Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק להמלצות \ הצעות מחיר טובות עבור טיפול וחלפים ל-OPEL ZAFIRA אופל זפירה אוטומטי 1.4

kichikafu
שימו לב! השרשור הזה בן 445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי פוסט ראשון שלי כאן, מקווה שזהו הפורום הנכון עבור הנושא,

לאחרונה לקחתי את הרכב שברשותי (אופל זפירה, אוטומטי, שנתון 2013) למוסך מורשה וקיבלתי חום מהעלויות הגבוהות של התיקונים והחלפים..

בינתיים במוסך אחר כבר הציעו לי לטפל בכך בחצי מהעלות של המוסך המורשה.

אשמח בבקשה להמלצות לאן לפנות או מה הייתם עושים במצבי, צירפתי את מה שאיבחנו שצריך באותו מוסך מורשה.

01.jpeg

02.jpeg

03.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה כאן סכום בשקלים חדשים?

כי אם היה, אז לא ראיתי.

לפי רשימת המכולת שצירפת, נראה שמדובר בתיקון משמעותי ולא בכניסה רגילה למוסך לטיפול שוטף.

רוצים להחליף לך את הראדיאטור וכל מה שמתחבר אליו. איך שאומרים היום "מלא-מלא", עולה הרבה כסף והרבה זמן עבודה.

אם נכנסת לטיפול רגיל ויצאת עם איבחון של תקלה בהתהוות, אז ליבי איתך על השוק שחטפת.

אבל אם האיבחון נכון ומדוייק, אז אולי הצילו את האוטו שלך מנזק סופני למנוע ועוד חלקים נילווים.

מוסך אחר עושה לך את כל התיקון בפחות כסף?

אולי הוא באמת יותר זול .

אולי הוא לא מחליף את כל מה שמוסך הראשון ראה צורך לההחליף.

עדיין חסרים לי הסכומים בשקלים. 

למעשה חסר הסיפור המלא של הסיבה בגללה נכנסת למוסך .

מה היתה התופעה?

האם עדיין בטוח ליסוע ברכב בלי להעזר בשירותי גרר.

לשיקולך.

(*) אגב הרכב שלך אינו דיזל כמו שמופיע במסמך שצירפת.

(**) אני מהמר על 10 אלף שקל?

עריכה אחרונה על ידי IsraCar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, IsraCar כתב:

היה כאן סכום בשקלים חדשים?

כי אם היה, אז לא ראיתי.

לפי רשימת המכולת שצירפת, נראה שמדובר בתיקון משמעותי ולא בכניסה רגילה למוסך לטיפול שוטף.

רוצים להחליף לך את הראדיאטור וכל מה שמתחבר אליו. איך שאומרים היום "מלא-מלא", עולה הרבה כסף והרבה זמן עבודה.

אם נכנסת לטיפול רגיל ויצאת עם איבחון של תקלה בהתהוות, אז ליבי איתך על השוק שחטפת.

אבל אם האיבחון נכון ומדוייק, אז אולי הצילו את האוטו שלך מנזק סופני למנוע ועוד חלקים נילווים.

מוסך אחר עושה לך את כל התיקון בפחות כסף?

אולי הוא באמת יותר זול .

אולי הוא לא מחליף את כל מה שמוסך הראשון ראה צורך לההחליף.

עדיין חסרים לי הסכומים בשקלים. 

למעשה חסר הסיפור המלא של הסיבה בגללה נכנסת למוסך .

מה היתה התופעה?

האם עדיין בטוח ליסוע ברכב בלי להעזר בשירותי גרר.

לשיקולך.

(*) אגב הרכב שלך אינו דיזל כמו שמופיע במסמך שצירפת.

(**) אני מהמר על 10 אלף שקל?

תודה על התגובה, ובכן הרכב נרכש לפניי קצת פחות משנה בערך, כאשר התגלתה לפתע בעיה שנראתה ברכב של נורת מנוע צהובה דולקת כמעט תמידית, פעם כבוי פעם דלוק,

ושהוא מעט מתחמם ונוזל הקירור ברכב היה נראה כמו טחינה גולמית, לקחתי למספר מוסכים שלא ידעו לאבחן את הבעיה לעומק, אמרו שהנורה סתם דולקת והכל בסדר,

ופשוט רוקנו ושטפו את הנוזל קירור וזה הסתדר ולא חזר להתחמם.

הרכב נסע במשך כמעט שנה שלמה בסדר גמור עבר טסט והכל, לפניי כשבוע בערך הרכב התחיל לגמגם בהאטה בעליות לירושלים כאשר הטורים נמוכים ונדמה כאילו כמעט בא להיכבות.

(נורת המנוע הפעם לא רק הייתה דלוקה אלא התחילה להבהב וגם נדלק שהמערכת רכב בסטייה ממסלול כזו צהובה גם כן)

קרה לי שוב פעם נוספת בנסיעה קלילה יותר בתל אביב בדרך למוסך המורשה וביקשתי שיבדוק במה מדובר.

ואז אכן נאמר לי כי הגמגום קשור למשאבת דלק תקולה ואז גם הוסיפו שהנוזל שמן גיר התערבב עם הנוזל,

ולכן המים שנראים כמו טחינה ולכן הצינורות מים ברכב תקולים וכל רגע באו אליי עם עוד ועוד עדכונים על עלויות של תיקונים מצטברים. (וציינו שמזל שהנוזל מים לא הגיע לגיר)

אכן הסה"כ של מה שמצורף הגיע לכמעט סכום של 11 אלף שקלים מה שנראה לי אבסורדי לשלם על רכב שנסע בסדר גמור במשך שנה שלמה.. ושזה בערך מחצית מהסכום שבו נרכש.

נסעתי עם הרכב פעם אחת אחרונה לקחתי אותו לחניון והוא נסע בסדר אבל מעדיף לבינתיים לא להתגרות בגורל שלא להיתקע איתו.

מקווה שזה עוזר להבין את הסיפור במלואו 😅

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור המלא בהחלט עוזר להבין.

אני נשאר עם המשפט האחרון בהודעתי הראשונה כלומר:

לשיקולך.

קנית בזול, עליך להחליט אם שווה לך לתקן .

נראה שהמוסך שנתן לך את ההצעה מבין דבר או שניים בדגם הרכב שלך, שלא ידוע באמינות בסיסית גבוהה.

(כוונתי לכל אופל / שברולט עם מנועי  140 כ"ס  1400סמ"ק).

לאור העלות הכבדה אני הייתי מנסה לבקש / לדרוש אחריות מלאה וארוכה ככל האפשר על התיקון.

זאת כדי לראות עד כמה המוסך עומד מאחורי האיבחון והתיקון שלו.

אם זה יגמר ב10K ש"ח, אבל ייתן לך שקט ממוסכים של שנתיים לשלוש, אז אולי שווה.

אם זה רק אחריות ל שלושה חודשים שהם מחוייבים לפי חוק, אז הייתי מתחיל לחשוד.

נשמח לשמוע מה החלטת .

ואם החלטת לתקן, אז איך ההרגשה לאחר התיקון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, IsraCar כתב:

הסיפור המלא בהחלט עוזר להבין.

אני נשאר עם המשפט האחרון בהודעתי הראשונה כלומר:

לשיקולך.

קנית בזול, עליך להחליט אם שווה לך לתקן .

נראה שהמוסך שנתן לך את ההצעה מבין דבר או שניים בדגם הרכב שלך, שלא ידוע באמינות בסיסית גבוהה.

(כוונתי לכל אופל / שברולט עם מנועי  140 כ"ס  1400סמ"ק).

לאור העלות הכבדה אני הייתי מנסה לבקש / לדרוש אחריות מלאה וארוכה ככל האפשר על התיקון.

זאת כדי לראות עד כמה המוסך עומד מאחורי האיבחון והתיקון שלו.

אם זה יגמר ב10K ש"ח, אבל ייתן לך שקט ממוסכים של שנתיים לשלוש, אז אולי שווה.

אם זה רק אחריות ל שלושה חודשים שהם מחוייבים לפי חוק, אז הייתי מתחיל לחשוד.

נשמח לשמוע מה החלטת .

ואם החלטת לתקן, אז איך ההרגשה לאחר התיקון. 

אין לי את היכולת הכספית בכלל לשלם סכום שכזה...

האם יש המלצה אולי למוסך זול באזור טירה שייתן לי תיקון בעלות סמלית לתיקונים שכאלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי 

מכיר את המנוע היטב. 

זה טיפול גדול. והמחיר בהתאם. 

אני יכול להגיד לך שהטיפול במנוע הזה יחסית קל ואם יש לך ידיים וידע טכני וכלים תוכל לרכוש את החלפים בעצמך ולבצע את כל מה שהוצע לך בפחות מחצי מחיר. 

בכללי המנוע הזה לא אמין וככל שיעבור הזמן תצטרך להכנס למוסך יותר ויותר. תשקול בחיוב להעיף את הרכב.

עריכה אחרונה על ידי netanel1014
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...