Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוזמן ליצור קשר בפרטי.יש ברשותי מגוון מוצרים וכמו כן ציפוי ננו קרמי במחירים ללא תחרות.בנוסף הבאתי מארה"ב מכשיר חשמלי מהפכני שמוציא לחיצות פח קלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אשתי חזרה לרכב שלה (קורולה 2006) ומצאה סובארו צמודה אליה מאחורה בצורה הזויה (היא חנתה בערך לשעה, גם כשהיא חנתה וגם כשהיא חזרה לרכב היה המון מקום לפניה). יש קצת שריטות על הפגוש האחורי שהלא היו קודם ונראה הגיוני שזה מלוחית הרישוי המקומטת של הסובארו. יש מה לעשות עם זה, אם בכלל כדאי (המספר של הסובארו נרשם)?

תמונות:

IMG-20160510-WA0004.jpgIMG-20160510-WA0002.jpgIMG-20160510-WA0001.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל כאלה דברים יש בפורום מחלקת אסתטיקה.

לגבי הבעל הרכב אני מתאר שמודבר בשכן ניתן לפנות ולבקש להבא לחנות פחות קרוב לרכב של אישתך, על כזה דבר לא צריך לריב מעבר להערה בונה.

אתה תמיד מוזמן לשים וו גרירה מאחורה ככה הנזק תמיד היהי על הרכב השני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת לחדש לך, מדבר דומה הכריזו לי בבדיקה שהרכב "עבר תאונה", חומר סופג אנרגיה וקשת נפגע, מעותר לציין את ירידת הערך על רכב חדש.

אני הייתי הולך על פגע וברח, תביעה ושמאי(אחרי ניסיון לסגור מולו בטוב, לפי הנהיגה, לא יקרה).

מקרה מרתיח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל כאלה דברים יש בפורום מחלקת אסתטיקה.

לגבי הבעל הרכב אני מתאר שמודבר בשכן ניתן לפנות ולבקש להבא לחנות פחות קרוב לרכב של אישתך, על כזה דבר לא צריך לריב מעבר להערה בונה.

אתה תמיד מוזמן לשים וו גרירה מאחורה ככה הנזק תמיד היהי על הרכב השני.

הערות בונות לא מלמדות אנשים שלא מכבדים רכוש של אחרים, להתחיל להתנהג אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליש יוריד את זה, או לפחות יטשטש, לא רבים על זה דבר. אבל קלות הדעת הבלתי נסבלת של מי שנצמד אליך בצורה כזו מטורפת, אני הייתי יורד לו לחיים ומטרטר אותו כהוגן.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תוכיח שזה לא אישתו של הפות"ש שנצמדה לרכב הסובארו.

התמונה איך שהיא מוצגת כרגע ניתנת לפירוש ע"י שני הצדדים.

ואין מה לעשות כל עוד אתה לא נוהג ברכב של 2 מיליון שקל תמיד היהי נזק שיצטבר עם השנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עניין של סגנון אבל אני לא הייתי עושה כלום. החיים קצרים מדי בשביל להתעסק בשטויות כאלו.

... מדבר דומה הכריזו לי בבדיקה שהרכב "עבר תאונה", חומר סופג אנרגיה וקשת נפגע, מעותר לציין את ירידת הערך על רכב חדש.

אני הייתי הולך על פגע וברח, תביעה ושמאי(אחרי ניסיון לסגור מולו בטוב, לפי הנהיגה, לא יקרה).

מקרה מרתיח.

זאת גישה מעולה! בעיקר עבור השמאי!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך היית מוכיח? שלא להפך?

לחבר עם הקורולה, יש לך גם ככה מכה בדלת תא מטען והרכב לא מושלם. אל תקח ללב, קורה...

שהוא יוכיח שהוא לא עשה את זה. ותמיד אפשר להגיד לו שהיה מצלמת דרך שצילמה הכול או שראיתי אותו נכנס בך וכו.. ואז הוא יגמגם

ברכב ישן אכן זה לא כזה סיפור אבל ברכב יקר זה כן סיפור

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, חובת ההוכחה עליך- אלא אם הוא מטומטם מספיק ללכת על הפיכת ראיות .

ואם תיפול על שקרן יותר טוב ממך?

תלוי בסיטואציה, פגעה לי בקאוואליר שאין בה אף שריטה אמא חד הורית עם 2 ילדים צורחים מאחורה.

התנצלה 300 פעם, והוציאה פנקס שיקים...

נחש מה? סעי לשלום גברת .

גם בב.מ.וו קרה לי מקרה דומה- בחור התנצל מקרב לב, מלבד לוחית רישוי שהתעקמה לי? שום כלום.

נתן כסף ללוחית ושלום על ישראל.

היו גם מקרים הפוכים שהלכתי ראש עם הבן אדם, למה?

כי התחיל לזמבר את המח יותר מדי .

לא צריך להיות כבד מדי... אבל איש איש בדעתו יחייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...