Jump to content

student

 • הודעות

  2,149
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של student

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

17

מוניטין

 1. אם ברישיון לא רשום קוד אז סביר שH זה מה שאתה צריך. "נאסה" מייבא גודייר (ללקוחות שמבקשים) בוודאות ואני משער שגם כל צמיג אחר שיכול להביא מהספקים שלו באירופה. הם יבואנים בארץ של "וייקינג Viking". תתקשר ובקש לדבר עם שלומי. הם בגבעת שאול ובמעלה אדומים.
 2. הגודייר האלה צמיגים מצויינים מניסיון. אכן לכאורה לרוב ממליצים על מפעל אירופאי ולא טורקי. הצמיגים האלה מיוצרים במספר מדינות אירופאיות. לצמיגים האלה יצאה כבר גירסה 2 אבל גם ככה גם גירסה 1 טובה למדי. מה קוד המהירות אצלך - H ,V או T? ממליץ לך בחום לבדוק מחיר אצל "הצמיג דודי נאסה" אולי גם לבדוק אפשרות שהם יזמינו לך מאירופה אם אתה יכול להמתין חודש-חודש וחצי אבל המחיר יהיה ממש משתלם. הנתונים הספציפיים של הצמיג תלויים במידה. בכל מקרה אתה תראה המדבקה על הצמיג שתקנה. אישית לא הייתי פוסל צמיג בגלל צריכת דלק A או B אפילו C. אחיזה כן כדאי שתהיה A או B ולא פחות מכך. הנתונים מאוד משתנים בין מידות שונות של אותו צמיג ובין דגמים שונים של אותו יצרן.
 3. האם כאשר אתה לוחץ על נעילת הדלתות בשלט או בכפתור בתוך הרכב אתה יכול לשמוע את המנעול עובד בדלת התקולה? אם מושכים חזק הדלת מבפנים ומנסים לנעול אז הדלת ננעלת ולא נפתחת בלי לשחרר הנעילה?
 4. אני לא רואה שום דרך איך דבר כזה יכול לעבוד. חוץ מאור סגול מגניב אך מסוכן ביותר זה לא מחטא כלום מעבר לאולי מילימטר או שניים על פני השטח.
 5. את כל הדיסקים שהיו לי העלתי לגוגל מיוזיק (כיום YT music) ויש לי גם עותק במחשב ככה שעכשיו אני גם יכול להאזין להם תמיד מכל מקום. לכל דיסק שהיה צריך רשמתי נכון שמות השירים והאומנים - לרוב הזיהוי אוטומטי דרך ה- Windows Media Player. בשלב הזה גיליתי שמספר דיסקים כבר לא עובדים בשום מצב ונאלצתי לזרוק אותם. לאחר מכן אני שומר כל הדיסקים, בשביל הנוסטלגיה, ללא הקופסה וללא "הניירת" ב"ארנקי דיסקים". אני לא חושב שיש לי משהו נדיר או חריג ששווה בשבילו לשמור כל המארז.
 6. דבר ראשון להחליף פילטר מזגן בטח אם הוחלף לפני שנה או יותר. אחר כך תתחיל לחפש בעיות במערכת המיזוג.
 7. ייתכן ולוקח כמה ימים הכוונה נסיעות עד שהמערכת חוזרת לפעול. בכל מקרה מזגן על טמפרטורה הכי נמוכה לרוב מונע מהמערכת לפעול כלל. נסה להעלות הטמפרטורה ל20 ותראה אם המערכת פועלת
 8. תהנה מהאוטו כמו שהוא ושים הכסף "בצד" ועוד 3-4 שנים תשים צמיגים איכותיים מאוד ובטווח ארוך תרוויח מהם הרבה יותר מאשר הג'אנטים. בטח יש גם ג'אנטים באמת קלים ובאמת איכותיים אבל בכל זאת זו יאריס - כמה כבר ישפרו הג'אנטים - תועלת מול תמורה.
 9. רכב? מידה? ברישיון רשומים הפרטים המדוייקים
 10. בין דגם הECO לבין דגם הסטייל שהאחרון כולל חישוקים "קלים" (יעני "מגנזיום") מקוריים יש הבדל של 3000 שקל. בכל מקרה להחליף החישוקים יעלה לך משהו אז ההבדל פחות מכך. אתה מתכוון אולי שהזמנת סטייל וגם החישוקים המקוריים לא מתאימים לך?
 11. אני יכול לתת רק דוגמה קטנה שלי - מחפש לקנות יאריס היברידית יד שנייה בת לא יותר מ-4. כל המודעות למכוניות שנראות טוב "על הנייר" ביד2 נעלמות תוך שעות ספורות או מקסימום תוך יום. כל מה שנשאר יותר זמן זה עם עבר בליסינג, ק"מ גבוה, מודעות מוזרות (בלשון המעטה) וכולי וכולי. הטרייד של טויוטה בכלל מפרסם לעיתים במחירים של 10-12 אחוז יותר מהמחירון הגבוה ביותר. גם אצלם כנראה יש בכל סניף רשימות המתנה לרכבים כמו זה או שהם נמכרים לפני בכלל שהספיקו להעלות לאתר, מישהו היה בסוכנות וראה הרכב לפני פרסומו. האם זה בהכרח מעיד על השוק. ברור שלא. אבל מצד שני כל מי שמחפש כיום רכב יד2 כדאי שיהיה החלטי וזריז, אם בכל זאת שוק המשומשות אכן רותח :-).
 12. פילטר הדלק מובנה במשאבת הדלק ובעיקרון לא ניתן להחלפה בנפרד מכל המשאבה. יש באינטרנט לדעתי מדריכים כיצד להוציא משאבת דלק ולנקות או להחליף את פילטר הדלק אבל זאת לא עבודה הכי פשוטה וקצת גם מסוכנת (דלק בכל זאת). אם יש בעיה ברכב הכיוון סביר שהוא לא פילטר הדלק. לחץ דלק תקין ניתן לבדוק במוסך. כלומר לא מחליפים פילטר דלק כלל.
 13. אם תרצה יש לי המלצה על מקום במושב גנות שמטפל במיזוג אוויר והחלפתי אצלו מדחס לפיאסטה שמקרר אפילו טוב יותר מהמקורי. אגב, הציוצים שאתה שומע אולי מעידים שרצועת המנוע לא תקינה או המותחן שלה. בנוסף, אולי חסר גז. אני לא אומר שהמדחס לא בהכרח פגום אבל שווה לקבל חוות דעת נוספת. החלפת מדחס, וואקום, גז מדובר על מעל אלפייה. לדעתי האישית בלבד מבלי להעיד על המוסך שטיפל בך - יש תחושה מהפורום שמוסכים בקלות מאוד "קובעים מוות" למדחסים וזה לא תמיד מוצדק. לפעמים פשוט מרמה מקצועית לא גבוהה. אגב, איך ראית את "הגלגלת" של משאבת המים?
 14. לדעתי סע לסניף של אוטו דיפו או חשמלאי רכב שאתה סומך עליו ותבקש בדיקת מצבר וטעינה. בטוח אם גם תקנה ממנו מצבר לא יחייב על הבדיקה. גם אצלי שהלך המצבר המקורי היו התראות כאלו. אבל נכון שלא ניתקלתי בתקלות שאתה מתאר. אני גם חושד במצבר למרות שהוא רק בן שנתיים. איזה מצבר שמת לפני שנתיים והאם בטוח הוא מצבר שמתאים למערכת S&S? אם אתה לא בטוח תעלה לפורום צילום של החלק העליון של המצבר שמותקן ברכב שלך.
×
×
 • תוכן חדש...