Jump to content

TheQ

 • הודעות

  22
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

הנקודות של TheQ

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

1

מוניטין

 1. TheQ

  מרצדס A קלאס החדשה בישראל

  עם כל הכבוד למרצדס, ויש ! אני חושב שלדרוש תוספת מחיר על מערכות בטיחות זו חוצפה שאין כדוגמתה. זה הדבר האחרון שהייתי מצפה מיצרן/יבואן שמתיימר להיות ברמת פרימיום. תוספת מחיר על עור, חלון גג, חישוקים, פינוקים ... בסדר. מערכות בטיחות ? לא !!!
 2. פות"ש - תשאיר תקציב לאופניים. רישיון לא יהיה לך הרבה זמן. (וזה במקרה טוב. על עו"ד ואורטופד אני אוותר הפעם).
 3. בעידן הנוכחי, "לוח שעונים" דיגיטלי (מסך שמציג שעון מהירות / טורים / מערכות נשק מתקדמות / מרחק לירח) יותר זול ליצור מלוח שעונים אנאלוגי.
 4. יונדאי איוניק : האפליקציה של 99FM פשוט לא עובדת. זמני טעינה ארוכים במיוחד. דקות שלמות של המתנה. ברוב המקרים היא פשוט נתקעת וכל המערכת לא מגיבה עד לכיבוי מאולץ של האפליקציה. כשהיא עובדת, מקסימום חצי שיר ונתקעת שוב. אני לא משתמש בה יותר ! WAZE - יש אפליקציה שמאפשרת לראות את הוראות הנסיעה על אפליקציות אחרות כשהווייז ברקע. מצויין שזה עובד אבל זה לא תמיד עובד ולא ברור למה ...
 5. יש לזה פיתרון מצויין. צריך להסביר לנהגי המשאיות (ולבעלים בעיקר) שמשאית שנוסעת אחרי משאית אחרת צורכת פחות דלק באופן משמעותי (זה יכול בקלות להגיע ל-20%). אם יבינו את זה, נראה שיירות ארוכות של משאיות שלא עוקפות גם ב-70 קמ"ש ...
 6. סתם תיקון - השעונים הנוזלים הם של דאלי. לא פיקאסו ...
 7. TheQ

  טסלה מודל 3 חוות דעת

  כשאומרים שטסלה היא אפל של תחום הרכב, לא מתכוונים לביצועי החברה אלא לעובדה שהיא יוצרת את הסטנדרט בתעשייה שלה. כל טלפון חדש שיוצא לשוק מקבל השוואה לאייפון. לא לשום טלפון אחר. כשסמסונג מוציאה מכשיר חדש אף מגזין לא משווה אותו ל-LG האחרון אלא לאייפון. תמיד. כל תכונה זניחה במכשיר מתוצרת X נרשם בצידה אם זה יותר טוב או פחות טוב מאותה תכונה באייפון. בצדק או שלא, זה המצב. האייפון הוא ה-benchmark. מבחינה זו, טסלה היא אותו דבר ברכב החשמלי. לכן כוחה וקסמה. האם יחזיק מים ? אולי כן ואולי לא. ולמי שמוכן להמר על זה, מניית טסלה זמינה להשקעה ...
 8. התשובה לשאלת פות"ש בכותרת היא פשוטה. כאשר בתי המשפט יתנו כבוד לרכושם של אחרים. כאשר גנבים מקבלים עונשים מצחיקים, ונדליזם נענה בעונשים מגוכחים, אלימות נסלחת באופן מחפיר ... אז התופעות מגיעות לכל תחומי החיים. לחתוך פקק זו אלימות. לפתוח דלת באגרסיביות זה ונדליזם. לאורך שנים רבות ה"חינוך" דרך בתי המשפט הוא שאין דין ואין דיין. זה מחלחל לכל תחומי החיים. זה לא "חינוך" ולא אזלת יד של המשטרה. דברו עם שוטרים. הם מתוסכלים לגמרי כי הם מצליחים לשים יד על פושעים אבל בתי המשפט פשוט משחררים אותם. בתי המשפט מגינים על ה"מערכת" ולא על האזרחים. זמר מעאפן מעלים מס, מקבל 3 שנים בכלא ! עארס דביל מכה בחורה עד זוב דם. מפרק לא ת'פרצוף כי צפרה לו ... אם יקבל שנה עבודות שירות זה טוב.
 9. א. תחליף מורה !! זה כל כך ברור שאין בכלל מה לחשוב. ב. במסגרת סיפורי טסטים הזויים - כשאני עשיתי טסט (לפני המון שנים, אסור לספור), בזמן ההמתנה חבר לשכונה עשה טסט על משאית. עלה למשאית, נכנס המורה, נכנס הטסטר, מנסה להתניע ... כלום. מנסה שוב להניע ... כלום. המשאית לא מתניעה. מסתכל על המורה, המורה לא מגיב. אסור לו. מסמן עם אצבע על הפה "אני לא מדבר". מסתכל על הטסטר, כלום. לא אומר כלום חוץ מ"תניע, תיסע ישר". בקיצור, אחרי עוד כמה נסיונות הבחור מפעיל 4 ווינקרים, יורד מהמשאית, שם משולש על הכביש. עבר !!! לא נסע מטר ועבר טסט.
 10. תפעיל בטלפון את היוטיוב, תעביר בלוטות' למערכת. את הטלפון תניח במשטח הטעינה.
 11. אתה אשכרה רוצה לנהוג בכביש כשסרטי וידאו מתנגנים במסך ?
 12. השאלה כללית. לא מתייחסת לרכב ספציפי (כרגע ...)
 13. עשיתי הרבה חיפושים, והמידע בפורום רחב אבל מפוזר ולא תמיד אחיד. אז החלטתי לשאול. אני מתמקד בשיפורי תוכנת ניהול מנוע. מה משמעות ה-stage השונים ? האם ההבדל הוא בסוג/חומרה/תוכנה של השינוי או בגודל השינוי (כמה כוח מתווסף) ? האם תמיד מדובר בתוכנה בלבד או שיש גם "מודולים" של חומרה שמותקנים ברכב ? מה לגבי אחריות. האם בהגדרה היא מבוטלת עם יישום השיפור ? האם יש שיפורים שניתנים להתקנה/הסרה פשוטה ע"י משתמש ? האם יש שיפורים שניתנים לשליטה ע"י המשתמש (מתג נוסף או פלאג out...) ? אם יש מאמר/כתבה שמפרטים את הידע, אשמח להפניה. תודה.
 14. זו בדיוק הטענה שלי. היבואן החליט וזה לזכותו. יבואנים אחרים בוחרים שלא לייבא מערכות בטיחות מקוריות ברמות הבסיס ולא נענשים מספיק ע"י צרכנים (לא בשליטתנו) וע"י עיתונאים ומובילי דיעה (בשליטתנו !!).
×
×
 • תוכן חדש...