים לך בבוקר ובכללי או שמרויחים כמוך מהקבצנות או שמעבירים את הכסף לעולם תחתון? בבקשה.

אין לך שום זכות לדבר על תרומות של אחרים - בדיוק מאותה סיבה שאתה לא רוצה שאנשים יסתכלו עליך עקום כי קנית גולף GTI mk6. אפשר לטעון שגם לאוטו שלך אין שום מקום על כבישי ארצנו למעט שופוני.

ואתה יודע מה? גם בשביל השופוני הזה הבחור הוציא כנראה מכספו האישי ולא מהכסף שלך - אז במקרים כאלה אני אוהבת להשתמש במשפט חביב מהשפה האנגלית -

Put your money where your mouth is (או שתקנה פנמרה ותתן נדבות בצמתים - או שפשוט תסתכל בארנק של עצמך)

אל תעשה לאחרים "כפיה תרומתית"

ראשית, את כמובן טועה בפרשנות שאת נותנת למשפט שהבאת, אבל לא נורא. כוונתו של המשפט היא "אל תדבר - תעשה". אז לגישתי - אני עושה. את יכולה לבקר את העשייה, וזה לגיטימי, אבל לפחות תקראי מה משמעות המשפט שאת מביאה, לפני שאת עושה בו שימוש ;-)

שנית, אני מוכן לקבל ביקורת על הרכב שלי, ועל עצם הרכישה שלו, אשתי מבקרת את זה באופן די קבוע, האמת :-) אבל כמובן לשייך לו שופוני כשם של פורשה שגדולה בערך פי 2 ועולה בערך פי 4, זה קצת מצחיק, מה גם, שבוודאי שיש לי זכות לדבר על תרומתו של כל אחד אחר, לאלה שמצבם שפר פחות, אבל כאמור לעיל, יכול להיות שזו תובנה שמגיעה רק בגיל 40. את מוזמנת לקרוא את עמדתו של ישה, למעלה, אולי היא מסבירה את זה יותר טוב.

הגישה שלי היא מעט יותר סוציאליסטית אולי משלך, וזה בסדר להחזיק בדיעות שונות, אבל שימי לב שלא עניין אותי מה הוא רכש, אלא מה הוא עושה באופן יחסי למחיר הרכישה, כדי לעזור לאחרים. לכן, גם משל הצלחת ה"אשכנזי" שהבאת, אינו מתאים. עכשיו, מאחר שאינני מכיר את הבחור, יכול להיות שהוא דווקא כן עושה הרבה למען הזולת, וזה מאוד ישמח אותי. ברצינות.

ולך אני מאחל לשנה הקרובה - Live long and prosper (ובחיי שלא צפיתי בסדרה, אבל זה ציטוט שכנראה מוכר ברבים...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגישה שלי היא מעט יותר סוציאליסטית אולי משלך, וזה בסדר להחזיק בדיעות שונות, אבל שימי לב שלא עניין אותי מה הוא רכש, אלא מה הוא עושה באופן יחסי למחיר הרכישה, כדי לעזור לאחרים.

בתור עו"ד אתה בטח יודע שאדם חף מפשע כל עוד לא הוכחה אשמתו. אתה ראית את בעל הפאנאמרה לא נותן נדבה להומלס, וישר החלטת שהוא אשם בחטא ה"יש לו יותר מדי כסף שהוא לא מחלק למסכנים". זה נשמע לך הגיוני? ומה הקשר בין טולקין לספוק?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...