Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ספוג הפלא זה נייר זכוכית לכל דבר רק עדין יותר, הסיבה שהוא "מנקה" קירות וכדומה היא רק בגלל שהוא "מפלש" חלק מהצבע, זה עלול לעשות אחלה נזק.

המקום היחידי שהשתמשתי בו הוא על חלקי גומי ופלסטיק חיצוניים כדי להוריד שאריות חומר או ווקס ואז ציפיתי אותו בחומר מגן מתאים.

ZOOBIN - פוליש עדין או SRP יעשו את העבודה, פוליש מורכב קצת יותר, SRP קל הרבה יותר.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אתמול פגעו לי בידית של הדלת של הנהג.

על ידי פתיחה בחוזקה של הרכב שחנה לידי, מה ניתן לעשות?

התקלף קצת הצבע לא חושב שזה עמוק במיוחד, אשמח להבהרה בנושא של קניית צבע על ידי קוד צבע ברכב?

אנסה לעלות תמונה כי לא ממש רואים את המכה מזווית הצילום.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ברשותי סוויפט 07, עם המון פגיעות בצבע ככ הנראה מאיזה עמוד שהבעלים הקודמים של הרכב אהב.

אני רוצה לשמוע ממכם מה דעתכם על סמך התמונות, את חומרת המצב והפתרון היעיל ביותר... אני לא רוצה להגיע לצביעת הרכב, או טיפול בצבע בסכומים הזויים..

תודה רבה! uploadfromtaptalk1456909901663.jpguploadfromtaptalk1456909907768.jpguploadfromtaptalk1456909914201.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, אני בעל איביזה 2015 בצבע אדום. יש לי שפשוף חנייה לא רציני ומספר נקודות שפגעה בהן אבן וירדה הצבע. אני מחפש אדם אשר מבצע צביעה נקודתית וכמו כן, פוליש לרכב. אנא מכם, לשלוח בבקשה רק בה''פ עם הצעת מחיר או אדם שקרוב לאזור אשדוד. תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי על המדריכים השונים אולם עדיין יש לי שאלה.

יש לי מספר שריטות עמוקות. מילאתי את השריטות עם צבע מספר שכבות. לאחר מכן שייפתי עם נייר מים מספר 2000.

החלקתי את כל איזור השריטה, אולם כל האיזור המשוייף (גם מסביב לשריטה) הפך להיות "מעונן" כלומר איבד את הברק המבריק של הצבע.

איך אני מחזיר את הברק?

האם שימוש בפוליש יחזיר את הברק?

אם כן איזה פוליש?

האם לאחר השימוש בפוליש למרוח ווקס?

האם יש פוליש גס או עדין?

האם צריך למרוח גם לכה להגנה במקרה של צבע מטאלי, או ששכבת הפוליש ולאחר מכן הווקס מספקים הגנה טובה לאורך זמן?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכה צריך למרוח במהלך תיקון של שריטה לאחר הצביעה. שלבים מפורטים במדריך זה.

פוליש עדין מחזיר את הברק לאחר שיוף. פוליש גס מתמודד עם שיוף בדרגות מתחת ל-2000, אבל אחריו צריך להשתמש בפוליש עדין להחזרת ברק לצבע.

למרוח ווקס או אוטם זה תמיד טוב לשמירה והגנה על הצבע.

פולשי לא מעניק הגנה. בשביל זה יש ווקס, אוטם או ציפוי.

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי על המדריכים השונים אולם עדיין יש לי שאלה.

יש לי מספר שריטות עמוקות. מילאתי את השריטות עם צבע מספר שכבות. לאחר מכן שייפתי עם נייר מים מספר 2000.

החלקתי את כל איזור השריטה, אולם כל האיזור המשוייף (גם מסביב לשריטה) הפך להיות "מעונן" כלומר איבד את הברק המבריק של הצבע.

איך אני מחזיר את הברק? אתה צריך לעשות פוליש

האם שימוש בפוליש יחזיר את הברק? כן

אם כן איזה פוליש? תקנה או תקח כמות קטנה מחבר פורום, אתה צריך קומפאונד או פוליש גס

האם לאחר השימוש בפוליש למרוח ווקס? כן, כדאי

האם יש פוליש גס או עדין? תעשה פוליש גם, אחריו המקום כבר לא יראה "מעונן", להשלמת המראה אפשרי לעשות פוליש עדין, תלוי כמה אתה פדנט

האם צריך למרוח גם לכה להגנה במקרה של צבע מטאלי, או ששכבת הפוליש ולאחר מכן הווקס מספקים הגנה טובה לאורך זמן? בזמן הצביעה עדיף לערבב את הצבע עם לכה, אם לא עשית זאת, עדיף לשים כמה שכבות לכה

תודה

12345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, לצערי שפשפתי רכב חונה חדש, ואני כרגע בחילופי דברים עם בעל הרכב הנפגע. הוא בצדק בסך הכל רוצה לתקן את השריטות שנגרמו עקב השפשוף. (מצורפת תמונה, רוב השחור זה לכלוך כתוצאה מהשפשוף אך יש כמה שריטות ברורות, אין נזק לפח)

לא אכפת לו אם אני רוצה להפעיל ביטוח או שיתוקן במוסך העיקר שיתוקן. רציתי להתייעץ מה כדאי לעשות, האם כדאי להפעיל ביטוח במקרה כזה, כמה יקחו על תיקון של דבר כזה במוסך פחחות צבע?

תודה לעונים.

Photo 09-03-16, 09 23 52.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה שיחייה?

הבן אדם גרם לנזק, בעל הרכב רוצה לקבל את הרכב כמו שהיה, מה זה שיחייה?

בחיי שזו התמצית של הישראלי היפה, גם גרם לנזק וגם לא רוצה לתקן.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...