Jump to content

iliahrom

 • הודעות

  3,136
 • כאן מאז:

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בצפון הרחוק
 • תחביבים
  אסטטיקה+חשמל+טכני

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של iliahrom

חורך אספלט מצוי

חורך אספלט מצוי (8/14)

1

מוניטין

 1. תודה, אין משהו ייעודי לסיאט :\ יש של אאודי או VW, יוצא שאצתרך לעשות קומבינות :\
 2. היי חברים, מזמן לא הייתי כאן, אני זוכר בשבער דיברו כאן שיש מדבקות מגן שקופות(כמו לפלאפון) שאפשר להדביק על הלוח שעונים, אני תקופה מחפש באיביי תמדבקות האלה ולא מוצא, מה שהכי מטריף אותי שאני ניסיתי כמעט כל וריאציה אפשרית(חיפוש בפורום גם לא העלה לי משהו). אשמח אם מישהו יוכל לשלוח לי קישור. מדובר בסיאט לאון FR MK3 שנתון 17. בברכה, איליה.
 3. nano car detailing של אורן,טיפול מסור ומקצועי,עבודה ברמה מקצועית ומסורה,שני מכוניות שלי טופלו אצלו וללא ספק גם הרכב הבא. https://www.facebook.com/nanocardetailingisreal/
 4. CTS צריך להזהר כי יש חיקויים(אם אתה לא רוצה מסדנא או מוסך מוכר), לגבי APR וואגנר הם יקרים אבל עושים עבודה טובה ואם אני זוכר נכון אין יותר מידי התאמות עליהם ואם בכלל.
 5. תיקון או הרחבה סטייג' 1 אכן מדובר בתוכנה בלבד 2 מתחלק לכמה רמות עם שינויים במפרט, LOW זה רק דאונפיים ועדכון תוכנה, מדיום זה תוספת יניקה ועדכון בתוכנה,HIGH זה תוספת קולר ועדכון בתוכנה, כמו כן ניתן להוסיף גם הזרקת מתאנול ומפה גבוהה יותר(104 למשל) 3 לא מחייב חיזוק מנוע, מדובר בעיקר בהגדלת טורבו, מכיר הרבה רכבים עם טורבו מוגדל (1.8 עם IS20/38 או קופרה/S3 עם EFR או גולף GTI IS38/PNP וכו') חלקם עם מנוע פתוח וחלקם עם מנוע מקורי. כמו כן בדילוגים עם טורבואים אפשר גם להגיד שעלית סטייג' אבל בדרך כלל זה נשאר על 3, כמו כן לא לשכוח שקיים עדכון תוכנה לגיר ושידרוגי קלאצ'ים(או קלאץ' במידה וזה ידני) לגבי אחריות, לרוב הרכבים היום ניתן לראות שהיה שינוי תוכנתי אלא אם כן מדובר ברכבים עם מחשבים יחסית ישנים שלא משתנו מ2012/13 ששם אין דגלים שקופצים עם צריבה
 6. או שתחפש לקמבן טורבו לרכב או שתמכור ותביא רכב עם טורבו
 7. ל"א משחק הרבה פעמים תפקיד מהותי בזה, מניסיון שחיפשתי אחיזה אופטימלית, היה לי גם אותו משחק עם Z222, ישבתי אחרי כל מקצה בפצאל ושיחקתי עם הל"א. השארתי אותו ככה אחרי המסלול(אחרי שמצאתי את הנקודה) וואלה האוטו דבק.
 8. אפשרי לצבוע עם צבע עמיד לחום או צבע רגיל לרכב(אמור להחזיק עד 300 מעלות) כיוון שמדובר לא ברכב ספורטיבי ואינו יעלה למסלול או לנהיגה ספורטיבית שתאמץ מאוד את הברקסים אז סביר להניח שלא תהיה בעיה. אתה יכול לדעתי להזמין צבע מטופקולור או קארפיקס לפי איזה דוון שאתה רוצה וזהו או לקנות אדום עמיד לחום משזר וזהו. לגבי צביע יש ל101 סירטונים
 9. רוטציה בין סרנים, תעשה כל 10. למרות שאין בעיה להשאר קבוע ופשוט להחליף את אלו שנשחקו ואחרי 3 שנים את האחוריים.
 10. הגיעו לבושים כברירת מחדל על המתיחת פנים הצמיג היה עם ייצור של חודשיים(קיבלתי תרכב במאי הצמיג היה ממרץ) אחרי חצי שנה החלפתי לZ222, הצמיג היה מחליק גם אחרי שהיה בנסיעה של שעה, היה לו 75% מהבשר כשהחלפתי (עבר 20 אלף) נכון להיום הZ222 עשו אצלי 12 אלף ונראים ממש טוב(אחרי פעמיים מסלול והרבה אבל הרבה כבישים מפותלים-גלבוע,יער שוייץ, מבוא חמה, כביש כינרת-אלומות). S001 היה מחליק לי בפניה בינונית/אגרסיבית, היום עם הZ222 אני לוקח פניות ב60-80 ורק הזנב מחליק מעט(או נותן הרגשה שהולך לברוח) כי עדיין נועל S001 הפרונט לאומת זאת דבק, אותם כבישים עם S001 הייתי לוקח ב40-50 כדי לא להחליק והייתי מרגיש שאני על גבול האחיזה. בנוסף הייתה פניה שכמעט נהרגתי בה כשהאוטו נעל S001, אחרי שהחלפתי ל Z222 האוטו עשה את אותה פניה באותה מהירות ונשאר בין הקוים בלי סצנות, אז תגידו S001 צמיג טוב? הוא טוב למי שנוסע יום יומי בלי להגיע לגבולות אחיזה ולא תוקף פניות! מי שמחפש אחיזה לא להתקרב
 11. צמיגים שלא שווים תכסף שאתה משלם עליהם... היה לי S001 וסורי זה צמיג סביר מינוס ולא צמיג שמצדיק את המחיר שלו(שנע סביב 700+ שקל), מנסיון שעל האוטו שלי שמגיע איתם במקור גם כן, PS4 משאיר הרגשה הרבה יותר טובה, מחליק פחות ותחושה אחרת בהגה. בריג'סטון לדעתי מגיע עם סתם מחיר מנופח. ונטוס V12 איבו 2 מרגיש טוב יותר מהם ועולה 500 שקל בערך לצמיג, זאת הדעה שלי לאחר נסיון של קפיצות בין כמה וכמה צמיגים(וכן הלך לא מעט כסף עד שמצאתי מה שמתאים לי לסיגנון הנהיגה שלי). נכון להיום התחושה ואחיזה והתגובה הכי טובה שקיבלתי היא AD08R כמו כן Z222 שעבר לסרן האחורי גם אוחז טוב מאוד. נכון שאלו צמיגי אקסטים אבל בנהיגה יומיומית רגילה ומסלולים או טיולים(פעם בחודש) עם פניות כייפיות הם יחזיקו בלי בעיה ת30 אלף ואפ יותר, הכל תלוי בהתגרזנות שלך על הכביש.
 12. שנתיים והם לא קיבלו סדקים והתייבשו? אני שמתי במאזדה גם קונטינטל חדשים לפני כשנה וחצי( עם תאריך ייצור של 4 חודשים לרגע הקניה) נכון להיום הם קיבלו כבר סדקים, הרכב נמצא אצל אחותי שכל הנהיגה שלה זה קניות ועבודה(9000 ק"מ בשנה). בכל אופן, אם אתה מבסוט מהקניה אז הכל טוב, אני אישית כמעט נכנסתי לטוטאלוס בגלל הS001 שאיבדו אחיזה בעקומה לא חדה ובמהירות סבירה(90 ק"מש) והאוטו נכנס לי לתת היגוי עצבני שעפתי לנתיב נגדי, אחרי ששמתי צמיג אקסטרים אותה עקומה אני נכנס ב120 קל. בכל אופן תתחדש וסורי במידה והתגובות שלי גורמות לך להתבאס או משהו.
 13. ב1.4 התוכנה משפרת את ההתנהגות מנוע באופן ניכר מנסיון(גם על 1.4 הישן וגם על החדש שקופץ ל184 כוח) לגבי בלאי מואץ, מקטינים את טווח הטיפולים, מ15 יורדים ל10 או אפילו 7.5, טיפול שמן ופילטר שמן דיי זול(450 שקל בדרך כלל). האוטו משנה התנהגות לטובה, חלק מהמקרים אם נוהגים רגוע אפילו משפר מעט חיסכון, בלאון הידנית הייתי עושה 650ק"מ ממשאבה למשאבה, אחרי תוכנה באותם תנאים האוטו עלה לאיזור ה720 ק"מ ממשאבה למשאבה(הכל בתנאי שמעבירים הילוך לפי המחשב). בנוסף לא לשכוח שAPR עושה אדפטציות פנימיות לאורך 100-150 ק"מ כלומר את ההבדל האמיתי מקבלים רק אחרי זה.
 14. מי נוסע בארץ 3 שנים עם אותו צמיג? גם צמיגים איכותיים מתייבשים פה אחרי שנה וחצי ולא משנה כמה חומרי. אבל פשוט להבא שהפותש לא ירוץ לקנות צמיגים בקלות דעת אלה יראה איזה צמיג יהיה עדיף לו באמת(תקציבית ופרקטית)
×
×
 • תוכן חדש...