Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עידן המדבקות על הרכב הולך ונעלם

ידני
שימו לב! השרשור הזה בן 699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול ראיתי על הרכב של אבי שהמוסך בו הוא עשה טיפול  הדביק לו מדבקה שלהם 

תכלס חשבתי שזה לא בסדר מצידם ובכלל מי מדביק היום מדבקות על רכבים 

אני לא כזה מבוגר אבל זכור לי שבילדותי (העשור הקודם) לא היה רכב בלי כמה מדבקות לפחות  של טסט של קמפיינים פוליטיים של גוש קטיף של מרתונים 

קיצר מה דעתכם זה יפה לשים מדבקה שלך בסוף הטיפול בלי לשאול לכה"פ?

ובכלל מה השנקל שלכם על הרכבים החפים מכל מדבקה היום ? מה פעם הרכבים היו פחות יפים 

עריכה אחרונה על ידי ידני
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם מישהו היה מדביק לי מדבקה על האוטו 

הייתי מדביק לו מדבקות של טיבי המלך וטיבי לשלטון וכו' על כל המוסך 

בנאדם קונה רכב נראלך הגיוני להדביק לו פירסומים בלי רשות?!

זה כמו שהאינסטלטור שהזמנת ישים לך מדבקה אבי האינסטלטור היה פה...

עריכה אחרונה על ידי _-?
  • אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הרכב עצמו או לוחית הרישוי?

על לוחית הרישוי חופשי חופשי מוסכים מדביקים מדבקה שלהם או מחליפים המסגרת למסגרת שלהם. גם זה מטריף אותי. באתי שיתעסקו או לוחית הרישוי או באתי לטפל ברכב?! כי זה הם לא שוכחים לעשות.

במוסך היבואן שהרכב שלי מטופל יש שלט בכניסה למוסך שמי שלא רוצה שיחליפו לו מסגרות הלוחיות שיגיד זאת בקבלה והם אשכרה רושמים זאת בטופס. זה צריך להיות הפוך - הם צריכים לבקש רשות ממך. 

הדבקת מדבקה כלשהי על הרכב עצמו - הייתי מוריד אותה מול הפרצוף שלהם ודורש גם לתקן אם יש נזק או שלא ירדה עד הסוף. הייתי ממשיך לטפל במוסך הזה רק אם הוא באמת טוב ומיוחד אחרת זאת הייתה פעם אחרונה שם. לחלופין מבהיר לבעל הבית שזו פעם ראשונה ואחרונה ששם מדבקה.

במוסך הקודם שלי התלוצצתי פעם עם מנהל המוסך (שלא הבין מה רע במדבקה קטנה) שאם רוצה לשים מדבקה שלו על לוחית הרישוי צריך לשלם לי תעריף שנתי, חודשי או חצי-שנתי. הוא הבין המסר והפסיק (אבל רק לכמה שנים....)

• אהבתי 2
בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעצבן מאוד.

חלק מהרכבים מגיעים עם מסגרת לוחית ייעודית עם מותג הרכב שהיבואן מתקין רק במסירת הרכב ואי אפשר להשיג אותה אח"כ.

ואז במוסך או בטסט מחליפים לך אותה. פעם החליפו לי במוסך מסגרת וביקשתי תשלום על פרסום. הנציג צחק. אני לא. והוא הביא לי את המסגרת המקורית חזרה.

עוד משהו מעצבן - שמתקינים לוחית/מחליפים לוחית יש חורים ייעודיים. זה לא מעניין אף אחד. כולם משתמשים בברגי פח קודחים. ועושים עוד חור. שיהיה.

שמחליפים לוחית - בד"כ הוא חצי ס"מ מעל החור הקודם שלא היה צריך לשים. למה?!

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממדבקות על רכבים קיבלנו את "שירת הסטיקר" של הדג נחש 🙂

היום באמת רואים הרבה פחות מדבקות לעומת פעם. לא איכפת לי לראות על רכבים של אחרים, לפעמים זה אפילו מעניין או מצחיק, אבל על הרכב שלי זה big no no.

כשהרכב נכנס לטיפול זו הערה קבועה שלי ומתחשבים בה, לכל השאר הם מדביקים פרסומת על הלוחית רישוי. 

עריכה אחרונה על ידי Little Wing
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש נסיון גרוע עם הנושא מול מוסכי קיה.

לפני כל טיפול ביקשתי שלא יחליפו לי שום לוחית רישוי ולא להדביק שום מדבקה.

אחרי כל טיפול היו מחליפים את לוחית הרישוי ושמים מדבקה… הם פשוט היו מתעלמים מהבקשה.

לא קשור לנושא אבל בפעם האחרונה שהייתי במוסך קיה עם הרכב, דרשתי בערך 8 פעמים לא לשטוף את הרכב כי יש עליו ציפוי נאנו.

כמובן ששטפו, אני ניגשתי בנחמדות ליועץ השירות ואמרתי לו שייקח אותי למנהל המוסך (מוסך מרכזי).

לשניהם אמרתי שאני אמור למכור בקרוב את הרכב, אבל אם העסקה לבסוף לא תצא לפועל, אני אגיע ואדרוש פיצוי על הנזק של הציפוי + נזק לצבע אם יהיה.

מנהל המוסך התנצל ואני הלכתי, לבסוף הרכב אכן נמכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמובן מדבר על הדבקה על הרכב עצמו 

לפני 59 דקות, Little Wing כתב:

היום באמת רואים הרבה פחות מדבקות לעומת פעם. לא איכפת לי לראות על רכבים של אחרים, לפעמים זה אפילו מעניין או מצחיק, אבל על הרכב שלי זה big no no

אתה גם פעם היית אומר את זה או רק בשנים האחרונות (אני שואל מתוך סקרנות כדי לדעת מה היה לפני שהיה לי רכב)

עריכה אחרונה על ידי ידני
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה לבחירות, המדבקות יחזרו בגדול לזמן מה.

אם כבר תופעה אחרת ששמתי לב אליה - פעם, לקראת יום העצמאות, היה נדיר לראות רכב בלי דגל ישראל (עזבו שכל הדגלים האלה הלכו לזבל אחר כך בהמוניהם).

היום יש רכבים בודדים עם דגל.

גם פעם החלק האחורי של רוב הרכבים היה מקושט בשלל מדבקות "שמור מרחק"/"העם עם הגולן"/"דור שלם דורש שלום"/"וליד מזגנים" וכו', מרוב המדבקות לא היה ברור מה הצבע של הרכב.

היום רוב הרכבים נקיים ממדבקות. אולי זה קשור לביטול חובת הפסים הזוהרים לפני 20 שנה, כנראה זה על עיקרון של תורת החלונות השבורים - אם יש מדבקה אחת, אז אפשר להתפרע.

• מעניין 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפני 20 שנה לאנשים לא היה פייסבוק וטוויטר כדי לפרסם את הדעות שלהם שכולם ידעו אז היו שמים סטיקרים על האוטו.

דווקא עם דגלים אנשים ממשיכים, יש דגל על כל רכב שלישי פה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, ידני כתב:

אתמול ראיתי על הרכב של אבי שהמוסך בו הוא עשה טיפול  הדביק לו מדבקה שלהם 

תכלס חשבתי שזה לא בסדר מצידם ובכלל מי מדביק היום מדבקות על רכבים 

אני לא כזה מבוגר אבל זכור לי שבילדותי (העשור הקודם) לא היה רכב בלי כמה מדבקות לפחות  של טסט של קמפיינים פוליטיים של גוש קטיף של מרתונים 

קיצר מה דעתכם זה יפה לשים מדבקה שלך בסוף הטיפול בלי לשאול לכה"פ?

ובכלל מה השנקל שלכם על הרכבים החפים מכל מדבקה היום ? מה פעם הרכבים היו פחות יפים 

מי שמדביק לי מדבקה על הרכב בלי לשאול אין מצב שאני חוזר לאותו מוסך. הרכב שלי זה לא שטח פרסום, ואם שילמתי על הטיפול אז אני לא חייב יותר שום דבר לאף אחד.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, גור אדם כתב:

בגיל שלי ובמקומות שבהם אני נמצא יש את כל החבר'ה עם מדבקות הריצה למיניהן... אצלי הן על הלאפטופ, הרכב נקי...

רק בגלל המדבקות אני לא רץ.

לפני שעה, vadim6385 כתב:

אם כבר תופעה אחרת ששמתי לב אליה - פעם, לקראת יום העצמאות, היה נדיר לראות רכב בלי דגל ישראל (עזבו שכל הדגלים האלה הלכו לזבל אחר כך בהמוניהם).

לא שם דגל כי אחרי 300 קילומטר הוא נראה כמו סמרטוט במקרה הטוב וזרוק על הכביש במקרה הפחות טוב.

דגל צריך לכבד.

• אהבתי 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם סולד מתופעת הדבקת מדבקות פרסום. קרה לי פעם פעמיים בעבר. אבל בגלל זה לפסול מוסך? לא מספיק שקשה למצוא מוסך אמין, טוב, מחירים סבירים, מקצועי, מעודכן. עד שמצאת כזה תזרוק בגלל מדבקה? פרופורציות..

בנוגע לדגל שם רק מגנט, גם אסתטי, גם אין סיכוי שיעוף לתוך פרצוף של איזה שליח וולט מסכן וגם נשמר יפה(ומייצר פחות זבל).

עריכה אחרונה על ידי aviaviavi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, _-? כתב:

אם מישהו היה מדביק לי מדבקה על האוטו 

הייתי מדביק לו מדבקות של טיבי המלך וטיבי לשלטון וכו' על כל המוסך 

בנאדם קונה רכב נראלך הגיוני להדביק לו פירסומים בלי רשות?!

זה כמו שהאינסטלטור שהזמנת ישים לך מדבקה אבי האינסטלטור היה פה...

אם הוא היה משאיר נייר טואלט עם "אבי האינסטלטור היה כאן" זה היה יכול להיות נחמד, כמו עץ ריח מהמוסך

• אהבתי 2
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...