Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

באמת שכזו ערמה של שטויות, בלי שומדבר תורם, לא קראתי מזמן.

קודם כל, אז העדכון יחכה. למה זה בעיה?

הפיקסל עושה מה שכל טלפון אחר עושה, והם כולם עושים פחות או יותר אותו הדבר, אם אין לך דרישות מיוחדות למשחקים או תוכנות כבדות. כל מה שמשנה זה העדפה לגודל (עניין של שימוש), זמן סוללה, ושלא יעשה בעיות (יענו, שהכל יעבוד). דווקא ההייפ של המצלמה לגמרי מוגזם, אם אתה יודע לעבד תמונה לבד.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר שהם רוצים עליו אפשר לקבל טלפון הרבה יותר אפוי. הקלף העיקרי של Pixel 4 זה עדכונים מיידים לאורך שנים ומצלמה. בשאר הפרמטרים הטלפון בקושי מגרד את המינימום בשביל להיחשב לטלפון דגל. 

עריכה: אני רואה שהמחיר צנח ל-$500 מקום $999 שהם רצו בהשקה. במחיר הזה הטלפון הרבה יותר קל לעיכול. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אפוי", זה באמת מילה שממש נותנת מענה רציונאלי לתחום של מכשירי אלקטרוניקה...

אפוי...

המכשיר הכי פחות מוצלח שקניתי ה-A2, שהיה הכי איטי, גדול מדי ועם שטויות מעצבנות , כמו ווליום אוזניות חלש, דרך מתאם, כי אין שקע אוזניות, תיפקד ועשה את העבודה. מספק. ההודעות התקבלו, גלשתי באינטרנט, ונשארתי מחובר לעולם. עבד. "חרא" זה מכשיר שמשהו חיוני בו לא עובד. למשל, GPS. או שמתקלקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-Pixel טלפון לא מוצלח ביחס למחיר שגוגל דורשים עליו. ל-Pixel יש שני יתרונות עיקריים על פני מכשירי אנדרואיד מתחרים - עדכונים שוטפים ומצלמה. אם שני היתרונות האלה לא מעניינים אותך יש מכשירים טובים יותר באותו טווח מחיר.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום מכשיר יותר טוב באותו טווח מחיר, לסדר עדיפויות שלי וגם הסברתי למה (היה מתחרה אחד רציני שגם נמוג, Mi 9 SE)

אתה פשוט חי מביקורות, שממחזרות אחת את השנייה.

נ.ב.

שכחתי יתרון אחד משמעותי של ה-A2, דואל סים. זה מאוד נוח, כי יש לי סים לשימושים בהם אני לא רוצה לפרסם את המס' הראשי שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ChemGuy85 כתב:

ה-Pixel טלפון לא מוצלח ביחס למחיר שגוגל דורשים עליו. ל-Pixel יש שני יתרונות עיקריים על פני מכשירי אנדרואיד מתחרים - עדכונים שוטפים ומצלמה. אם שני היתרונות האלה לא מעניינים אותך יש מכשירים טובים יותר באותו טווח מחיר.

בתור מישהו שיש לו את הפיקסל, והיה לפניו קונה גם כול מיני מכשיר טובים לשקל בדמות שיאומי בסביב ה-1000 שקל, אני יכול להגיד לך חד משמעית שאתה טועה. 

אני לא קניתי את הטלפון בגלל המצלמה למרות שהיא טובה מאוד(ליכולות צילום המוגבלות שלי, לא כניראה למישהו שמבין יותר כמו FALOU(לא בציניות)) 

אני קניתי אותו כי הוא מאפשר שימוש ביד אחת והכול שם פשוט עובד, ואין שטויות קטנות ומעצבנות כמו במכשירים אחרים של "תמורה למחיר" 

ב-1300 שהוא עלה לי, גם היום- חצי שנה אחרי, לא הייתי מחליף אותו בשום מכשיר בטווח המחיר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מוצא סיבה לחשוב שהמכשירים של שיומי בעיתיים. הם באמת טובים מאוד בתמורה. בבחינת, אם כולם אומרים כנראה שזה נכון.

וכן, זה גם נכון שגוגל מנצלים את המותג והחוזקות שלהם בתחום התוכנה, לחסוך במקומות ששיומי לא חוסכת בהם (ולא ברור לי כ"כ איפה שיומי חוסכת. אולי פשוט מנצלת את היתרון שלהם לגודל, בתחום הזה).

הדרך היחידה להבטיח שאתה לא קונה מכשיר עם בעיה קריטית, היא לא לקנות מכשירים שרק יצאו לשוק.

לגבי תפעול ביד אחת, זה תלוי בגודל היד שלך...

מה שלא ברור לי זה למה חוזרים למסכים שמתעקלים. מבחינה שימושית זה רק חיסרון.

שחקתי קצת עם המצלמה ועיבוד התמונה של הפיקסל (על הקובץ המקורי). זה באמת פתרון טוב מאוד למי שלא מבין בצילום, בעלות נמוכה, בזכות התוכנה. אין פה יתרון בחומרה (מודול המצלמה), שהיא לא מהטובות שיש.

בינתיים זה נחמד להטריל את החברה שלי, עם האייפון 11 שלה, שסתם בזבזה כסף על מכשיר יקר, בגלל המצלמה...

אני חושב שיש מקום בתחום של תמורה למחיר לסלולרים בגודל מסך של 5.5-6.0, אם כי אולי אין דרישה, לכן קשה למצוא רכיבים מתאימים בזול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, falou כתב:

ולא ברור לי כ"כ איפה שיומי חוסכת. אולי פשוט מנצלת את היתרון שלהם לגודל, בתחום הזה).

זה למשל:

ציטוט

המכשיר הכי פחות מוצלח שקניתי ה-A2, שהיה הכי איטי, גדול מדי ועם שטויות מעצבנות , כמו ווליום אוזניות חלש, דרך מתאם

וכן זה די אינדיווידואלי- מה שלי יהיה מעצבן לא בטוח שלמישהו אחר גם יהיה מעצבן , וההפך. 

גם זה לא מבטיח שלפיקסל אין שטויות מעצבנות, או למכשיר דגל לצורך העניין. אבל משום מה, נתקלתי ביותר דברים קטנים ומציקים כאלה במכשירים זולים שכולם מגדירים אותם תמורה למחיר(לרוב זה שיאומי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע למה ה-A2 הפך איטי,אולי זה בגלל עניין אפליקטיבי, שלא קשור ליצרן או מערכת ההפעלה. אין לי ספק שיש כל מיני רכיבי חומרה שלא מופיעים במפרט ויש להם השפעה, ובהם מקצצים פינות, אבל ליומי יש מכשירים שהם ללא דופי. 

ודרך אגב, לא מצאתי שומדבר בעייתי במערכת ההפעלה שלהם. היא יותר מסורבלת כי יש לה יותר פונקציות. בכל מקרה, רב הדברים אלה מגדיר פעם אחת וזהו. שוכח. 

אם היה Mi 9 SE הייתי קונה אותו, אבל בדיעבד, המצלמה של הפיקסל היא צעצוע נחמד לחובב צילום, לנסות להבין מה היא עושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד 3a בארץ, אבל ה-4a יצא היום, והוא  רק 350 דולר. הבעיה היא שמתמחרים אותו יקר בארץ, אז צריך מישהו שיביא... בעיה. 

כמובן שאין אחריות... 

יש לו עוד שני חסרונות, לשיטתי. קודם כל, אין לו סרחי עודף מסביב למסך. מצטער, זה אולי לא יפה, אבל זה נוח. 

דבר שני, יש לי בעיה עם לקנות מכשיר שלא השתפשף בשוק, כי לכל יצרן יוצא פעם בכמה זמן מכשיר שיש לו מחלות ילדות. 

מה שכן, תיקנו שם את מה שהוא החולשה היחסית היחידה של ה-3a, בהירות מסך גבולית בצפייה מול אור השמש. 

יש לו גם יותר זכרון, אם כי אני לא צריך יותר מ-64 על המכשיר. 

זהו. לטעמי במחיר הזה זה המכשיר האידאלי. נקנה עוד שנתיים עד שלוש... 

נ. ב. 

אם כבר כתבתי על שסרחי עודף זה יופי,  אז גם מכשיר פלסטיק זה אחלה! זה קל. וזה בכלל לא צריך להזיז למישהו ששם מגן, ממה המכשיר עשוי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...