Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש שמן סינטטי מלא 5W40 בתקן VW 505.01

avi.nissan
שימו לב! השרשור הזה בן 4564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה לא יודע כי שרשורים ארוכים מתחילים לקרוא מהסוף?

יאללה לך תקדש, אני לא באמת חושב שהשמן לא טוב....אבל השמן בטוח לא ייחודי ל VW או יוצר במיוחד עבורו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יודע כי שרשורים ארוכים מתחילים לקרוא מהסוף?

יאללה לך תקדש, אני לא באמת חושב שהשמן לא טוב....אבל השמן בטוח לא ייחודי ל VW או יוצר במיוחד עבורו.

אז EUROL סתם ממציאים וכותבים אגדות במפרט של השמן?:

Eurol® Turbo DI has been especially

developed for passenger cars and light duty

commercial vehicles of the VAG group

(Volkswagen, Audi, Seat and Skoda). It has

also been composed to make the product

suitable for VW diesel engines with direct

injection pump discharge nozzle technology

(PDi/Tdi with red D and red i) and for

engines for which VW 505.01 motor oils are

prescribed.

אולי לפחות תסכים איתי שההולנדים אנשים נחמדים..?

Me-Golf GTI MK6 Premium+Passat 1.8T, my wife-Passat 2.0, my mom-Passat 2.0, my brother-Polo 16V & my sister Polo 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמן הזה לא שווה כלום כי אין לו אישור API.

כיצד אני יכול לדעת אילו שמנים עומדים בתקן ה- API? כלומר אם אבחר לא להאמין למה שהיצרן כותב על המיכל, כיצד אוכל לברר אילו שמנים עומדים בתקן?

אוקיי, עניתי לעצמי ונכנסתי לאתר האינטרנט שלהם. מפתיע שרוב השמנים שאני מכיר ושהם מהנפוצים שיש, קרי מובייל סינט-S שהוחלף ב-3000X1 בינתיים, ליקוי-מולי, יורול ועוד - אינם כלל ברשימה המאושר ע"י ה-API. כמובן שמוביל מופיעה במפרט אך לא השמן שציינתי שכ"כ נפוץ בארץ וכמו"כ יצרניות כמו ליקוי-מולי ו-יורול, כלל לא מופיעות במפרט ובארץ השמנים שלהן כ"כ נפוצים. השמן היחיד בערך שאני יודע שעוד נפוץ (נמכר אפילו באוטודיפו) ומופיע במפרט ה-API הוא ה- AGIP סינט-אבולושן.

אני רוצה להבין מה זה בעצם אומר לי כשאני הולך לרכוש שמן? האם זה באמת משנה עבורי באופן תהומי כל העניין הזה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא חושב שזה נושא כ"כ מסובך כמו שעושים כאן בפורום.

כן זה חשוב, זה משפיע על המנוע, ביצועים ועוד אבל כל עוד אתה קונה שמן של מותג מוכר ומכובד שעומד בתקנים שהיצרן שלך ממליץ עליהם, תהיה רגוע. אני חפרתי וחפרתי והחלטתי שזה השמן שמתאים לי ועונה על הדרישות שלי בעלות סבירה וזהו. לא צריך לעשות מזה סיפור כ"כ ארוך ומייגע... דניאל, בחייך לפחות תסכים איתי על זה שההולנדים אנשים נחמדים. :? אגב באיזה שמן אתה משתמש דניאל?

Me-Golf GTI MK6 Premium+Passat 1.8T, my wife-Passat 2.0, my mom-Passat 2.0, my brother-Polo 16V & my sister Polo 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז EUROL סתם ממציאים וכותבים אגדות במפרט של השמן?:

Eurol® Turbo DI has been especially

developed for passenger cars and light duty

commercial vehicles of the VAG group

(Volkswagen, Audi, Seat and Skoda). It has

also been composed to make the product

suitable for VW diesel engines with direct

injection pump discharge nozzle technology

(PDi/Tdi with red D and red i) and for

engines for which VW 505.01 motor oils are

prescribed.

אולי לפחות תסכים איתי שההולנדים אנשים נחמדים..?

עכשיו יצאת מבית אנה פראנק ?

מפעלים הולנדים מספקים לארצות הכי עניות מוצרים הכי זולים וירודים, החל ממרגרינה ,קמח,שמן,סוכר ואורז ועד אוזני וטלפי חזירים וטוסיקים של עופות והודו שאסורים ב EC מרוב כולסטרול. - אולי אתה רואה את הנחמדות אבל הם סוחרים מעולים מהתקופה ששלטו בחצי עולם.

ולגבי יחסם ליהודים ? - צא מבית אנה פרנק. % היהודים שנשלחו להשמדה מהולנד גבוה גם ביחס לצרפת של וישי - ההולנדים תמיד היו אדישים ו"ניטראליים" ביחסי אנוש.

לא אתפלא עליהם אם השמן הוא באיכות מתאימה לבדפורד 1955, פיאט 682 ואשוק ליילנד כנדרש בזימבאבווה - באריזה יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו יצאת מבית אנה פראנק ?

מפעלים הולנדים מספקים לארצות הכי עניות מוצרים הכי זולים וירודים, החל ממרגרינה ,קמח,שמן,סוכר ואורז ועד אוזני וטלפי חזירים וטוסיקים של עופות והודו שאסורים ב EC מרוב כולסטרול. - אולי אתה רואה את הנחמדות אבל הם סוחרים מעולים מהתקופה ששלטו בחצי עולם.

ולגבי יחסם ליהודים ? - צא מבית אנה פרנק. % היהודים שנשלחו להשמדה מהולנד גבוה גם ביחס לצרפת של וישי - ההולנדים תמיד היו אדישים ו"ניטראליים" ביחסי אנוש.

לא אתפלא עליהם אם השמן הוא באיכות מתאימה לבדפורד 1955, פיאט 682 ואשוק ליילנד כנדרש בזימבאבווה - באריזה יפה.

אחת התגובות הכי ענייניות שקראתי כאן בפורום הזה, כתגובה מלומדת למפרט טכני של שמן מנוע.

אז אני מבין שאתה לא ממש אוהב הולנדים וברור שגם לא את השמן שלהם. אפשר לשאול באיזה שמן מנוע אתה משתמש..?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...