Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

מה הכוונה "בשיקול עיקרי"?

מה אתה מצפה מהמצלמה לעשות?

אילו אורכי מוקד אתה מחפש?

למה אתה רגיל?

צריך לעשות תיאום ציפיות...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, sagibd95 כתב:

אהלן חברים,

כשהמצלמה היא השיקול העיקרי, מה יותר טוב? Galaxy S20 או Pixel 4?

תראה ביקורות ותחליט מה אתה אוהב...

בין היתר יש את האתר הזה, אבל תמצא מלא ביוטיוב או בגוגל. https://www.dxomark.com/category/smartphone-reviews

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז: https://www.dpreview.com/articles/8609536749/hands-on-with-the-sony-zv-1

מערכת הפוקוס הטובה בעולם, בייחוד פוקוס עוקב (אתה שם את הפוקוס על הילדה, והיא הולכת עוקבת אחריה מכאן והלאה, וזיהוי הפנים יזהה אותה בכל פריים אוטומטית). חיישן גדול (יחסית) לצילום באור חלש (חולשה של כל סלולרי). שום סלולרי לא מתקרב לזה.

אחרת, הפיקסל נחשבת למצלמה הטובה ביותר, מבחינת עיבוד התמונה, אבל אין פה הבדל מהותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

קיבלתי עדכון מ"ה ל-Razer Phone2

לא, זה לא אנדרואיד 10, רק עדכוני אבטחה (לפחות זה כבר נהיה דו או תלת חודשי), אבל היום ה-25/06/2020, והשם הוא Security Updates through July 2020

נו טוב, שיהיה

עריכה: בתפריט אחרי העדכון כתוב Android security path level: 5 July 2020

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

רוצה לשדרג את השיומי רדמי נוט 5 שלי.
תאכלס הטלפון עושה את העבודה, אבל קצת איטי לאחרונה, והמצלמה לא להיט בכלל.

מה מומלץ עד 1000 שח (אפשר גם יד 2) עם הפרמטרים:
שלא יהיה גדול מדי (עד 160 ממ גובה, ועדיף כמה שיותר קטן)
תהיה לו סוללה שלא נופלת ממה שיש בשיומי
מצלמה טובה ככל הניתן

חשבתי על OnePlus 6T, לדעתכם יש משהו שיכול להיות מתאים יותר?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה קסמים לצערי -

גודל גדול- סוללה גדולה

גודל קטן-סוללה קטנה

לא הייתי קונה את הוואןפלוס לצערי, כמה שהייתי תומך בהם. ככול שהחברה גודלת ככה היא יותר מתחילה לזרוק על המכשירים הישנים שלה. לחבר יש וואן פלוס 5 ואחרי שהוא שידרג לאנדרואיד 10, התחילו בעיות עם GPS שהחברה מודעת אליהם, אבל... לא עושה כלום. 

ואם זה לשים בצד הייתי ממליץ(רק מביקורות ולא נסיון בפועל)- על השיואמי מי10 נוט לייט, REALME 6 PRO תוך התפשרות על הגודל.

גוגל פיקסל 3A- התפשרות על סוללה, אבל גודל קומפקטי יותר ומצלמה שלא רואה ממטר את הטלפונים שציינתי מקודם

מעט יקר יותר מ-1000 שקל , אבל אם אתה עדיין עם רדמי נוט 5 , כניראה שאתה לא מאלו שמחליפים פלאפון כול שנה, אז אותם 200-300 שקל תוספת לדעתי שווים את זה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

אין לי בעיה להיות עם אנדרואיד 10 ולא לעדכן ל11(היום אני עם 9 בכלל). 

אין לי זמן מוגדר של כמה זמן הטלפון יהיה אצלי, בגדול אני מחליף כשהוא מפסיק לספק את הסחורה (בפועל בין שנה לשנתיים). בגלל זה אני מעדיף לשמור על מחיר עד 1000. 

לגבי המכשירים שהצעת - 

• כרגע אני מעדיף לא לגעת בrealme בעיקר כי אני לא מכיר את המותג ולא מכיר אנשים שיש להם כזה (יודע שהוא תחת מותג האב של oneplus, אבל זה לא בהכרח אומר משהו על רילמי).
  • ה10 לייט נראה מעולה מבחינת מפרט, ואפילו הגודל שלו סביר (157 מ"מ), החסרונות הבולטים הם מסך קמור, ושאני לא יודע כמה המצלמה שלו טובה.
  • הפיקלס לצערי נפסל מבחינתי עקב יחס מסך-גוף מיושן, איחסון, וסוללה.

כמו כן, שלושתם זמינים רק כחדשים, כלומר 1300 וצפונה, לעומת הוואןפלאס שאפשר לקנות משומש ב800-900.

אני סתם נתקע עליו? או שבאמת כל כך קשה למצוא מכשיר סביר בגודל סביר במחיר סביר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נמצא בהתלבטות,

יש ברשותי אייפון 11 פרו, 64, הוא נמכר ביד 2 בין 3900 ל-3600, שוקל למכור אותו לפני ההשקה של החדש בספטמבר (אם ותהיה השקה בגלל הקורונה) ובינתיים להשתמש האנדרואיד ישן שיש ברשותי, אך לא מצליח להסגר על עצמי שבא לי להתעסק במכירה שלו עכשיו.
ההוספה לא כל כך גדולה, בדכ זה בסביבות 500 ש״ח עד 1000..

דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חבר'ס,

xiaomi redmi note8 עם רום גלובלי אפשר להשיג באתרים הסיניים הפופלריים בפחות מ500 ש"ח.

מאוד מתפתה להזמין, מצד שני, ראיתי תלונות לדוגמה בקבוצת שיאומי ישראל בפייסבוק על באגים מוזרים שלא מצאו להם פתרון, קליטת GPS לדוגמה.

למישהו יש נסיון עם המכשיר עם הרום הגלובלי?

התלונות מוצדקות?

או שעדיף להוסיף כבר עוד כמה מאות שקלים ולהשאר עם סמסונג.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים עזרה בבקשה,

S10+ נקנה לפני שנה וחודש! האחריות לשנה בלבד בלי גמישות?

המסך לפתע החל לגמגם והפך דהוי באמצע שימוש רגיל בווטסאפ.

מה נהרס כאן בדיוק? אף פעם לא קרה לי במכשירי סמסונג ועוד אחרי תקופה כזו קצרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

כיום עם oneplus 5T, המכשיר אצלי תכף 3 שנים וטפו טפו טפו המכשיר הכי עמיד שהיה לי. מאוד מאוד מרוצה ממנו.

אבל הגיע זמנו והוא קצת עייף, יש צריבה על המסך, השקע טעינה עובד לפי מצב רוח, לעיתים מגמגם. בקיצור 3 שנים לסיני לדעתי זה כמו 10 לנוקיה.

מתלבט בין

xiaomi pocophone f2 pro  גרסת ה8gb/256gb

ל

oneplus nord גרסת ה12gb/256gb .

שניהם עולים באזור ה2000-2200 ש"ח.

הפוקופון עם מעבד חדש יותר, סוללה גדולה יותר (4700 לעומת 4100) וכניסה לאוזניות :lol: (מה שוואן פלוס ויתרו).

הוואן פלוס עם מסך טוב יותר, מערך מצלמות שלדעתי מעט טוב יותר.

תכלס אני מאוד אוהב את שני המותגים, להורים שלי אני קונה רק שאיומי ולעצמי היו כבר 2 וואןפלסים.

מתלבט, אשמח לשמוע את דעתכם.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר לעדכן לגבי ההתלבטות שלי מלפני חודשיים וחצי.

ה - Xiaomi A2 שלי איבד את הטאצ' לכפתור הסטארט, מה שאומר שהוא נתקע במעגל אינסופי של כיבוי והדלקה. נשלף מהמגירה של הגיבויים iPhone 7 עובד, ואני רצתי לקנות Xiaomi Mi 9T, כמו שהחלטתי שמתאים לי, וגם המחיר ירד. 

אממה... כבר אין. כלומר הזמנתי והתקשרו ואמרו, 'קנה את הדגם החדש יותר', Mi note 10 Lite, בעוד איזה 150 ש"ח נוספים. ההבדלים במפרט מינוריים.

עקרונית, אני משתדל להמנע מסלולרים חדשים בשוק. הניסיון מלמד שאתה אף פעם לא יודע לאיזה מכשיר יש איזה חולירע מלידה, וזה לא תלוי ביצרן, זה קורה לכולם. מעדיף לקנות מכשיר שכבר עשה לפחות חצי שנה בשוק. אבל אז גיליתי של- Mi 10 Lite יש בעיה. המסך שלו משתפך לצדדים. אבל ממש משתפך. אולי יש מי שחושב שזה נראה יפה, בשבילי זה נזק ודאי בזמן קצר, ולשים מגן שיכסה את המסך... נו.

במקביל, התאהבתי בקוטן של האייפון 7, בערבון מוגבל, כי הוא קטן מדי. אבל חזרתי להנות ממכשיר שמתפעלים ביד אחת. ידה ידה ידה... קנית Pixel 3a, שפתאום אפשר להשיג, כי הדגם בדיוק הוחלף (כן, אפשר לחכות ל-4a, אבל המחירים בארץ גבוהים וחברים שטסים כבר אין). עוד מאתיים שקל (כפרות), מביאים גם אוזניות, גם מתאם שבדיוק הייתי צריך כזה, וגם שנתיים אחריות.

הוא עדיף בהכל על ה-A2, שבסוף היה מכשיר meh לגמרי, ופחות טוב מה-Mi5, שהוא החליף. כל ההבטחה של אנדרואיד נקי התבררה כסתם חרטא. המכשיר לא היה יותר מהיר, סתם חסר פיצ'רים  ושליטה בביצועים ובאפליקציות, שהיו לי ב-MIUI

גודל אידיאלי בשבילי. חזרה לימי המכשיר שהכי אהבתי שהיה לי Mi 5 (רק המצלמה היתה בינונית מינוס).

שוקל מעט.

רמקול ואיכות שמע עדיפה

עובד הרבה יותר מהר מה-A2, שכבר מזייף תקופה לא קצרה, מאז השדרוג לאנדרואיד 10.

המסך הרבה יותר טוב, למרות שלא הכי בהיר בשמש ישירה, עדיין קריא.

חיי הסוללה טובים בהרבה (זו של ה-A2 כבר גילתה עייפות יתר, אחרי שנתיים)

המצלמה, בעירבון מוגבל. היא יותר טובה מה-A2, אבל אני לא יודע לגבי כל ה-AI של עיבוד התמונה (שנראה לי hit or miss, ותמיד עם חידוד יתר). בגלל שאפשר להוציא קבצי RAW, אני עוד אלמד מה זה עושה ומה זה בדיוק שווה. אבל, בכל מקרה, עצם זה שאפשר להוציא קבצי RAW, זה לבדו יתרון ענק. אה, ויש גם ייצוב אופטי.

בכל מקרה, תחליף למצלמה שלי, זה עדיין רחוק מלהיות. P&S טובה, זה בהחלט נראה שכן.

ו... יש שוליים למסך. 'צטערת, אולי זה פחות יפה, אבל זה יותר נוח, שאפשר להחזיק את האצבע בלי ללחוץ על משהו בקצה בטעות.

חסרונות:

המסך עדיין לא כ"כ בהיר

עדיין עם אנדרואיד "נקי"/ אחת הסיבות שאם טלפון גדול יותר, אז עם מערכת ההפעלה של שיומי, זה בגלל שיש לה מוד של הפעלה ביד אחת, שפותר חלק מאי הנוחות. ועדיין אין לי שליטה ברמת האפליקציה של מתי היא נזרקת מהזיכרון, אבל אנדרואיד 10 אמור לנהל זאת טוב בעצמו. נראה. ב-A2 זה לא עבד טוב, נראה כמה טוב זה עובד בפיקסל (בינתיים טוב מאוד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע של אנדרואיד נקי זה עדכונים שוטפים ישירות מגוגל ללא עיכוב של 1-2-3-10 חודשים עד שיצרן צד ג' יטרח להביא את העדכון לדגם הספציפי שאתה מחזיק, אם בכלל. הבעיה ב-Pixel שזה פשוט חרא של טלפון ביחס למחיר שלא מציע כלום חוץ ממצלמה טובה ואנדרואיד "נקי" למי שזה חשוב. מדהים איך חברה שיושבת על הר של מיליארדי דולרים ורכשה את חטיבת הסלולר של HTC לא מסוגלת לפתח טלפון סלולרי נורמלי.  

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...