Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעלי קקטוסולר/208 סולר התפקדו (או האם עוד מישהו קיבל ריקול רצועת תזמון)

GAD57
מעבר לפיתרון נפתר ע"י Buki,
שימו לב! השרשור הזה בן 1043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

להבנתי כן.  לדעתי - התקשר למוסך מורשה, ובקש שיבדקו אצלם במערכת אם יש קריאה או לא לפי מספר הרישוי של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גיסי עם ברלינגו שנת 2016 קיבל עדכון שגם הרכב שלו משוייך לריקול של הרצועה. יקבע תור במרכזי.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קקטוסולר ולא קיבלתי מכתב. גם באתר שלהם לא מופיע כלום למספר רכב שלי.
אני תוהה אם אפשר לבקש מהם את החלקים ובמקום לסמוך עליהם (מה שלא הוכיח את עצמו בעבר) לעשות בעצמי את העבודה או אצל מוסך גבע

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

עכשיו קיבלתי מכתב.
הרכב בן 4 וחצי ורק על 65k, אז מבחינתי כרגע אני אקבע את ההחלפה אצלם בלי החלפת משאבה.

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז, קבעתי תור למוסך המרכזי לתחילת חודש ינואר (הכי קרוב שלהם) נשמע שיש שם בלאגן לא קטן .

המזכירה התבלבלה פעמיים בין הדיזל לבנזין, לקח לה חצי יום לבדוק שיש בכלל את החלקים במלאי (לא שאני מאשים אותה במשהו).

ביקשתי שיחזור אליי סוכן שירות בנושא משאבת המים, אך טרם שמעתי ממנו\ הצלחתי לתפוס אחד בטלפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשניסיתי לתפוס יועץ שירות במרכזי אחרי טיפול לפני שנה בערך לא הצלחתי בכלל.
במקום זה פניתי לשירות של לובינסקי באתר או במייל וחזר אליי בחור שעשה בירורים ונתן תשובות מאוד מקצועיות כולל ציטוטים מספרות רכב. כדאי שתנסה שם

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Asfanut כתב:

כשניסיתי לתפוס יועץ שירות במרכזי אחרי טיפול לפני שנה בערך לא הצלחתי בכלל.
במקום זה פניתי לשירות של לובינסקי באתר או במייל וחזר אליי בחור שעשה בירורים ונתן תשובות מאוד מקצועיות כולל ציטוטים מספרות רכב. כדאי שתנסה שם

לא בטוח שיסייע לי, אני רוצה לברר כמה יעלה לי להחליף משאבת מים (עבודה בלבד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במורשים יש קוד עובודה להחלפת משאבת מים בלבד (שזה אומר שלא מחליפים טיימניג אלא רק מחליפים את משאבת המים, אבל עושים את כל העבודה של פירוק טיימניג, נגיד חיוב על 2.5 שעות. 

ויש קוד עבודה להחלפת משאבת מים במסגרת ביצוע טיפול טיימניג שזה חיוב נגיד על 0.5 שעות עבודה - הזמן שלוחק להחליף משאבה, למלא את מערכת הקירור ולעשות ניקוז אוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי התכתבות עם שירות לקוחות בנוגע לטיימינג - הבטחתי ובדקתי.

בשורה התחתונה, לא ניתן להביא חלקים מבחוץ במסגרת הריקול. אתה רוצה - תשלם מס אשכנזים של 750 שקל על המשאבה (בלי עבודה). בא לך להחליף מחזירי שמם - עוד 400 שקל - כמובן שלפני עבודה.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מעדכן, גם בשבילך @מלטבשי.

מאחר ולא היה ניתן להשיג יועץ שירות בטלפון (למרות הבטחות שיחזור אלי...)

הכנסתי היום את הרכב למוסך, והוצאתי אחרי שעה, משאבת המים לא נכללת בריקול, עבור המשאבה נדרשת תוספת של 750 שח לפני מעמ+מים 120 שח לפני מעמ...

בצורה משעשעת, מנהל השירות ונציג השירות לא ידעו לענות על מדוע זה לא חלק מהריקול, הרי שבטיפול שבשגרה מוחלף כל הקיט, כולל המשאבה.

לאחר דין ודברים סןכם שאני אביא איתי את המשאבה מחר, החיוב על העבודה יהיהכ 160 שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה,

תשלח לי בפרטי את שם המוסך בבקשה - אגש אליהם לבצע את הריקול.

עריכה: קראתי למעלה שחיפשת להגיע למרכזי. שם?

עריכה אחרונה על ידי מלטבשי

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הריקול ביצעתי במוסך המרכזי, סהכ יצאתי מרוצה.

הרכב נכנס לעבודה כרבע שעה לאחר שנכנסתי, את העבודה סיימו לאחר 3 וחצי שעות בערך.

בתחילה הציעו הנחה של 15 אחוז על משאבת המים, אך עדיין זה היה גבוהה מדי מבחינתי ,אם מכלילים  גלון מים ומעמ מדובר בכ850 שח, לעומת כ610 אם מביאים את החלקים בנפרד, אם נערכים מראש ומביאים את המשאבה מחול, ניתן לגלח עוד 100 שח לפחות מההוצאה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב של אחי מודל 2017 ברלינגו 1.6hdi נכנס השבוע לרשימת הריקולים. 

לא יודע אם מדובר בריקול טיימינג או משהו אחר. אם כן - מעניין לדעת מה נצטרך לעשות, אם בכלל, במידה ונעדכן אותם שהרכב עבר טיימינג ומשאבת מים. 

נחכה למכתב בדואר ונראה. 

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • חברי המעגל הראשון

רק לעדכן - זה ריקול בשני חלקים.

כשלקחתי את הרכב אחרי החלפת הרצועה היום, ראיתי שבחשבונית הפרופורמה יש שתי שורות לרצועת תזמון (בחלק ה"עבודה" של החשבונית.  בחלק ה"חלקים" אין כלום).

"רצועת תזמון - סדרה 1 מ-60,000"

"רצועת תזמון - סדרה 2 מ 120,000".

לפי יועץ השירות, ה"סדרה 2" אומרת שבעוד 4 שנים/60,000 ק'מ (מה שקודם) נקרא להחליף שוב את רצועת התזמון על חשבון היצרן.  אחרי זה - לפי הנחיות היצרן כרגיל.

לא ידע להוסיף מעבר לזה.

בהחלט מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...