Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 4775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 573
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך הטיטניום, יפה?

והמחירים יקרים עדיין לא? (של התוספות)

בברכה,

אסף בן עטיה

Owner @ Giggsi Cinema Sport's Bar

Alfa Romeo 159 1.9 Manual 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שכבר זמן מה בודק את המכוניות הללו אני מבולבל לגמרי.

את ה-107 אני והאישה אהבנו מאוד, אומנם לא נהגנו בה וביום שישי זה יקרה לראשונה, אבל מהתרשמות ראשונית ה-107 נראית ממש אחלה.

נסעתי על האלטו האוטומטית שהיא די חמודה, ועל הספארק שממש לא אהבנו, ועכשיו מגיעה לי הפיקנטו וגורמת לי לעוד יותר בלבול.

בעקרון אני מעוניין ברכב אוטומטי לי ולאשתי לעתיד, האם הפיקנטו 1200 האוטומטית הגרסה הפשוטה, חסכונית כמו ה-107 מבחינת צריכת דלק, ועוד?

הבנתי ממבחנים שהגירסה האוטומטית של הפיקנטו עושה 1-13, וזה ממש לא טוב לי, האם זה נכון?

אין צורך בחתימה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היתה למימון של 50 אלף

1000 ש"ח?? לא שמעתי על מחיר כזה לחיישני רוורס. האם על הצג מופיעה חשפנית שאומרת את המרחק? DVD מובנה אולי? הזוי.

הערכות הפשוטות נמכרות בזאפ ב 200 ש"ח.

אפשר לשאול היכן קנית? היית צריך להתחנחן או נתנו ישר

יקר אבל כמו רוב הסוכנויות...שברולט רצו 790.

בסוכנות בירושלים הזמננתי, נתנו בקלות למדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי אפור מטאלי ועכשיו בהיתלבטות לגבי הצבע כי אומרים שהוא די דומה לצבע של הכביש וזה לא הכי טוב קיבלתי במתנה את חישני הרוורס מרימי שמשות ו אימבולייזר.

איזה צבעים נראים טוב בפיקנטו מי ממליץ על צבע מסוים בתצוגה היה שחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הטיטניום, יפה?

והמחירים יקרים עדיין לא? (של התוספות)

עניין של טעם ראיתי אחת על הכביש נראה ממש טוב .

את הצבע הכי דומה תוכל לראות באתר שלהם http://www.kia-picanto.com/

לגבי האביזרים לאט לאט יהיו עוד ספקים ואז אני מאמין שהמחירים עוד ירדו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בונא מה זה הצבעים המשעממים האלה שאתם לוקחים? יש צהוב, אדום, ירוק זרחני, תכלת ובטח עוד כמה צבעים יפים ומיוחדים, ואתם מתלבטים לי בין אפור לכסף לאפור מטאלי :lol:

אמא שלי לקחה בצהוב, זה גם היתה הבחירה שלי...

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, לגבי עניין תמחור התוספות, כל הנל הוא שיווק נטו, כי מן הסתם שמר ישראלי נכנס לסוכנות קיה להזמין רכב ומבקש הנחה אז ישר קופץ עליו אדון נציג מכירות "אין לנו אפשרות לתת הנחות, אבל אני אצ'פר אותך עם אביזרים", ואז מר ישראלי רואה שקיבל חיישני חניה ע"ס 1000 שח במתנה, ויוצא מהסוכנות מבסוט ומאושר עד הגג.

חברים, לא כולם באים לעשות ש.ב בפורום טרם קניית רכבים, ולא כולם מעורבבים במחירי השוק לאביזרים ושאר העניין.

ראיתי את זה כשהלכתי להזמין את הרכב, ופשוט ניגשתי לסוכן המכירות ושאלתי אותו מתי האספקה, הוא היה המום שלא מעניין אותי כלום.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להערכת מי שמבין, כמה כסף יעלה לקחת את גירסת הבסיס של הרכב (דגם 1.0), ולהביא אותו למראה הזה:

Kia-picanto-2011-new.jpg

לפי מה שאני רואה ההבדלים הם:

1. גלגלים.

2. ידיות לדלת.

3. צבע על מראות צד.

4. עוד משהו שאני מפספס ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להערכת מי שמבין, כמה כסף יעלה לקחת את גירסת הבסיס של הרכב (דגם 1.0), ולהביא אותו למראה הזה:

Kia-picanto-2011-new.jpg

לפי מה שאני רואה ההבדלים הם:

1. גלגלים.

2. ידיות לדלת.

3. צבע על מראות צד.

4. עוד משהו שאני מפספס ?

לא פיספסת כלום...מידת צמיגים שונה מלבד שזה ג'נטים ולא טסות

והפנסים שונים, בארץ אין אותם..אלה פנסים עם לדים בפנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בונא מה זה הצבעים המשעממים האלה שאתם לוקחים? יש צהוב, אדום, ירוק זרחני, תכלת ובטח עוד כמה צבעים יפים ומיוחדים, ואתם מתלבטים לי בין אפור לכסף לאפור מטאלי :lol:

אמא שלי לקחה בצהוב, זה גם היתה הבחירה שלי...

נכון מאוד! רכב כזה צריך לקחת בצבע לא שגרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

noam23, זה הדגם הכי מפואר. שים לב לפנסי הלדים והסאנרוף. אבזור כזה לא תוכל להביא גם אם תרצה.

אפשר להגיע קרוב - תצבע ידיות ומראות בצבע רכב, תמצא חישוק קל של חברת מותג כזאת או אחרת ב14 או 15 אינץ', ובמידת הצורך - תגדיל צמיג ל 175/50/15 (בהצלחה למצוא את המידה הזאת .. יש בדיוק דגם אחד ב tires4u.co.il)

עדיין יהיה חסר לך סאנרוף, פנסי ערפל, יהיו פנסים רגילים במקום הלדים האלה בסגנון אאודי, ובלי וינקרים במראות (שים לב - גם זה קיים בתמונה)

אבל המראה יהיה ממש קרוב לתמונה.

הכי חשוב למצוא חישוקים שייראו טוב עליה כמו הדמוי-GTI האלה :twisted:

liorwohl, רציתי כחול.. אבל אין. רק אם אני ממתין עד יולי. איזה נאחס :(

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...